441

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ja laicigi ir zinamas posmu vietas, tad si problema atkrit. Un nedomaju, vai tas, ka cms nestarte LC kaut ka pasliktinatu organizacijas kvalitati. Vel jo vairak, esmu parliecinats, ka uz Otro posmu Carnikava noteikti piedalitos ari pasi CMS, jo ta ir iespeja izmeginat spekus sava "majas" trase. Es neviena bridi neteicu, ka LC ir kaut kadi setas maci. Organizet, ta ir liela atbildiba, kuru tev uztic. Loti daudzos sporta veidos, piem. tas pats rallijkross, katru gadu EC vai ta posmi notiek kur citur. Varbut ne visi, bet dazi noteikti. Man ka cilvekam, kas ar sportu ir uz tu tas ir labi zinams, un ja vienu reizi esi veiksmigi noorganizejis, tad tev uztic vel kadu reizi. Ja ne, nu tad tas ir reputacijas jautajums.
Ta ka, ja piemeram ap nakama gada martu vai atrak jau ir zinams musu kalendars, tad neredzu problemu, kapec neizmeginat sadu variantu. Vel veins ieguvums tam, ka posmu organize cilveki, kas pasi nepiedalas ir tads, kadu tu jau mineji pats Igor. Var par 100% nodoties makskeresanai, nevis dalit laiku un nervus.

442

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Без проблем,можем взять один из туров на организацию и подготовку секторов и что еще от нас потребуется.Согласен,что судьи могли бы остаться прежние,еще хочу поднять вопрос по поводу длины сектора,в этом году он соответствовал хотя бы 10 метрам?  В Волерах в некоторых местах было странное расположение,совсем не такое как прошлые пару лет

443

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

šogad Voleros bija ļoti augsts ūdens līmenis, tāpēc sektori nebija vienādi. Mēs likām no 9 - 11 metri, tas saistīts ar kokiem un krūmiem un ka minēju augsto ūdens līmeni. Lielākā daļa bija 10 metri.

Ar tiesnešiem jārunā būs pašiem, jāsaskaņo laicīgi, jo cilvēkiem arī ir darbs. Uzreiz pateikšu tiesneši saliek sektorus, atzīmes taisa organizators, tiesneši sver un apkopo rezultātus, ja labi palūdz apkopo un atsūta gatavas tabulas. Vietas sagatave un papīru kārtošana ( ja nepieciešams), vai jebkāda cita darbība kas saistīta ar maču vietu visu uzņemās organizātors. Balvas , kausi u.t.t arī organizātors. Nu ja ir vel kadas idejas ko uzlabot viss organizātora rokās.

P.S. Ja katru posmu riko citi cilvēki tad obligāti jāņem vērā, ka daļa līdzekļu jāatliek kopvērtējumam ( kausi + medaļas) .

444

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Хочу еще раз поднять вопрос по поводу мест проведения соревнований.Неужели так и останется 3 реки?
ННи одного водоёма со стоячей водой,а у нас никто не умеет ловить мелкую рыбу в темпе.

445

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Марек я пишу про стоячий водоем,при чем тут река,река одна рыбалка,стоячий водоем -другая рыбалка.
Попробуй поставь на стоячем водоеме мелочь на все 5 часов или хотя бы на 3,это очень не просто,в этом и смысл предложения засунуть один тур озеро или канал,понятно с каналом очень не просто,но Валмиера рубене отличнй вариант и в этом году Ансис показал,что можно ловить мелочь 4кг,главное работать и не лениться.Честно не поиму аочему сняли этот водоем,там можно как мелочь ловить так и делать ставку на леща или карпа.
Надо подумать еще какие то варианты,может у кого есть предложения,сам лично кроме Валмиеры ничего предложить не могу ,но и в формате соревнований все 3 тура ловить на реках не особо хочется.

446

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vitalij wrote:

Хочу еще раз поднять вопрос по поводу мест проведения соревнований.Неужели так и останется 3 реки?
ННи одного водоёма со стоячей водой,а у нас никто не умеет ловить мелкую рыбу в темпе.

Vitalij, piedava to pasu Ansi, vissportiskakais udens kads mums ir

447

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Tiesi ta

448

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nākošā gada LC pa lielam vajag divus 4.20 līdz 4.50 kātus ar testu tuvu 200g un visa māksla mest tālāk pa visiem, jo visi trīs posmi pa lielam vienādi. Par Carnikavu nezinu, vienreiz esmu bijis un tad ar vajadzēja mest 50+. Arī Daugava pie salu tilta vai Jelgavas promināde - identik. Tas tāds personīgs secinājums. Un kā rāda mana nelielā pieredze LC, tad kad es pārkāpju savai nepatikai pret tālo distanci, tad punkti dilst būtiski.
Bet domāju, ka mainīt nav jēgas, paskatīsimies nākošgad vai man būs taisnība vai nē.
Tai pašā laikā ja paskatamies kur notiek abi nākamā gada PC un vispār tādi lielie turnīri tad nu tā ir, kā nupat bija. Madunici un Skirviti neiskaitīju.
Par Vitālija rakstīto - protams, ka stāvoš ūdens būtu labi. Jo tā ir cita zemūdens pasaule. Un kā pierāda DK - samērā interesanta.
Un atļaušos oponēt vienam kungam - sīkzivi ķert tekošā vai stāvošā ūdenī ir pilnīgi divas dažādas lietas, nu pilnīgi divas dažādas lietas (es te domāju ar fīderi (pikeri)).

