21

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Valdis Mols wrote:

Organizātori,vai nevajadzētu pārskatīt nolikuma punktu 6.7.  Ja sacensības tiek rīkotas pēc starptautiskajiem noteikumiem,šādiem ierobežojumiem nav nekāda pamatojuma.

Velti piekasies ,pirmkārt ,maču rīkotājs nosaka reglamentu ,otrkārt ,ne visi tur var atļauties spaini motiļa…
Valduk ,tu tak divkārtējais Latvijas čempis ,bez motiļa nevari …:D

TEAM VOLVO

22

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Japāńu Volvo baigi gudrs palicis

valmiera

23

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Nu jau te kā vecajos labajos laikos. Urāāāā, forums ir dzīvs, jaiet pēc popkorna.

Pa lielam organizators ir noteicis nolikumu, nepatīk-nepiedalies(kā to daru es), tas, ka tie ap 5 pāriem, kas piedalīsies lai uvarētu ir skaidrs, ka neatbilst sacensību pamatdomai, bet uzvarēt, to nevienam nevar liegt.
Mans personigais viedoklis, ka ir bezjēdzīgi kaut ko mākslīgi veidot, jo ta saime ir tik liela cik viņa ir, un visur tāpat +/- piedalās kaut kur jau redzētas sejas.

24

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Sestdienas vakarā ,ja vēl kāds paliek pa nakti,viss noskaidrosies.Arī tas vai Toyota bagāžniekā tāpat kā Volvo arī tiek vadāts kas gards.

valmiera

25

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Valdis Mols wrote:

Organizātori,vai nevajadzētu pārskatīt nolikuma punktu 6.7.  Ja sacensības tiek rīkotas pēc starptautiskajiem noteikumiem,šādiem ierobežojumiem nav nekāda pamatojuma.

Pamatojums ir, ne visi var atļauties kas ikdienā nelieto motili, ne visi saprot kā to lietot pareizi, runa ir tikai par tiem dalībniekiem kurus aicinam piedalīties sporta pasākumos, viena no pasākuma idejām, parādīt kā lietot ēsmas, no tām ko pāts var sagādāt vai nav dārgi iepirkt, un ir pieejams, motilis ir pieejams faktiski pēs pasūtījuma un zināmās vietās, neviens neliedz stāstīt um mācīt par motiļa lietošanu, ar 2x50 gr jāpietiek. Un pēdējais, organizātoram nav jāskaidro izstrādātais nolikums ja viņš paredz sporta makšķerēšanas popularitāti, tas nav LČ, tas ir festivāls, līdzīgi kā citi ierobežo atsevišķas lietas, un neesmu lasījis kapēc man ir jāmakšķerē ar barību kuru man uzspiež izmantot. Ceru uz sapratni.

Before release, catch someone fish ...

26

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Ūsiņš wrote:

Nu jau te kā vecajos labajos laikos. Urāāāā, forums ir dzīvs, jaiet pēc popkorna.

Pa lielam organizators ir noteicis nolikumu, nepatīk-nepiedalies(kā to daru es), tas, ka tie ap 5 pāriem, kas piedalīsies lai uvarētu ir skaidrs, ka neatbilst sacensību pamatdomai, bet uzvarēt, to nevienam nevar liegt.
Mans personigais viedoklis, ka ir bezjēdzīgi kaut ko mākslīgi veidot, jo ta saime ir tik liela cik viņa ir, un visur tāpat +/- piedalās kaut kur jau redzētas sejas.

Neviens nevar būt pārliecināts par tiem pāriem ka viņiem spīd vietas, bet lai ir kā ir, personīgi es labāk būšu pēdējais starp "stiprākiem", nekā pirmais starp "vājākiem"

Before release, catch someone fish ...

27 (edited by Vitalij 2019-06-22 19:49:07)

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Нормально,нормально.Учимся ловить без мотыля.А то зациклились на нём.Хорошая возможность поработать с другими не менее важными живыми компонентами + отработать какой-то план «Б» на ЛЧ.

