141

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

vai tiešām LV labākie feederisti i ir jānosaka pēc tā kurš vairāk parazītus saskalda? tad jau var uz mola taisīt un reņģi "sist"....
tas tā pārdomas.

Team Ēsma

142

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:

...izskatās ,ka būs jautri...:) Būs klaunāde zem feedera izkārtnes ...
Atzīšos ,ka mēnesi atpakaļ pats domāju ,ka maile jāskaita sad
Manas un vēl 4.cilvēku domas -maili neņemt !

Klaunāde smile būs gan, bet ja maili nevar ņemt, tad nafig vispār uz turieni braukt- svētdien kaudze vīķa un četras mikro raudas smile blakus gan veči ieskrēja otrajā desmitā ar ieskaites zivi, pēc skaita, svarā virs 250gr. diezin vai smile Kas, attiecas uz prātvēderiem ar īpašajām barotavām utt. neizd...... paši sevi, jo tas vis tur nav tik vienkārši smile

Kalnciems un Varkalis tāpat visu saliks pa plauktiem smile

143

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

smile:):) uz maču brīdi tur būs arī karūsas, finieri jau sāk parādīties, nebūs tik traki smile:), man ir priekšlikums noteikt Zundā minimālo iemetiena attālumu, teiksim 10 metri, uz aci protams, pie otrā brīdinājuma protokolā ievelk krustiņu un pēc mačiem tiesenši, organizatori un LMSF pārstāvis spriež ko darīt, sods teiksim +5 punkti

smile:) tas tā, pārdomām smile:)

Lāci, tiem, kuri pretendē uz medaļām ir pilnīgi vienalga ko ķert smile:):)

144

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Es piekrītu par 10m un/vai iemetiens pār galvu! Tad īpaši tuvāk par tiem 10m. tāpat neiemetīs un kaimiņam arī pa vaigiem netiks. Domājams svarīgi būtu lai sistēma ir grimstoša!

145 (edited by siluro 2014-05-20 08:22:29)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

smile:):) uz maču brīdi tur būs arī karūsas, finieri jau sāk parādīties, nebūs tik traki smile:), man ir priekšlikums noteikt Zundā minimālo iemetiena attālumu, teiksim 10 metri, uz aci protams, pie otrā brīdinājuma protokolā ievelk krustiņu un pēc mačiem tiesenši, organizatori un LMSF pārstāvis spriež ko darīt, sods teiksim +5 punkti

smile:) tas tā, pārdomām smile:)

Lāci, tiem, kuri pretendē uz medaļām ir pilnīgi vienalga ko ķert smile:):)

Pilnībā piekrītu visam šeit rakstītam. Nebūs tik vienkārši, šaubos, ka ar pliku maili vien pietiks, ja pa apakšu bonusiņi grozīsies. Briest interesants posms.........
Krievijā un Ukrainā maili ķer, bet ar " klaunu metodēm", liekās, neviens tur nenodarbojās. Kā tur tiek risināts šis jautājums??????????
Man domāt, to punktu par 10 metriem vajadzētu ielikt nolikumā, un visi jautājumi atrisināsies paši par sevi.( 10 metri no spoles turētāja līdz barotavai)

LSMK-MILO

146

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

smile:):) uz maču brīdi tur būs arī karūsas, finieri jau sāk parādīties, nebūs tik traki smile:), man ir priekšlikums noteikt Zundā minimālo iemetiena attālumu, teiksim 10 metri, uz aci protams, pie otrā brīdinājuma protokolā ievelk krustiņu un pēc mačiem tiesenši, organizatori un LMSF pārstāvis spriež ko darīt, sods teiksim +5 punkti

smile:) tas tā, pārdomām smile:)

Tā arī vartam darīt, minimālā distance 10m, pārkāpējam plusojam punktus. Tieši pirms mačiem vēl reiz visus šajā sakarā pabrīdinās.

147

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Ierosinu fiksēt ka iemetiens ir pār galvu/plecu-neradīsies lieki strīdi un apstrīdāmi lēmumi par 9.99m utt.- punkts varēs nemainīgi atrasties Nolikumā.
Jo strādāt 5m. jau var, bet konfortabli pie iemetiena nebūs-protams ja sistēma ir grimstoša smile un te tad parādās arī Tēma smile vai LČ Fīdermakšķerēšanā ir pieņemami copēt ar peldošu barotavu- man liekas ka NĒ smile ja mēs tiecamies iet uz Starptautisku atzinību!