Vietas - Mazais Nabes ezers, ziemeļu krasta līnija, var piebraukt, ir kur uzcelt kempingu, nedaudz jāpapļauj, vasarā gan diezgan populāra vieta, gan jau ar zemes īpašniekiem ar ko var sarunāt, reizēm tur sanāk pabūt, bet un vēlreiz bet, lielākai daļai noteikti pa tālu. Tā pat kā Liepājas kanāli.

P.S. Nezinu kas uznāca, parasti tas viss man ir vienaldzīgs. Kur noliek tur mēģinu kaut ko noķert.

449

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:


P.s. Sacensības stāvošā ūdenī, vai pretēji ūdenī ar  spēcīgu straumi ir ļoti lielā daudzumā-vienkārši vajag uz viņām braukt un makšķerēt smile smile smile

Kur ??? Piemērus studijā, protams Lavijā ub bez karpu akvārijiem.

CMS Valmiera

450

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Piekritīšu, stāvošs ūdenis vajadzīgs, bet reālu vietu patreiz ne viens nav piedāvājis. Iepriekš vairākums gribēja jaunas trases, tagad jau gribās atpakaļ Rubenes dīķi, visiem labs nebūsi! smile))) Ja ir kādam reāla vieta, dalaties ar idejām. Varam uzrikot kādu test kausiņu izlūkošanai. Nosacījumi- lai nav pārāk aizaudzis, puslīdz līdzena krasta līnija (vai vairākas līnijas) lai ir kur salikt 3 zonas  līdz 150m. un protams zivs esamība.

Par Rubeni varu izteikt savas domas, viss tur ir ok, atskaitot tas dullās karpas. Nu nesaskatu tur nekādu sportu - sēdēt un taktiski dubinēt karpu. Kausos kur īpaši nav ko zaudēt un var iet uz visu banku tāda taktika ir ok, bet ne LČ kas sastāv no vairākiem posmiem. Neredzu tur meistarības izpausmi, drīzak kazino veiksme, lotereja.

451

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Visu cieņu par jūsu uzņēmību ! Cerams jūsu neatlaidība un cīņasspars nesīs panākumus arī mūsu necilajos ūdeņos. Bet jautājums bija par Latviju. Vienkārši es kā prasts lauku vecis domāju ka vajdzētu pa priekšu iemācīties kādu zivi arī šeit noķert un tad doties kur tālāk.

CMS Valmiera

452

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Игорь какие проблемы просто сделать карпа не в зачёт на ЛЧ?
Интересно будет посмотреть результаты МАПЕЙ .По мне так не соревновательное место.Дно усыпано камнями,ну как будет так будет .Луцавсала в этом плане интереснее,просто надо раньше её поставить.

453

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vitalij wrote:

Игорь какие проблемы просто сделать карпа не в зачёт на ЛЧ?
Интересно будет посмотреть результаты МАПЕЙ .По мне так не соревновательное место.Дно усыпано камнями,ну как будет так будет .Луцавсала в этом плане интереснее,просто надо раньше её поставить.

Луцавсала даже не рассматривается, думаю там долго ешё не будут соревы проводится. С организаторской стороны много лишних проблем да и по рыбе жопа. Надо следующий год новые места пробовать, в целях повышения интереса к чемпионату. Это всегда было в приоритете! Не надо думать только о себе, надо постараться улучшить некоторые моменты, чем мы и займёмся в следующем году! Еше если задуматься я бы на будущее хотел бы предложить сделать 4 этапа ЛЧ. К тому же не факт что не вернёмся в Рубене, если конечно не найдём альтернативу! Есть пару мест но их надо тестировать весной, летом.

454

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Mani personīgi viss apmierina pa posmiem. Nevajag vismaz daudz ieguldīties makšķerēs un visā pārējā, kā teikt viss skaidrs jau tagad uz ko strādāt.
Kurš ta MC paliki????

455

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

KK wrote:

Mani personīgi viss apmierina pa posmiem. Nevajag vismaz daudz ieguldīties makšķerēs un visā pārējā, kā teikt viss skaidrs jau tagad uz ko strādāt.
Kurš ta MC paliki????

Tieši tā, sezonas sākumā visiem ir 0 punkti. Un kā rāda prakse, tādos ūdeņos uzvar tie, kas daudz trenējās. smile)

456

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Тут трудно поспорить,везда надо уметь ловить и в любых условиях

457

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

KK jautā:
Kurš ta MC paliki????

Ceturtais

Laikam tev Marek tie arzemju udeni vairak saprotami.

458

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Es par sevi laikam Tev esmu radijis nepareizu iespaidu. Es tevi gribeju paslavet par 4 vietu, bez kaut kadas ironijas. Tev tiesam rezultati arpus LV ir daudz stabilaki. Skiet ari Madunice nebija iznemums.

459

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

kaut ko vajag mainit smile
http://www.fips-ed.com/fipsed/images/do … _5_eng.xls

460

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vajag gan, moš pēc gada - diviem kas mainīsies... smile