41

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

KK wrote:

Ja tā ir kā tu saki, tad es tiešām atvainojos tev Ainār. Tad esmu reāli kļūdījies. Pārāk daudz negatīvu emociju. Atvaino.

-Viss ok . Es tev pazvanīšu vai uzrakstišu  .Jo laikam tu daudz nezini par sava jaunā kluba dzīvi .

TEAM VOLVO

42

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Labdien,
4 tures rezultati.

Protokols:
https://i.imgur.com/ThZDhfI.jpg

Rezultati individuali :
https://i.imgur.com/EfUd18W.jpg

Un Komandas:
https://i.imgur.com/xfY4Zzo.jpg


Kopvertejuma rezultati.

Rezultati individuali :
https://i.imgur.com/BUQ8Svn.jpg

Un Komandas:
https://i.imgur.com/ZfXMtSS.jpg

Ludzu zinot ja pamanijat kludas, vai nepilnibas.

Vladislavs

43

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Labdien,
Ka jau iegājies katras sezonas beigas tiekamies Lido Krasta iela, otrais stāvs. Gaidu visus kas grib iesaistīties fīdermakšķerēšanas sporta attīstība - 16.10.2019 18:00.
Līdz tam laikam Klubi lūdzu padomājiet par dalību klubu čempionātā kas notiks Bulgārijā, maija.
Visi kas iekļauti kopvērtējumā padomājiet par dalību pasaules čempionātā kas notiks Francija, julija. Vajag uzreiz vienoties par izlases sastāvu lai komanda var gatavoties.

Vladislavs

44

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

volvo wrote:

VIP am .
Uzrakstīji izvērsti un pareizi ,tikai izstāsti ,kur tu redzi tos tiesnešus ,kas stāv rindā uz tiesāšanu...?
Viņu fiziski NAV .
Andrim atkal problēmas ar veselību ,Pjotrs ir prom ,jāiztiek ar lāčiem...
Ja ir idejas ,16. piedalies .

Volvo, Tev ir taisnība. Es to redzu, tapēc arī saku, ka vajag, lai tiesneši stāv rindā.
Un es novērtēju tiesnešu darbu - paldies jums tiesneši!
Pārējie ir runāšanas un izpratnes jautājumi, ko ar laiku var sakārtot.
Andrim novēlu stipru veselību - viņa LČ patiešām ļoti pietrūkst.

45

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

volvo wrote:
KK wrote:

Ja tā ir kā tu saki, tad es tiešām atvainojos tev Ainār. Tad esmu reāli kļūdījies. Pārāk daudz negatīvu emociju. Atvaino.

-Viss ok . Es tev pazvanīšu vai uzrakstišu  .Jo laikam tu daudz nezini par sava jaunā kluba dzīvi .

Es protams daudz ko nezinu, mans priekštats lielākoties veidojas no tā ko redzu apkārt un sociālajos tīklos. Varbūt tapēc man zūd kāds no ticamības momentiem. Ja pašķirsta bildes, piemēram, šeit https://www.facebook.com/OKCope/.

46

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Vlad23 wrote:

Labdien,
Ka jau iegājies katras sezonas beigas tiekamies Lido Krasta iela, otrais stāvs. Gaidu visus kas grib iesaistīties fīdermakšķerēšanas sporta attīstība - 16.10.2019 18:00.
Līdz tam laikam Klubi lūdzu padomājiet par dalību klubu čempionātā kas notiks Bulgārijā, maija.
Visi kas iekļauti kopvērtējumā padomājiet par dalību pasaules čempionātā kas notiks Francija, julija. Vajag uzreiz vienoties par izlases sastāvu lai komanda var gatavoties.

Vladislavs

Skati PM

47

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Kasparu var saprast, bet principā ne kas nav pārkāpts un turpmāk tādi gājieni būs norma. Labi atceros, ka arī bez komandām dažs - labs piekopa tādu taktiku. Te drīzāk jārisina sektoru izmēra problēma, ja reiz komandu mači, tad manuprāt sektori vairs nevar būt mazāki par 10 -12 metriem!
   Kā organizatori tiks ar šo problēmu galā  Salaspilī, kur 8 m sektori un piedevām nelīdzena krasta līnija, tad vēl distances 50 + metri?
P.S. 16. Oktobrī vajadzētu šo problēmu izrunāt!

48

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Dresden wrote:

Kasparu var saprast, bet principā ne kas nav pārkāpts un turpmāk tādi gājieni būs norma. Labi atceros, ka arī bez komandām dažs - labs piekopa tādu taktiku. Te drīzāk jārisina sektoru izmēra problēma, ja reiz komandu mači, tad manuprāt sektori vairs nevar būt mazāki par 10 -12 metriem!
   Kā organizatori tiks ar šo problēmu galā  Salaspilī, kur 8 m sektori un piedevām nelīdzena krasta līnija, tad vēl distances 50 + metri?
P.S. 16. Oktobrī vajadzētu šo problēmu izrunāt!