Ierosinu fiksēt, ka par Fīdermakškeri ir uzskatāma makšķere, kuras garums ir no 270cm-450cm un tai ražotājs ir paredzējis maināmas spices-kaut kā tā smile

148

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

nesarežģīsim lietas, fīderis ir makšķere ar spoli, fīder makšķerēšana ir gruntsmakšķerēšana , tātad ar grimstošu barotavu vai sviniņu,  attiecīgi LČ fīdermakšķerēšanā var makšķerēt tikai  ar fīderi smile:)

ir sacensību tiesnesis, kurš vairāk vai mazāk redz kas notiek  sektoros, šaubu gadījumā viņam ir tiesības pieiet pie jebkura sportista un palūgt parādīt sistēmu , ja sistēma izraisa jautājumus, tad to vai nu nofotografē vai , ar sportista piekrišanu, noņem, lai vēlāk organizatoru un LMSF pārstāvju sapulcē nolemtu tā ir atļauta vai nē sistēma

mēs mazu vērību pievēršam tiesneša lomai mačos, patiesībā tiesneša loma ir svarīga, un no dalības naudām sanāk tīri pieklājīgs tiesnaša atalgojums, galvenais atrast cilvēku, kuram tas interesē un kurš to grib darīt

149

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Tiesneši būs divi vai pat trīs cilvēki, katram būs nolikums un instrukcija kā rikoties un kādiem sīkumiem pievērst uzmanību. Sarežģīt neko nevajag pirms mačiem vēlreiz tiks viss izrunāts, katram dalībniekam jādomā par savu rīcību tad mums būs kārtība.

150

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Jā,cik ņemšanās dēļ tās mazās zivtiņas smile .Gada zivs ! big_smile .

CMS Valmiera

151

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maris wrote:

Jā,cik ņemšanās dēļ tās mazās zivtiņas smile .Gada zivs ! big_smile .

smile Nenotiek ņemšanās par zivi, bet par principiem kā nonākt līdz vienotai izpratnei, noregulējumam!
Šīs dienas jautājumos ir sausais atlikums-šobrīd ir pieņemti, kopīgi apspriesti saturiski Lēmumi, kā virzīties tālāk smile
Cita lieta ir ja dialoga dalībnieks ir destruktīvs un raksta rakstīšanas pēc wink tamdēļ jau to Tēmu Forumā ir daudz smile

152 (edited by Maris 2014-05-20 15:59:24)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Es tikai gribēju ar to pateikt ka ja to maili izslēgtu visas tās ņemšanās atkristu pašas par sevi smile .Mūsu vietējā sportiste Rita gan teica kā tā esot diskriminācija ka mums maili atļaus a viņiem(pludā) nē big_smile .
Vispār jau forums ir priekš rakstīšanas,nevis Latvijas Vēstesis kur ievietot sludinājumus wink .Nekā personīga smile .

CMS Valmiera

153

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Es, Ritu saprotu smile viņa cik man zināms mailes štancē izcili labi un ar atzītiem panākumiem Vēsturē!


Paskaties uz to visu no otras puses vai veči rakstītu postus ja tas nebūtu aktuāli smile man personīgi čupa čupsi pa dzīvi neiet pie sirds-es izvēlos ķert to, kas konkrētajā vietā ķerās, bet ķert smile galu galā tas ir gan laiks, nauda, utt. Nu gan lieku šai Tēmai mieru smile

P.s. Lai kā tur būtu diskusija bija/ir produktīva, kas rosinās jaunas pārdomas organizātoriem, gan vietu izvēlē, gan nolikumu pilnveidošanā!

154

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Galu galā kas negrib ķert maili, var ķert karūsas un brekšus.ir izvēle

LSMK-MILO

155

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Viss ir Ok! Vienkārši spēlēt pēc zināmiem noteikumiem ir vieglāk.Ja ķeram tiešām tikai ar fideri tad maiļu ieskaite krietni atvieglo dzīvi arī tādiem iesācējiem kā man.Ķer kas ķeras un no problem.Dziļums un straume tur atļauj paspēlēties visos līmeņos.Tipa augšā tev nepaņem ir iespēja kaut ko sagaidīt apakšā.
Man kā iesācējam ir vēl pāris jautājumi
1.Barība var būt jau iepriekš sagatavota vai jāgatavo tai 1,5 gatavošanās stundā?
2.Sausie un šķidrie aromatizatori,procesā var pievienot,ja var vai viņiem jāietilpst tais 12l ?

