1

Topic: MAPEI Kauss 2017

http://sd.uploads.ru/t/X6qQo.png

Vieta - Rīga, Daugava,  07.10.2017.

Krasta iela aiz Amserv motors .

https://www.google.lv/maps/@56.9341312, … a=!3m1!1e3


8.00 - 8.30 – sacensību sektoru izloze
9.00         -    gatavošanās sacensībām
9.50         - signāls – iebarošanas sākums
10.00         -  signāls – makšķerēšanas sākums
14.55        -  signāls - brīdinājums, ka atlikušas vel 5 minūtes
15.00         -  signāls – makšķerēšanas beigas
15.01         -  zivju svēršana, rezultātu apkopošana
16.00 – sacensību uzvarētāju apbalvošana

Iespējams, ka tur notiks LV čempionāta 1.posms . Dalības maksa 5€ kafijai ,tējai un desiņām . Sponsors sola kausus un varbūt kādu balvu .    Lai piesaistītu ne sportistus  - bez barības ierobežojuma un kontroles .  Viss notiks demokrātiski ,bez iespringuma . Tur nav izpļauts ūdens , bet mēs pie tā piestrādāsim. Var sākt pieteikties .

TEAM VOLVO

2

Re: MAPEI Kauss 2017

1. Mareks Celmiņš
2. Janis Pukite
3. Jegors Martinevskis
4. Edgars Špels
5. Artūrs Upenieks
6. Jānis Piesis
7. Aleksandrs Antanaitis
8. Gatis Indrijaitis
9. Filips Savkins
10. Ralfs Ruciņš-Špels
11. Vladimirs Cibuļskis
12. Ģirts Suharevskis
13. Jānis Sīmanis
14. Māris Sīmanis
15. Aivars Vimbulis
16. Aleksejs Prokofjevs
17. Armands Smiltenis
18. Vladimirs Brīkšķis
19. Juris Ļaksa
20. Normunds Grabovskis
21. Rihards Grabovskis
22. Edgars Masaļskis
23. Arturs Baltais
24. Artūrs Šalajevs
25. Normunds Biļkins
26. Daniels Endziņš
27. Sergejs Grečenkovs
28. Uldis Pommers
29. Valdis Mols
30. Vladislavs Bubnelis
31. Vladimirs Vasiļjevs
32. Ēriks Mihaļčuks

3

Re: MAPEI Kauss 2017

Izskatās jau pēc Lč posma.

4

Re: MAPEI Kauss 2017

Vēl kādi 3 - 4 cilvēki var pieteikties, vairāk diez vai sasēdināsim.

5

Re: MAPEI Kauss 2017

Jautājums organizatoriem . Vietām tur ir diezgan zāļains un pie tam ļoti tālu no krasta. Var jau būt var piebrist bet nebija līdz garo zābaku pārbaudīt. Grābekli tik tālu neaizmest, vismaz no krasta.

CMS Valmiera

6

Re: MAPEI Kauss 2017

A peldēt Māri nemāki?

7

Re: MAPEI Kauss 2017

big_smile diezgan vēss laiciņš , varētu jau sasildīties bet bail ka nenolūzt līdz beigām

CMS Valmiera

8

Re: MAPEI Kauss 2017

Katrs ar savu airu laivu!!! Ja būs ar motoru aizbiedēsi pēdējo plici!

9

Re: MAPEI Kauss 2017

Nu es tā nopratu, ka sektori būs tīri. Ja nu man iekš to skaisto, lietaino rudeni jākāpj, vai jāpeld vecās zāles tīrīt, tad neko... Bet nu it kā viss sarunāts, klāt jau būšu. smile

