21

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

valmiera wrote:

42g fox .kats 3.60 .tuksa bez ipasam problemam.ja zivtina gala realizacija procenti 20

Nu tad vienīgais variants ar garāku kātu strādāt.Man savulaik Lielupē zivs atdūrās piekrastes kantē,vienīgais kas līdzēja,atlaidu kātu uz leju un gaidīju kad zivs izies pati un tikai tad mēģināju celt to pāri.Protams realizācija nebija 100%,bet bija labāk,kā pirms tam.Vēl dažreiz ja ir iespēja cenšos tādās vietās atrast paaugstinājumu un copēju no tā.

22

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Noderīga pamācība par to kas jādara lai labāk uzglabātos motilis.


23

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

24

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Классно!вот только где такую сетку достать можно?я как но интересовался в крауте,но не нашол.Может кто знает?

25

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Сделать не так и трудно,есть даже вариант,просто форму вылить как лапки с двух сторон а потом загнуть в сетку,внутрь...
Есть есть такие места где жалко ставить хорошие ,дорогие кормушки,где за рыбалку штук 5 а то и больше посадить можно,такой вариант самодельных кормушек хоть не будет так жалко. smile

26

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Ja nemaldos Andris to sietu pirka vienā būvmateriālu veikalā Ķīpsalā,uzzināšu precīzāk, atrakstīšos.

27

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Jan wrote:

Сделать не так и трудно,есть даже вариант,просто форму вылить как лапки с двух сторон а потом загнуть в сетку,внутрь...

Tad būs vajadzīgs mīkstais svins, bet tā jau ir problēma. Kur to dabūt???

Вот у меня есть килограма 3 big_smile только не знаю не сколько он мягкий,еще не пробовал плавить.Стоит без дела,пока что.

28

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Vitalij wrote:
Jan wrote:

Сделать не так и трудно,есть даже вариант,просто форму вылить как лапки с двух сторон а потом загнуть в сетку,внутрь...

Tad būs vajadzīgs mīkstais svins, bet tā jau ir problēma. Kur to dabūt???

Вот у меня есть килограма 3 big_smile только не знаю не сколько он мягкий,еще не пробовал плавить.Стоит без дела,пока что.

Да и в принципе можно какие-нибудь старые плинтаки переплавить.

29

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

No savas pieredzes, par cik barotavas taisu pats, teikšu tā;
-ja barotavas taisa no metāla sieta, tad video redzamais svina stiprināšanas variants ir ideāls, nevajag ne ko locīt un arī svins der tāds kā ir, izkausē formiņā cik smagu vajag un lodē klāt, gatavs. Vai tur to stiepli tam sietam gar malām vajag lodēt, par to arī neesmu pārliecināts, bet nu to var darīt
-ja barotavas taisa no plastmasas, tad gan vajag svina plāksnes, vai arī izliet speciālā formā, lai var pēc tam ausis nolocīt, bet tas vairs nav tik vienkārši, jo vajag speciālas formas
http://content27-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/19-03-2013/pavasara-pu-es-195.jpg

LSMK-MILO

30

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Вот тоже кормушка,покупал в Milo от самодельной трудно отличить smile Такой же принцип как у "siluro" только с сеткой...

Post's attachments

20130319_131916.jpg 90.37 kb, 2 downloads since 2013-03-19 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

31 (edited by VIP 2013-03-19 23:02:55)

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Te ir vēl viens risinājums.
Izejmateriāli
- elektroinstalācijas caurule
- svina gabals
- 2 kniedes
- stieples gabals
- virpulis

Galā sanāk šāds rezultāts. Ar svina liešanu/neliešanu var rīkoties pēc siirds patikas

http://img13.imageshost.ru/img/2013/03/20/image_5148d4cb4e9b5.jpg

+ Jan

32

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Iesācējs wrote:

Jo...  mad nemāku pievienot bildi sad

Te būs vietne ar kuras palīdzību var izveidot bildi.

http://imageshost.ru/

Kad bilde būs ielādēta,nokopē otro rindkopu un ievieto to forumā.

33

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

volvo wrote:

...piedodad ,sabiedrība ...,bet teikšu tā  ,-kāda suņa pēc ir jāizdomā tas ,kas sen ir izdomāts ...
Cita lieta ir ,ja dzenās pēc ahūnā lētuma vai vienkārši ir daudz brīva laika ...
Es tupa nopērku barotavas kuras gribu vai patīk ...
Varbūt es ne tā un ne tur feederēju ,bet pagājušogad pazaudēju 3. ( TRĪS ) barotavas...

