61

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Paldies par padomiem.
Internetu esmu izracis kājām gaisā, tuvākais makšķernieku veikals ir aptuveni 150km attālumā, kur blakus ir liels ezers, kurš brīnumainā kārtā ir kalnu virsotnē. Marta beigās jāmēģina aizbraukt līdz tai vietai, skats varētu būt vienkārši superīgs.
Bet tgd jātiek pie makšķerēšanas licences, šodien viena paziņa (meitene) kura mak vāciski runāt aizgāja līdz pilsētas domei. Prasīja par licenci, tur atbildēja ka licenci var dabūt tikai tad kad tiek uzrādīta darba atļauja un fiksētā dzīves vieta yikes
Es tam nu pilnīgi nekādīgi negribu ticēt, jo makšķerēšana nav pilnīgi nekāds sakars ar strādāšanu, makšķerēšanu manā gadījumā varētu nosaukt par atpūtu/ tūrismu. 1dien pats iešu un jautāšu, par to licenci, ceru ka dabūšu, jo bez tās man roka neceļas iet makšķerēt.
Latvijā copes veikalā mani brīdināja, ka bez licences Šveicē labāk makšķeri rokās neņemt. Jo šeit ir nenormāli lieli sodi, neviens nespēlējas tā kā pie mums LV. Pabrīdina un viss, varbūt ļaunākā gadījumā uzliek 5-10ls sodu big_smile

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

62

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jannkkelis wrote:

...
1dien pats iešu un jautāšu, par to licenci, ceru ka dabūšu, jo bez tās man roka neceļas iet makšķerēt.
...

Kā tad tur īsti ir ar tām licencēm???

LSMK-MILO

63

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:
Jannkkelis wrote:

...
1dien pats iešu un jautāšu, par to licenci, ceru ka dabūšu, jo bez tās man roka neceļas iet makšķerēt.
...

Kā tad tur īsti ir ar tām licencēm???

Jābūt darba atļaujai, lai nopirktu makšķerēšanas licenci. Vainu jābrauc uz kādu ezeru/dīķi kur kādi no klubiem izsniedz dienas atļauju lai pacopētu, bet cena ir iespaidīga. Biju aizgājis arī uz tūrisma aģentūru, kur saņēmu diezgan nesmuku atbildi. Šeit iebraucējiem tik viegli netikt pie atļaujām, jādodas uz kādu speciālu tūrisma vietu kur klubi atļauj copēt.
Tā kā nāksies uz SALMO kausu doties bez iepriekšēja treniņa sad

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

64

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Tas viss vēl ir sīkums, par neatļautu makšķerēšanas stilu piespriež vairākus tūkstošus eiro kā soda naudu. Viens makšķernieks man pirms kādiem 3 mēnešiem teica, ka viņam draugi esot šeit makšķerējuši, un dēl neatļauta āķa lieluma dabuja diezgan simpātisku sodu maksāt kurš rakstās ar 4 cipariem. Varot diezgan viegli nonākt arī aiz restēm. Cik daudz no tā visa ir patiesība es nezinu, bet ir sajūta, ka diezgan tuvu īstenībai varētu būt.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

65

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Nu ko...svētdien jābrauc uz copi,būs jāatriebjās zivīm par pagājušo reizi! big_smile
Un pie viena jāietestē jauniegūtais inventārs. tongue

66

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:

Nu ko...svētdien jābrauc uz copi,būs jāatriebjās zivīm par pagājušo reizi! big_smile
Un pie viena jāietestē jauniegūtais inventārs. tongue

Kur ta esi sataisījies ja nav noslēpums...?
Būtu man svētdien brīvdiena ,mēģinātu piekantēties...

TEAM VOLVO

67

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

volvo wrote:

Kur ta esi sataisījies ja nav noslēpums...?
Būtu man svētdien brīvdiena ,mēģinātu piekantēties...

Uz Bukult kanālu,ūdens tur ir "tīrs" tikai nezinu ,kā ir ar straumi.

68

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:
volvo wrote:

Kur ta esi sataisījies ja nav noslēpums...?
Būtu man svētdien brīvdiena ,mēģinātu piekantēties...

Uz Bukult kanālu,ūdens tur ir "tīrs" tikai nezinu ,kā ir ar straumi.

Pēc tam bildes studijā...
It īpaši jauno inventāru gribu redzēt ...

TEAM VOLVO

69

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

volvo wrote:

Pēc tam bildes studijā...
It īpaši jauno inventāru gribu redzēt ...

Inventārs sastāv no Carp Master Method feeder 12ft un Matrix Reflex spoles.
Alexejs testēs to pašu kātu tikai 11ft ar Reflex spoli.

http://img13.imageshost.ru/img/2013/03/28/image_515363269f659.jpg

http://img13.imageshost.ru/img/2013/03/28/image_515363683c079.jpg

Protams būs arī bildes.

