61

Re: Spoles/Катушки

Выглядит что шпуля на кнопке,хороший +

62

Re: Spoles/Катушки

Iekš Tackleuk.co.uk 5000 modelis 71.99 paundi,vecam modelim izpārdošana-62.99.

CMS Valmiera

63

Re: Spoles/Катушки

71.99 хорошая цена,почему-то там 6 подшипников,как то маловато smileПохоже что они сделали гибрид PXR и PCR вес стал как у PCR,кнопочная шпуля тоже,а дизайн остался почти как у PXR

64

Re: Spoles/Катушки

Рекомендуемая цена у Preston PXR PRO 5000 - 109.95 евро.

65

Re: Spoles/Катушки

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=341 … Trio-40%29
ir jēga pirkt vai nav

66

Re: Spoles/Катушки

melnais06 wrote:

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=341 … Trio-40%29
ir jēga pirkt vai nav

Jautājums nekorekts... sad 
jāsaprot ,kādām vajadzībām...

TEAM VOLVO

67

Re: Spoles/Катушки

tā okuma spole tiks izmantota uz feederi copei Gaujā ar 0.12 aukliņu

68

Re: Spoles/Катушки

melnais06 wrote:

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=341 … Trio-40%29
ir jēga pirkt vai nav

Nav jēgas, pirmais un ļoti liels mīnuss, nav otras kasetes! Slodzes paredzētas fīderim ilgi neizturēs, tad jau tiešām labāk Exage 4000.

69

Re: Spoles/Катушки

melnais06 wrote:

tā okuma spole tiks izmantota uz feederi copei Gaujā ar 0.12 aukliņu

Labāk bišku piemet un paņem Matrix Reflex 4000- ļoti viegla, ērta, klusa, katra samaksātā centa vērta!

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

70 (edited by melnais06 2014-02-02 20:57:46)

Re: Spoles/Катушки

Būs jāpastaigā pa veikaliem Valmierā un ta redzēs ko piedāvā. Pēc atmiņas zinu, ka Hobijā redzēju veselu plauktu ar Konger spolēm. Kādam ir bijusi darīšana ar viņām?

71

Re: Spoles/Катушки

Mr.Snuggles wrote:
melnais06 wrote:

tā okuma spole tiks izmantota uz feederi copei Gaujā ar 0.12 aukliņu

Labāk bišku piemet un paņem Matrix Reflex 4000- ļoti viegla, ērta, klusa, katra samaksātā centa vērta!

Nedomāju ka derēs Reflex, es to spoli izmantoju mačiem tikai dēļ vieglā svara, ideāli strādāt ar barotavām līdz 60gr, ja smagākas tad dzīves mūžs nebūs ilgs. Tad drīzāk Preston PXR 5000 maksās to pašu naudu, bet jauda lielāka.

Konger... nu h.v.z. Jans labi formulējo to mantu. smile Ja ir vēlme experimentēt un meklēt sev ko piemērotu, tad var mēģināt. Bet ja tomēr gribi nopirkt ko labu un aizmirst uz kādu laiku par spolēm, tad skaties normālus, pārbaudītus brendus. Ne viss kas piemērots spiningam der fīderim, vēl varu piebilst, spoles aprīkotas ar baitruner sistēmu fīderim neiesaku, lieks svars un nevajadzīgs mehānisms fīder copē!

72

Re: Spoles/Катушки

Iespējam ka kļūdos, bet PXR vai tad nebija ~+30EUR pret Matrix?
Pagājušo gadu ar paņēmu Matrix, šad un tad ar tāpatām uzlieku 80g ja straume paliek lielāka, bet.... katram jau savs.
PXR pasmags, bet reāla vinča big_smile Par jaudas rezervi nevar sūdzēties!
Ir jau vēl variants ar Matrix Ultron- cena laba

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

73

Re: Spoles/Катушки

Mr.Snuggles wrote:

Iespējam ka kļūdos, bet PXR vai tad nebija ~+30EUR pret Matrix?
Pagājušo gadu ar paņēmu Matrix, šad un tad ar tāpatām uzlieku 80g ja straume paliek lielāka, bet.... katram jau savs.
PXR pasmags, bet reāla vinča big_smile Par jaudas rezervi nevar sūdzēties!
Ir jau vēl variants ar Matrix Ultron- cena laba

Tu jauc Ultron ar Reflex, eiro cenas patreiz neatceros, bet latos bija Ultron 55 un Reflex 83Ls, PXR 85Ls. Kaut kā tā ...

74

Re: Spoles/Катушки

Dresden wrote:
Mr.Snuggles wrote:

Iespējam ka kļūdos, bet PXR vai tad nebija ~+30EUR pret Matrix?
Pagājušo gadu ar paņēmu Matrix, šad un tad ar tāpatām uzlieku 80g ja straume paliek lielāka, bet.... katram jau savs.
PXR pasmags, bet reāla vinča big_smile Par jaudas rezervi nevar sūdzēties!
Ir jau vēl variants ar Matrix Ultron- cena laba

Tu jauc Ultron ar Reflex, eiro cenas patreiz neatceros, bet latos bija Ultron 55 un Reflex 83Ls, PXR 85Ls. Kaut kā tā ...