28

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Запихал 2 мотрешки по 1/8 мотыля,с ноги задавил его,чтоб хруст стоял и оставил на последний час ход конём ХООХОООО

29

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

valmiera wrote:

Sestdienas vakarā ,ja vēl kāds paliek pa nakti,viss noskaidrosies.Arī tas vai Toyota bagāžniekā tāpat kā Volvo arī tiek vadāts kas gards.

Tev nekad neatteikšu !

TEAM VOLVO

30

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Nu ko ,Lokij ...atkal pieminēsi rumu ... Tas par CMS atbildi uz tavu jautājumu...

TEAM VOLVO

31

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

CMS wrote:
Ūsiņš wrote:

Nu jau te kā vecajos labajos laikos. Urāāāā, forums ir dzīvs, jaiet pēc popkorna.

Pa lielam organizators ir noteicis nolikumu, nepatīk-nepiedalies(kā to daru es), tas, ka tie ap 5 pāriem, kas piedalīsies lai uvarētu ir skaidrs, ka neatbilst sacensību pamatdomai, bet uzvarēt, to nevienam nevar liegt.
Mans personigais viedoklis, ka ir bezjēdzīgi kaut ko mākslīgi veidot, jo ta saime ir tik liela cik viņa ir, un visur tāpat +/- piedalās kaut kur jau redzētas sejas.

Neviens nevar būt pārliecināts par tiem pāriem ka viņiem spīd vietas, bet lai ir kā ir, personīgi es labāk būšu pēdējais starp "stiprākiem", nekā pirmais starp "vājākiem"

Naks tuvak, es riskesu nosaukt 5 parus, no kuriem vismaz 2vi bus medaljas

32

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Reģistrācija slēgta !

Nr.    Status    Vārds Uzvārds
1    SP    Valdis Mols
    NS    Oto Marinaki
2    SP    Edgars Špels
    NS    Didzis Daršs
3    SP    Ralfs Ruciņš-Špels
    NS    Valdis Vorza
4    SP    Andžs Daugavietis
    NS    Jānis Caune
5    SP    Sandis Stikāns
    NS    Aigars Alands
6    SP    Jānis Muciņš
    NS    Kristaps Juhnēvičs
7    SP    Arnis Blankenfelds-Blankfelds
    NS    Guntis Blankenfelds-Blankfelds
8    SP    Ēriks Mihaļčuks
    NS    Mihails Mihaļčuks
9    SP    Garifs Bogdanovs
    NS    Artjoms Bogdanovs
10    SP    Jurijs Gerasimovs
    NS    Dmitrijs Jakimovs
11    SP    Ainārs Gurtiņš
    NS    Romāns Tumulis
12    SP    Artūrs Upenieks
    NS    Vjačeslavs Fedorjaks
13    SP    Juris Aigars Āboliņš
    NS    Māra Ķeņģe.
14    SP    Mihails Čihiržins
    NS    Artems Karpovs
15    SP    Vitālijs Miņkovs
    NS    Igors Lavrentiks 
16    SP    Juris Greitāns
    NS    Marita Greitāne
17    SP    Māris Sīmanis
    NS    Māris Rasmanis
18    SP    Konstantins Čerjomuhins
    NS    Sergejs Kosteņukovs
19    SP    Jānis Sīmanis
    NS    Jānis Stepanovs
20    SP    Edvīns Šļubovskis
    NS    Rinalds Vācers
21    SP    Jurijs Štikovskis
    NS    Denis Štikovskis
22    SP    Vladimirs Cibuļskis
    NS    Boriss Cibuļskis
23    SP    Valdis Brīkšis
    NS    Andrejs Aleksejevs
24    SP    Sergejs Zaķis
    NS    Arturs Fomins
25    SP    Kristaps Innus
    NS    Valters Innus
26    NS    Rajmis Kasjanovs
    NS    Oļeg Aleksejevs
27    NS    Aleksandrs Antanaitis
    NS    Igors Zemītis
28    NS    Gatis Indrijaitis
    NS    Pāvels Kartuzovs
29    NS    Jānis Ziemelis
    NS    Edgars Karabačs
30    NS    Germans Sinicins
    NS    Dmitrijs Vasins
31    NS    Kaspars Brazovskis
    NS    Ivo Liepiņš
32    NS    Guntars Bērziņš
    NS    Edijs Jurēvics

Before release, catch someone fish ...