CMS Valmiera

156

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maris wrote:

Viss ir Ok! Vienkārši spēlēt pēc zināmiem noteikumiem ir vieglāk.Ja ķeram tiešām tikai ar fideri tad maiļu ieskaite krietni atvieglo dzīvi arī tādiem iesācējiem kā man.Ķer kas ķeras un no problem.Dziļums un straume tur atļauj paspēlēties visos līmeņos.Tipa augšā tev nepaņem ir iespēja kaut ko sagaidīt apakšā.
Man kā iesācējam ir vēl pāris jautājumi
1.Barība var būt jau iepriekš sagatavota vai jāgatavo tai 1,5 gatavošanās stundā?
2.Sausie un šķidrie aromatizatori,procesā var pievienot,ja var vai viņiem jāietilpst tais 12l ?

Barības var sagatavot iepriekš, tikai nedrīkst jaukt klāt dzīvās ēsmas baltie, pinka, motilis u.t.t.
Barībā ietilpst visas piedevas, piemēram konservētā kukurūza, sausiņi u.t.t. Var uzreiz piedevas nejaukt klāt, bet kontroles laikā būs jāieliek piedevas spainī un virsū jāuzber barība tā, lai kopējais daudzums nepārsniedz 12 litrus. Tāpat būs ēsmu kontrole, atgādinu ka pēc ēsmu un barību kontroles nedrīkstēs pamest sektoru bez tiesneša klātbūtnes.

Kontroli visdrīzāk veiks divi tiesneši tas lai ieekonomētu laiku.

157

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden,
Man precizējoš jautājiens par sektoriem(atrašanos sektorā)- cik noprotu turpmāk mačos distances atspraušana uz kātiem notiek tikai sektorā! Jautāju jo zinu, ka līdz šim visi izņemot V. Tolmačovu(neapvainoties tiem kurus neesmu pamanījis) pa lielam grēkojām smile
Attiecībā pret Zundu Lūdzu pārdomājiet, kura vieta ir uzskatāma par iziešanas robežu! Apstaigājot sektorus redzēju vietas ar dziļām bedrēm, kur vispār neko nevar novietot un vēl jau jāņem vērā krūmi un koki, cik noprotu tie visi līdz ar zemi netiks līdzināti.

158

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

MC2 wrote:

Dresden,
Man precizējoš jautājiens par sektoriem(atrašanos sektorā)- cik noprotu turpmāk mačos distances atspraušana uz kātiem notiek tikai sektorā! Jautāju jo zinu, ka līdz šim visi izņemot V. Tolmačovu(neapvainoties tiem kurus neesmu pamanījis) pa lielam grēkojām smile
Attiecībā pret Zundu Lūdzu pārdomājiet, kura vieta ir uzskatāma par iziešanas robežu! Apstaigājot sektorus redzēju vietas ar dziļām bedrēm, kur vispār neko nevar novietot un vēl jau jāņem vērā krūmi un koki, cik noprotu tie visi līdz ar zemi netiks līdzināti.

Sektori būs daļēji norobežoti, principā jebkurš to varēs pamanīt. Domāju ka vajadzētu pie tā nonākt, protams ja kāds grēkos uzreiz sodīts netiks, bet aizrādījumu dabūs noteikti.
Svarīgākais ir panākt to, ka pēc pārbaudēm nav vairs jāvazājāz apkārt, lai nesāktu runāt ka kāds stiepj pa kluso ēsmas u.t.t. Pie kārtības pamazām nonāksim, vieni, divi mači un pēc tam jau sodi būs nopietnāki.

159

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Ok. Es grēkošu smile 
Siluro tu saproti ka tagad starta cepums jāēd agrāk un pat iespējams jāņem savs smile

160

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Par "cepumiem" runājot, nevajag aizrauties ar "cepumu ēšanu", kas būs pa stipru saēdies arī visdrīzāk ies nost no trases atpūsties. Es tagad nerunāju par mazliet iekost, bet gan par kadriem kas guļ uz platformām. smile Nav vajadzīgas nepatikšanas, ne dod Dievs kāds, kaut - kur nogāzīsies, kaut ko sev salauzīs u.t.t.

P.S. Ietusēt varam kausos vai arī izbraukumos pa vakariem.