Vai nu izņemam no nolikuma 7. punkta šito "Ar savu rīcību apņemas neradīt apstākļus un izvairīties no rīcības, kas varētu radīt citu sacensību dalībnieku drošības vai veselības apdraudējumu." - (tas protams joks).

Ar sektoru izmēriem protams, kas jādomā - jo pagriežoties pakreisi galvu ir nepatīkami, ka kāds mīž ūdenī dažu metru attālumā.

49

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Есть там такие парни как Артурс Балтаис-человек с совестью и с которым всегда приятно пообщаться и поделиться мнением ,а так же наблюдением ,равняйтесь на него и до встречи на водоёмах в честной конкуренции

+ VIP

50

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Par tiesnešiem

Piedāvāju idejas diskusijai  uz 16tā datuma tikšanos.

- Varbūt ikviens klubs, kura komandas piedalās LČ varētu piemeklēt atbilstošu, kompetentu, korektu, stingru, noteiktu tiesneša kandidātu uz nākamās sezonas sākumu?

- Vēl par avotu, no kurienes tiesnešus ņemt - varbūt var paskatīties iepriekšējo gadu LČ dalībnieku sarakstos un uzrunāt kādu no sportot pārstājušiem fīderistiem?

- Vēl viena ideja par tiesnešiem - varbūt federācijas līmenī var mēģināt risināt šo jautājumu, veidojot tiesnešu korpusu radniecīgajām jomam, piemēram, pludiņam un fīderim. Ja izveidotos mazliet plašāks tiesnešu pulks, būtu mazāk stresa un negāciju kāda iziešanas no ierindas gadījumā.

Piedāvāju sākotnēji samest idejas kaudzītē un pēc tam izsijāt neatbilstošās.

Bet nu - laipni lūgti izplūkāt manis uzskaitītās idejas par tiesnešiem smile

51

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Vitalij wrote:

Есть там такие парни как Артурс Балтаис-человек с совестью и с которым всегда приятно пообщаться и поделиться мнением ,а так же наблюдением ,равняйтесь на него и до встречи на водоёмах в честной конкуренции

Patiess prieks runāt kā ar Artūru, tā arī ar Vitāliju un vēl daudziem citiem fīderistiem.

Ticu, ka pāris gadu laikā Fīderistu sabiedrība attīrīsies, tikai turpinam par to runāt

52

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Kas var liegt man barot da jebkuru točku manā sektorā un kam man par to jāattaisnojas?! Beidziet būt naivi, visi mēs gatavojam 2 točkas un bieži vien sadiršam kaimiņam pamattočku startā! Tā ir stratēģija... Nav ko čīkstēt, bet jārisina problēma ar sektoru palielināšanu! Tas realitātē mazinās problēmu! Klubs ir sabiedrība kur nedalās grupās , bet gan cīnās par savējiem, ja jūsu kluba iekšienē esat dalīti, man jūsu žēl! Atkārtošos - neesat liekuļi! Te nav jautājums par meistarību, bet gan par komandas uzvaru! Meistarībā cinaties individuāli! Ja runāju par sevi, personīgi es cenšos cīnīties godīgi, mani nepiespiedīs ne viens darīt to ko nevēlos! Bet klubu starpā, tas ir tikai sākums! Būs netīra spēle, mūsu uzdevums manuprāt mazināt netīrās spēles ietekmi! Domājam kā to darīt.

53

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Vēl piebildīšu, ne visi no 3 un 4 sastāva ir gandoni! Viņi lielākoties ir iesācēji un būtu kaunējušies viņus ap*irst! Čaļi iespējams pat nezin kas ir godīga spēle mūsu čempionāta! Klubs deva uzdevumu un viņi to izpildīja.... vai tas ir nosodāmi, ka iesācēji izdarīja to ko prasa vadība? Mēs tak visi neaizirstam runāt par komandu, klubu vienotību un disciplīnu, tas kā to dara kluba vadība var atšķirties....

54

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

16.10 будем обговаривать.Тут точно смысла нет всё это обсуждать.

55

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Vitalij wrote:

16.10 будем обговаривать.Тут точно смысла нет всё это обсуждать.

Виталик, я не одобраю всё это но, даже в твоём клубе есть люди которые в поплавке этим занимались, делали всё ради результата команды! ))) Опускали бульку с кормом в пол воды, а на вопрос зачем ответ был - нефиг рыбу ловить!

56

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Vitalij wrote:
Dresden wrote:
Vitalij wrote:

16.10 будем обговаривать.Тут точно смысла нет всё это обсуждать.

Виталик, я не одобраю всё это но, даже в твоём клубе есть люди которые в поплавке этим занимались, делали всё ради результата команды! ))) Опускали бульку с кормом в пол воды, а на вопрос зачем ответ был - нефиг рыбу ловить!

Я понимаю это!И это нормально,когда сам ты это делаешь,а не отдаешь приказы своим людям заваливать человека стаканами.Тем более,когда спрашивают «Ну что,пора?» - “Neee vel nav laiks!”Глаголит начальство.
И это слышно на пол зоны...Я и говорю,они не ловят.Они выполняют эту «грязную» работёнку.


