61

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Dargais Lāčuk, nakts bija auksta un barība drošībā zem spilvena, un pirms lietošanas apgreidota. Apgreids tika atrasts pietdienā noķerot 4 līņus, 1 breksi, un 2 vimbas. Trīs ingridienti gan strādāja,bet par to drošvien Krišiņš atskaitē.
   Un 3 min pirms iebarošanas paterzējot ar Gunta kungu, tika uzzināts ļoti svarīgs fakts par grunts reljēfa specifiskumu, kurš lika nosvērties par riskam labu protams pēc 1,5 h haotiskas sīkzivtinu meklēšanas.
Vērojot sektorus un copes taktikas, varēja novērot ka lielais vairums ( arī piekdien trēniņā esošie) mačus sāka parastaja veidā, uztaisa starta barošanu, kā pie normālas situācijas, un ar to arī ieslēdza pretējo efektu. Pie tādas necopes priecājoties par sakumā noķertājām zivtiņām, nepamanīja ka viņas ķer ar vien retāk nevis labāk, un tiko bišķi lielāks intervāls starp copēm, tā tikā palielināts barības daudzums, ar ko ari parsvarā vis beidzās. Tad sākās ķīmiķošana, kas beidzās tāpat. Pie tik dzidra ūdens un mazas straumes dabā zem ūdens tik strauji nemainās smaržās, kas arī lika zivij kļūt uzmanīgākai.
Varu pačukstēt ka galvanā barības sastāvdaļa bija Veiksme, pareizi to sajaucot un pielietojot.
Kas nesačakarēja sektoru jau pašā sākumā tam ari bija bonusi, to lieliski varēja novērot otrajā dienā D sektorā, uzvarētājs pievilināja bonusu, jo tur kur noķēra nebaroja vispār smile:):)
Zivis tiktiešām nebija daudz, bet bij
Domajams ka nejau speciāli viņas vakarā peldēja no liela attāluma lai palēkātu pie salas.
Arī ikdienā gadās tadas copes
Pasākums idiāls, laiks pavadīts brīnišķīgi.
Atvainojos par izlieto zupu.........

62

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Nu, par barības galveno sastāvdaļu Veiksmi varu piekrist, zivs tiešām nereaģēja uz barību, jo viņas tajā distencē, kur ķēra lielākais vairums  kolēģu vienkārši nebija, sīkzivs stāvēja pie pretējā krasta un klāt tai varēja tikt tikai tie kam sektori iekrita pretīm saliņām un bija izkoduši šo joku, kā piemēram NG. Domāju, ka otrajā dienā tiešām rulētu "dubinšiki" ar spirāli un "salapinku". 
P.S. Liels paldies Kārkliņu Guntim par sniegto tehnisko palīdzību, kā arī MILO komandai, jo bez viņu atbalsta es domāju ka joprojām vērotu saulrietu pie Ventas. 
http://sb.uploads.ru/LiYdJ.jpg
   http://sa.uploads.ru/h0Hpk.jpg
http://sa.uploads.ru/voAOB.jpg
http://sa.uploads.ru/hDB2c.jpg

63

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Braucām pēdējie un varu teikt lielu paldies Draiskulim par viņa vadītāja meistarību, čalis izskrēja caur tiem dubļiem ar pirmo piegājienu, kabluks + piebāzta līdz malām piekabe! smile

64 Redaktēts Krisjanis1 (2014-05-13 09:38:01)

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Neliela atskaite no Mačiem.

09.05.2014 ( Treniņš)
Trenējos 1. sektorā. Tik pat kā uz trešo metienu bija jau spēcīga cope, bet realizēta netika. Tas lika noprast, ka lielas zivis te ir ,un kā izrādījās, tās arī visu maču rezultātu izšķīra. Vēlāk tika noķertas 2 lielas raudas un četri nelieli līņi. Sīkzivs nulle. Protams treniņā vīķes negribējās ķert.
Pēc treniņa salikām galvas kopā ar manu Brāli ,, Runneri,, , kas nospēlēja ļoti ļoti lielu lomu arī maču iznākumā.
Un protams vakarā ,,labi pasēdējām,,  smile