А я за день на Варкалю 3-4 оставил big_smile

34

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Jan wrote:
volvo wrote:

...piedodad ,sabiedrība ...,bet teikšu tā  ,-kāda suņa pēc ir jāizdomā tas ,kas sen ir izdomāts ...
Cita lieta ir ,ja dzenās pēc ahūnā lētuma vai vienkārši ir daudz brīva laika ...
Es tupa nopērku barotavas kuras gribu vai patīk ...
Varbūt es ne tā un ne tur feederēju ,bet pagājušogad pazaudēju 3. ( TRĪS ) barotavas...

Sakarīgu barotavu pārdošanā nav nemaz tik daudz un tās nav arī nemaz tik lētas. Kāpēc maksāt par to, par ko var nemaksāt un ieekonomēto naudiņu var izmantot lai iegādātos to ko pats uztaisīt nevari.
Es piemēram neredzu alternatīvu paštaisītajām barotavām no plastikāta. Pat FOX barotavas ar spārniņiem nespēj celties uz augšu tik ātri kā tās.

...Bet es tak nestrīdOS...
Izteicu tikai savu ( personīgo ) viedokli ar uzsvaru ,ka barotavas nezaudēju...
Bet sakarīgas barotavas Rīgā toč var nopirkt ,to pat LV pirmais čempions pateiks ...
Viņš gan tāds kautrīgs ,pat reģistrējies te naffff...:(

TEAM VOLVO

35

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

volvo
cik cilvēku tik viedokļu. Es piemēram barotavas izgatavoju pats, ne jau tāpēc, ka nevarētu viņas atļauties nopirkt, bet gan tāpēc, ka patīk man šo to uzmeistarot, pie tam pēc sava prāta. Un ir man brīvs laiks priekš tādām lietām smile .

LSMK-MILO

36

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

siluro wrote:

volvo
cik cilvēku tik viedokļu. Es piemēram barotavas izgatavoju pats, ne jau tāpēc, ka nevarētu viņas atļauties nopirkt, bet gan tāpēc, ka patīk man šo to uzmeistarot, pie tam pēc sava prāta. Un ir man brīvs laiks priekš tādām lietām smile .

Siluro -viss ir OK., neba jau uzbraukt kādam gribēju ...
Kam māte ,kam meita ,kam barotavas...:)

TEAM VOLVO

37

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Mana "kapeika" pašdarināto barotavu tēmā ir sekojoša - copes sezonas karstumā, pirms došanās uz Daugavu iebraucu "savā"  makšķerlietu veikalā, lai paņemtu 60g barotavas. Gribējās 3 gb, zinot, ka kādu pārīti jau pakāsīšu:)
Tur bija tikai 1 gb un tā pati milzīga - laikam sākotnējai vietas iebarošanai. sad
Nākamās būšost pēc mēneša sad sad sad

Secinājums - kamēr bodē vajadzīgajā brīdī nevar atrast vajadzīgo lietu vajadzīgajā daudzumā, tikmēr jāmeklē alternatīvas.
To arī daru. Ir arī ar ko nodarboties garajos ziemas vakaros:D

38

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Man savukārt trūkst laika lai nodarbotos ar barotavu ražošanu,tamdēļ man ir barotavas kuras nav žēl pakāst(lētās),parasti izmantoju nezināmās vietās.Zināmās vietās strādāju ar ierastajām,pārbaudītājām barotavām.

Par liela izmēra barotavām....Nu bija man pamācoš gadījums,copējām trijatā.Džekiem ķērās regulāri,man regulāri neķērās,bet copēju es ar gandrīz divreiz ietilpīgākām barotavām!
Copējām no vakara,nakti un rītu.Večiem ik pa laikam nāca zivis,man krietni mazāk...vismaz uz pusi retākas copes,bet!Rīta pusē es copēju labi,veči pīpēja bambuku,laikam jau atvilku zivis pie sevis...Rezultātā es ar copi paliku apmierināts,turklāt ieguvu labu mācību - pacietība ir zelta vērta! big_smile

39

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Vitalij wrote:

Классно!вот только где такую сетку достать можно?я как но интересовался в крауте,но не нашол.Может кто знает?

BTC Ķīpsala Matrožu iela 1a.

http://www.panoramio.com/photo_explorer … er=6769644

40

Re: Noderīgi padomi/Полезные советы

Dresden wrote:
Vitalij wrote:

Классно!вот только где такую сетку достать можно?я как но интересовался в крауте,но не нашол.Может кто знает?

BTC Ķīpsala Matrožu iela 1a.

http://www.panoramio.com/photo_explorer … er=6769644

Vakar biju Ķīpsalā - tur vispār nekā vairs nav:(
Ir atlicis tikai stikla būris, kurā notiek izpārdošana. Par vienu būvniecības veikalu komplekus mazāk:(