Это психологический тролинг, я тоже слышал о чём говорил "тренер" соседу, но сосед видимо был с  совестю или я не был угрозой. ))) А еше знаю как было у остольных сокомандников, Артур делал своё дело рядом с моим сокомандником.... Он в свою очередь малоопытный, не знал как поступить "правильно" ... Но на будуший год мы этот недостаток отработаем. ))) Наша команда малоопытная но ответ получит любой за такую фигню и посмотрим кому будет больней! )))

57 (edited by RodStorm 2019-10-08 19:35:54)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Ставлю жирный минус орнанизаторам за отсутсвие чая в конце 4-го этапа. Т.к. кофе пьют не все. Так же могли побольше печенек взять. Их тоже не досталось. Как бонус, в конце нужен был большой торт на 60 человек, или пироженые.

58

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Какие страсти то тут кипят...  ну, поскольку каждый имеет право на свое ошибочное мнение, то и я подкину г-на на вентилятор.

1. если происходит нарушение правил, то действовать необходимо по прописаной процедуре. Поскольку я понимаю, нарушения правил не было. человек ловил в своей зоне и количество живой прикормки у него было такое же как и у всех. Извините, а как ловят поплавочники, усевшись все на одну дистанцию с20 кг прикормки у каждого?

2. Вольная интерпретация слов тренера чужой команды - это всего лишь Ваши личные  домыслы. Психологический троллинг, а почему нет? я считаю психологическим троллингом, когда тренер другой команды стоит у меня за спиной. Но это же нормально, я же его публично при этом пиписькой или не дай бог подлецом не называю.

3. и самое важное. Вспомните пожалуйста господа "дартаньяны" прошлый год, третий тур, второй день последнего этапа ЧЛ. Если кто забыл, что наверняка, я напомню. на взвешивании зоны А , где выступали Виталик и Кришьянис еще присутствовал незабвенный господин Целминьш, который при взвешивании не предоставил весь свой улов, и на предложение перевзвесить сказал, что его все устраивает, тем самым предоставив Виталику преимущество на одно очко, Обращаю внимание - вес выловленной им рыбы был больше чем он предоставил для взвешивания.  В результате данных действий турнирная таблица распределилась так как она распределилась. Но что было бы в случае правильного взвешивания и кто бы стал чемпионом вы все можете посмотреть сами, таблицы все находятся на этом же сайте, калькулятор у каждого в доме надеюсь есть.  Странно, что то я не слышал тогда обвинений в подлости , обзывательств типа гениталий ит.д. Странно как то господа дартаньяны... как сей час любят говорить в СМИ - двойные стандарты, однако... Очень хорошо помню слова Владислава, когда Кришьянис  поднял данный вопрос на собрании ответ был, что нарушений правил нет, каждый в праве делать так как хочет в пределах правил.   

как то так.

59

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

Labdien, Draugi!
  Ņemot vērā, ka šorīt pamanīju "незабвенный господин Целминьш" un " cienījamais Celmiņa kungs" sapratu esmu populārs un man ir tiesības uz viedokļa izteikšanu smile
  Pašā faktā, ka kāds "slēdza ārā" otru vadoties no komandas taktikas viedokļa, nav nekā īpaša, tā tas notiek sportā, bet skaļa pavēļu došana to darīt, gan ir neētiska un nesportiska, bet zinot cilvēku, kurš šos rīkojumus dod-tas ir vairāk loģisks notikums, nezinu, kas Jūs pārsteidz smile Vienkāršs piemērs būtu nelikt uz Kluba krekliem zīmolus ar kuriem Klubam nav nekāda sakara, ko arī visa LV un Pasaules fīdera sabiedrība nedara-ētika ir atbilde uz Jūsu rakstītajiem palagiem!!!
  Redzot šīs emocijas jau šobrīd, būs interesanti, vai VVA un citi Veči, kuri dominē pirmā desmitnieka kopsavilkumā gribēs braukt ar šādu pavēļu devēju uz PČ.
  Jura, atbildu Tev personīgi-sportists, kura svars ir nosvērts un zivs atlaista nevar pretendēt uz svara pārsvēršanu un nav svarīgi, ko kurš grib tajā mirklī. Šīs manas kļūdas dēļ es zaudēju divas vietas kopvērtējuma ieskaitē un tikai tas ir svarīgi, man-kurš palika Jānis, Pēteris vai Kristīne man ir pie kājas. Tā kā piedodat, ja varat, ja nevarat, tad es tā gribēju!!!

Papildus vēlos piebilst, ka ņemot vērā, ka LT B līga nākamgad pāriet uz divu dienu sacensību režīmu-šobrīd meklēju iespēju pievienoties kādai no LV komandām un visticamākais nākamgad startēšu atkal LV.


MC

60

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2019 / ЛЧ по фидерной ловле 2019

RodStorm wrote:

Ставлю жирный минус орнанизаторам за отсутсвие чая в конце 4-го этапа. Т.к. кофе пьют не все. Так же могли побольше печенек взять. Их тоже не досталось. Как бонус, в конце нужен был большой торт на 60 человек, или пироженые.

Un katram pa gumijas sievietei !

TEAM VOLVO