70

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ieteikums ( lūgums ) moderim ...-varbūt tēmu : pērk-pārdot : varētu iznest atsevišķi  ,jo ne visi ir draugos ar tabaku...:):):)

TEAM VOLVO

71

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

volvo wrote:

Ieteikums ( lūgums ) moderim ...-varbūt tēmu : pērk-pārdot : varētu iznest atsevišķi  ,jo ne visi ir draugos ar tabaku...:):):)

Domāju ja tēma kļūs populāra,mes kaut ko labosim lietas labā.

72

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Sveiciens visiem, cerams, ka šogad vairāk pasākumu būšu kopā ar fideristiem. Pagājušajā gadā pirms Jāņiem salauzu pēdu un visi plāni par sacensībām automātiski atkrita. Šogad būs savādāk.

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

73

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Draiskulis wrote:

Sveiciens visiem, cerams, ka šogad vairāk pasākumu būšu kopā ar fideristiem. Pagājušajā gadā pirms Jāņiem salauzu pēdu un visi plāni par sacensībām automātiski atkrita. Šogad būs savādāk.

Sveiciens visiem jaunpienācējiem..kaut kā maz viņu iraid...:(

TEAM VOLVO

74

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:

Nu ko...svētdien jābrauc uz copi,būs jāatriebjās zivīm par pagājušo reizi! big_smile
Un pie viena jāietestē jauniegūtais inventārs. tongue

Nu laiks rīt solās būt labs,minimāls vējš un bez nokrišņiem.Tak-čto laižu uz Bukultu kanālu pamētāt barotavu! smile

75

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:
Dresden wrote:

Nu ko...svētdien jābrauc uz copi,būs jāatriebjās zivīm par pagājušo reizi! big_smile
Un pie viena jāietestē jauniegūtais inventārs. tongue

Nu laiks rīt solās būt labs,minimāls vējš un bez nokrišņiem.Tak-čto laižu uz Bukultu kanālu pamētāt barotavu! smile

Ne asakas !

TEAM VOLVO

76 (edited by Lat 2013-04-11 09:10:17)

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Не нашел более подходящего топика, напишу тут.
Уважаемые, если бы я решил заняться фидером в первый раз и заглянул на этот форум скорее всего после его изучения у меня бы осталась одна мысль, ну его нафиг этот фидер никаких средств на него не хватит -)
Я понимаю что с точки зрения маркетинга необходимо презентовать высокого класса удилища, катушки и другой арсенал. Но наверное данный ресурс создавался не только с этой целью. Вы же сами ходите по открытой воде, видите с чем люди ловят, так может быть нужно и на этот многочисленный слой давать информацию?

Почему практически не даете информации о не дорогом, доступным многим, товаре?
Наверное мне повезло, но в На Бривибас, Алексей, еще в прошлом году, мне подсказал и предложил отличную палку SPRQ примерно за 40Ls. В этом году совместными с ним усилиями выбрали катушку Shimano по доступной для меня цене, примерно 35ls.
Иными словами для того что бы результативно, успешно ловить фидером (речь сейчас не о соревнованиях) не нужны все эти топовые товары, креса-платформы, зонты, есть товары качественные, по доступной цене. Ну к примеру кресло-платформу заменит обычный стул для рыбалки с какой-либо базой для насадок, альтернатива зонту обычная плащ-палатка и т.д. и т.п
Давайте о них больше информации, и уверяю Вас поклонников данного ресурса станет намного больше.

77

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Я с тобой согласен... Но на данный момент здесь на форуме пока что большенство продвинутых фидеристов с планами на выступление на Латвийских и международных соревнованиях.
У тебя есть всё чтоб поправить эту низшу в нашем форуме.
Пиши , предлогай свои мысли , мы все вместе обговорим подскажем что знаем , по конкретным вопросам.
Мы только недавно начали тут всё это фидерное обсуждать...
В конце концов так или иначе все приходят к лучшему.... wink

Team Ēsma

78

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Aleksej.Prof wrote:

Я с тобой согласен... Но на данный момент здесь на форуме пока что большенство продвинутых фидеристов с планами на выступление на Латвийских и международных соревнованиях.
У тебя есть всё чтоб поправить эту низшу в нашем форуме.
Пиши , предлогай свои мысли , мы все вместе обговорим подскажем что знаем , по конкретным вопросам.
Мы только недавно начали тут всё это фидерное обсуждать...
В конце концов так или иначе все приходят к лучшему.... wink

Обязательно буду писать когда будет что -)
На данный момент практически полность готов к сезону, только вот сезон этот все не начнется  -)
Надеюсь что ждать осталось недели 2.
К слову, осматривая свое снаряжение вижу один недостаток, отсутствие хорошего кресла, стула.
Есть у кого какой опыт по данному вопросу? Требования: мало места при транспортировке, достаточно надежный дабы выдерживал нагрузку за 120кг ну и понятное дело бюджетный -).

79

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden ,-Tev sveicieni no JST iekš fishing.lv

TEAM VOLVO

80

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

volvo wrote:

Dresden ,-Tev sveicieni no JST iekš fishing.lv

Paldies Volvo.