33

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

RinaldsV wrote:

Paskatījos dalībnieku sarakstu.... un pacelto tēmu par sportistiem un nesportistiem..... Viss jau kārtībā, jo sacensību organizatori nosaka nosacījumus.... un Viss ar dalībnieku sastāviem ir kārtībā, tik neskumji, ka daži "Ne sportisti" ar pieredzi vairākos LV čempja posmos (pārstāvot arī komandu) šoreiz sevi nav ielikuši pie sportistiem, bet Jelgavas vimbu festā raksta organizatoriem, ka, piemēram, mani bija jāliek (un arī pēc tam tiku ielikts), pie sportistiem.... Kaut nekad neesmu piedalījies nevienā LV čempja posmā, bet dalību esmu ņēis tikai festivālos Jelgavā un Pērtniekos.... Divkosība? Vēlme par visām varītēm uzvarēt? Nezinu... tik laikam nesmuki...

Beidz sūdzēties. big_smile jau pus gads pagājis.

Ja pavisam godīgi sajaucu tevi ar Mareku Celmiņu, kuram tiešām ekipējums kā retam LČ dalībniekam. Nezinu kā bet tā sanāca, tāpēc rakstīju Cirsix. VNK FAILS, atzīstu. Tagad visu mūžu atgādināsi? big_smile

34

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Пора называть 5 пар, я думаю! smile

Ūsiņš wrote:
CMS wrote:
Ūsiņš wrote:

Nu jau te kā vecajos labajos laikos. Urāāāā, forums ir dzīvs, jaiet pēc popkorna.

Pa lielam organizators ir noteicis nolikumu, nepatīk-nepiedalies(kā to daru es), tas, ka tie ap 5 pāriem, kas piedalīsies lai uvarētu ir skaidrs, ka neatbilst sacensību pamatdomai, bet uzvarēt, to nevienam nevar liegt.
Mans personigais viedoklis, ka ir bezjēdzīgi kaut ko mākslīgi veidot, jo ta saime ir tik liela cik viņa ir, un visur tāpat +/- piedalās kaut kur jau redzētas sejas.

Neviens nevar būt pārliecināts par tiem pāriem ka viņiem spīd vietas, bet lai ir kā ir, personīgi es labāk būšu pēdējais starp "stiprākiem", nekā pirmais starp "vājākiem"

Naks tuvak, es riskesu nosaukt 5 parus, no kuriem vismaz 2vi bus medaljas

35 (edited by Ūsiņš 2019-07-11 17:16:45)

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Ja, solijums jatur. Manas prognozes, ka no tandemiem Nr. 1, 8, 10, 15, 20 vismaz 2vi bus medalas. Vel es pievienotu tandemu, kurā abi ir Māri, bet tad butu top6, tapec lai paliek ka ir

36

Re: CMS FĪDER KAUSS 2019,TANDĒMS

Ūsiņš wrote:

Ja, solijums jatur. Manas prognozes, ka no tandemiem Nr. 1, 8, 10, 15, 20 vismaz 2vi bus medalas. Vel es pievienotu tandemu, kurā abi ir Māri, bet tad butu top6, tapec lai paliek ka ir

Tu uzminēji 2, bet tieši šie pāri atbilst pilnībā sacensību idejai! Un man par to ir prieks, Kā arī Andžs Daugavietis ar savu nesportistu pelnīti ieguva savu augsto 2 vietu! Brāļiem Māriem biķīt trūka bet doma bij pareiza!

Before release, catch someone fish ...