10

Re: MAPEI Kauss 2017

http://s0.uploads.ru/t/aAHMC.jpg

Pagājušo sestdienu 7. oktobrī tika aizvadīts "Mapei Kauss 2017." Šajos mačos priecēja dalībnieku skaits! Sākotnēji plāns bija ietestēt potenciālu vietu turpmākajiem mačiem. Bet tuvojoties maču  dienai, palika skaidrs , ka būs nopietna cīņa! Sākotnēji pieteikušies bija 34 dalībnieki, kas pat Latvijas čempionātam būtu apskaužams rādītājs! Patīkami ka šādā formātā piedalījās daudz jaunu makšķernieku, cerams arī turpmāk, Mēs satiksim šos cilvēkus mačos kā dalībniekus.
  Jaunā vieta izskatās perspektīva, dalot krasta līniju trijās zonas, katra zona būs atšķirīga. Protams vajadzētu uzrīkot vēl vienu testa pasākumu nu jau divu dienu formātā. Un vēlams pavasara beigās, tad iespējams varēsim objektīvi izvērtēt "trases" potenciālu.

Nobeigumā gribētu teikt lielu paldies pasākuma atbalstītājam: Agrim Kreislerim un firmai MAPEI !

+ Jan

11

Re: MAPEI Kauss 2017

Pobieditiel- litoviec?

12

Re: MAPEI Kauss 2017

Mana sacensību diena.
Beidzot biju nolēmis piedalīties sacensībās. Galvenais priekš manis bija pamācīties un paskatīties kā ķer pieredzējuši feederisti un mēģināt iekļūt 20 niekā.
Tiku A-3 sektorā, kur pat diezgan kompakti sanāca iekārtot savu holyday krēslu ar feeder statīvu. Barību izmantoju kā parasti, jo plānā bija ķert visu, kas pagadās un pielāgoties kādai konkrētai zivij īsti nemāku. Nomēriju divas distances 28m un 34m, laikam kaut ko tur priekšs sevis biju interesantu atradis. Izrādījās blakus esošajiem kolēģiem bija līdzīgas distances, kas ieviesa cerību, ka daru to uz pareizo pusi. Pirmo stundu sanāca nosēdēt bez copes, tikai ik pa laikam velkot ārā zāles, kas atradās manā sektorā, vismaz patīrīju sev ceļu, ja nu būs zivis. Otrajā stundā beidzot ieraudzīju knapu piesitienu un klusums, izrādījās, ka ķīsis bija ierijis manu ēsmu. Beidzot tiku prom no nulles, garīgais uzreiz uzlabojās. Nākamās copes atnesa man divus ķīšus, kamēr blakus sektorā pamazām jau sāka vilkt pa breksēnam. Nolēmu sagriezt baltos un iedot pāris barotavas ar tām, kas deva man pāris labus piesitienus. Uzglabājamā tīkliņā izdodas iemest pāris breksēnus. Sacensību garumā zālēs paspēju atstāt 5 zivis, bet tas nemazināja manu prieku,jo zivis uz to momentu man bija. Sēžot pēdejo stundu un gaidot iespējamo copi, man feederis atsitās specīgi pret statīva galu, piecērtot jūtu, ka galā sāk kaut kas labi pretoties un kamēr mēģinu tikt pie bremzes viņš nolēma mani negaidīt un doties savu ceļu. Laiks tuvojas beigām un izdzirdot signālu par atlikušajām 5 min nolēmu vēl 3 reizes pārmest. Pirmie divi metieni man deva tikai norautu pavadu un ātri mēģinu mainīt to un likt uz āķa vienu balto , jo zinu ka laika man ir maz. Pēc iemetiena seko pavilciens, kas atnes man 100gr breksēnu, metot viņu tīkliņā atskan beigu signāls. Prieks bija, ka es paspēju un kaut kāds papildus svars tika iegūts. Svēršana parādīja, ka savu mērķi esmu izpildījis un pat tiku augstāk nekā biju cerējis. Galvenais bija pie tāda laika nenosalt un nosēdēt līdz beigām, ko es veiksmīgi izdarīju. Paldies organizatoriem par sacensībām.
Ar cieņu,
Vladimirs V.

13

Re: MAPEI Kauss 2017

Pobieditiel- litoviec?

Lietuvietis gan-tikai vietējais.