10.05.2014 ( pirmā diena)
Rīts, jāiet uz virtuvi un jāsāk burties. Lieku likmi uz lielo zivi. Kamēr jaucāmies, jau jāiet izlozēt laimīgais sektors, kurš ir A 9.
Iekārtojos sektorā un nepacietības trīcošām rokām gaidu startu. STARTS un un un 1,5 stundu sēžu bez copes. Kaut kas jādara. Ienāk ziņa no mana brāļa Kārļa, kas sastādījā manu komandu šajos mačos, ka pa visu sektoru ir līdzīga situācija.
Bet skatos ka A7 sektorā, tiek noķertas trīs raudas pēc kārtas, no paša otra krasta. Man pretī bija pats salas gals, pie kura tad es arī no lēmu ieklipsēties. Hop otrais metiens motiļa nav, trešais motiļa nav. Nedaudz pamainu barotavas saturu un piecas raudas pēc kārtas ieripo manā sadokā. Kopā beigās bija deviņas raudas, no kurām viena bija ap 200 - 250gr un pavisam nedaudz mikro vīķītes, BET ar to pietika, lai es apietu trešo vietu, to pašu A7 sektoru par 6gr. Rezultātā 2 vieta sektorā.

11.05.2014 ( otrā diena)
Rīts, atkal burvju virtuve, bet šodien jau savādākas piedevas un roku kustības, maisot lielo Sensas spaini.
Izloze, atkal laimīgais sektors C35 smile
Starts un un un atkal tiek pavadīta pirmā stunda bez copes. Bet atkal ienāk ziņa, ka vakardienas A zonā nevis noķēra, bet velk brekšus.
Ar šīs ziņas ienākšanu, nolemju barības punktu, tā nopietni sabarot ar ,, biezpiena probkām, pieberot klāt nedaudz ķimenītes un grauzdiņus,, .
Uz āķa uzlieku esmu domātu normālai mutei un iemetu ,, donku,, . ATCEROS, ka Lāčuks vakarā izpļāpājās savu zelta recepti, tāpēc nolemju pamēģināt! Vienkārši ceļos kājās no platformas un eju pie krūmiņa atvieglot pūsli, bet mums abiem ar brāli neticot, izskatās ka makšķeri velk prom, izberzējam acis un tiešām cope. Skrienu, cērtu un sajūtu, ka biezpiens nostrādāja.
Pēc tam seko aptuveni 7 minūšu adrenalīna izvirdums un Ventas zaļais, lūpainais līnītis ir sadokā. ( aptuveni 1,3 kg). Pēc šīs cīņas no manas mutes atskan zvērisks laimes bļāviens, kas aiziet pat līdz stadiona beigām.
Pēc nepilnām 20 min, es skatos, ka feedera spicīte, tā uzmanīgi, sakustas atkal un sāk nopietni raustīties. Cērtu un jūtu, ka galā atkal ir viens maktens līnis, bet šis tik viegli nepadodas. Pēc aptuveni 15 min. fantastiskas cīņas līnis ir sadokā.
( aptuveni 2 kg) . Tas iedveš pārliecību par to ko mēs darām, un tā arī nocopēju visu atlikušo laiku, bet nedarot vienu mazu papildus niansi, tās arī ir vienīgās zivis, bet viņas atnes darba augļus un 1. vietu sektorā.

Tātad kopā 3 punkti un UZVARA!!! SENSAS Baltijas kausā 2014!!!
http://sb.uploads.ru/upR50.jpg
http://sa.uploads.ru/RtHXE.jpg
http://sb.uploads.ru/u7kWM.jpg

Paldies GUDRIEM.LV par palīdzību un atbalstu. Paldies manam ZELTA VĪRAM brālim Kārlim, par možajām acīm un ausīm.
Liels paldies organizātoriem par balvām, vispār par šādu sacensību organizēšanu un visu visu pārējo.

Veiksmi pie un uz ūdeņiem.

65

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Negribējās pārslogot forumu, tamdēļ bildes varat apskatīt šeit.

https://www.facebook.com/media/set/?set … amp;type=1

66

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Dresden rakstīja:

Negribējās pārslogot forumu, tamdēļ bildes varat apskatīt šeit.

https://www.facebook.com/media/set/?set … amp;type=1

Dresden, paldies par bildēm!
Šitā fotogrāfu padarīšana baigi labā. Viena no retajām reizēm, kad pats sevi copējot vari ieraudzīt smile
Turpinam tradīciju!!

67

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014