Tiešām sajaucu, vnk tagad galvā 2 valūtas konfliktē.

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

75

Re: Spoles/Катушки

Katrs darbojamies ar sev tīkamiem brendiem, par Preston un Matrix sūdzību vēl nav bijis. Ar Shimano es personīgi nestrādāju, iemesls vienkārš - besī dziļās kasetes un garie bekingi. smile
Esmu strādājis ar Spro spolēm, pārsvarā mačspolēm ar seklo kaseti, nekāda vaina divi gadi nokalpojusi bez problēmām, tagad prasās pēc apkopes.
Man personīgi nepatīk masīvas, smagas spoles, tā pēc dažreiz labāk izmantoju spoles ar mazāku jaudu. Tāda tipa spoles nebūs universālas, jo pie lielas slodzes (100 + gramu ) var ātri nobeigties.
Principā patreiz neesmu vēl redzējis labas, piemērotas spoles fīderim turklāt pa samērā mazām cenām, budžet klasē. Protams daudzi brendi ražo spoles ar nosaukumiem Feeder, bet tas man liek nedaudz pasmaidīt, gluži tā pat kā monofīlās auklas. Cik esmu skatījies un testējis auklas un spoles ar tādiem nosaukumiem neko super labu vēl sastapis neesmu. smile Ja nu vienīgi pāris spoles priekš hevikiem pa lētām naudām, tur prasības ir zemākas. Jābūt riktīgai gaļas mašīnai, svaram faktiski jau nav tik lielas nozīmes it sevišķi ja strādā ar barotavām 100 - 150 gr.

76

Re: Spoles/Катушки

Dresden wrote:

Katrs darbojamies ar sev tīkamiem brendiem, par Preston un Matrix sūdzību vēl nav bijis. Ar Shimano es personīgi nestrādāju, iemesls vienkārš - besī dziļās kasetes un garie bekingi. smile
Esmu strādājis ar Spro spolēm, pārsvarā mačspolēm ar seklo kaseti, nekāda vaina divi gadi nokalpojusi bez problēmām, tagad prasās pēc apkopes.
Man personīgi nepatīk masīvas, smagas spoles, tā pēc dažreiz labāk izmantoju spoles ar mazāku jaudu. Tāda tipa spoles nebūs universālas, jo pie lielas slodzes (100 + gramu ) var ātri nobeigties.
Principā patreiz neesmu vēl redzējis labas, piemērotas spoles fīderim turklāt pa samērā mazām cenām, budžet klasē. Protams daudzi brendi ražo spoles ar nosaukumiem Feeder, bet tas man liek nedaudz pasmaidīt, gluži tā pat kā monofīlās auklas. Cik esmu skatījies un testējis auklas un spoles ar tādiem nosaukumiem neko super labu vēl sastapis neesmu. smile Ja nu vienīgi pāris spoles priekš hevikiem pa lētām naudām, tur prasības ir zemākas. Jābūt riktīgai gaļas mašīnai, svaram faktiski jau nav tik lielas nozīmes it sevišķi ja strādā ar barotavām 100 - 150 gr.

...Diamond FEEDER , no SALMO ,-lēti un sirdīgi smile
Man ir divas tādas ,-nesūdzos .

TEAM VOLVO

77

Re: Spoles/Катушки

Nu redz cik jauki, cilvēks dabūja trīs atbildes! smile Atliek vien pašam pagrozīt rokās un izlemt kas vairāk patīk.

78

Re: Spoles/Катушки

Līdz šim esmu pārsvarā lietojis salmo, sūdzību nav, vecam feederim jau trīs sezonas kalpo kaut kāda salmo suprene. Jauns kāts un kā pienākas jauna spole. Pēc ilgas domāšanas paķēru okuma trio-40

79

Re: Spoles/Катушки

melnais06 wrote:

Līdz šim esmu pārsvarā lietojis salmo, sūdzību nav, vecam feederim jau trīs sezonas kalpo kaut kāda salmo suprene. Jauns kāts un kā pienākas jauna spole. Pēc ilgas domāšanas paķēru okuma trio-40

...negribu biedēt ,bet laikam būsi ieberzies ar TRIO ... sad
Tevi tak brīdināja ...
Ilgi Tu nedomāji gan ,vienkārši sasteidzi... smile
DIAMOND FEEDER tavā gadījumā būtu ļoti labs variants ,pietam šogad būs četri izmēri .
Drīkst uzprasīt ,kāds ir Tavs jaunais kāts ?

TEAM VOLVO

80

Re: Spoles/Катушки

Volvo nopirku uz akciju Salmo Diamond Competition Feeder 100 3.6