121

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Boroda wrote:

Es kā līdzjutējs, varu izteikt tikai savas domas - vīķi nevajag laist ieskaitē. Tas jau var atgādināt reņģu vilkšanu. Šogad viss notiek ātrāk, mošk tā jau baros uz to laiku ņemsies, bet tāpat ķeras. Labāk, lai vinnē tas, kas spēj piesaistīt nedaudz retāku zivi par vīķi. wink Esmu vīķes pat ar sečoku iesmēlis... uzliec maltus sausiņus un vienu velkot vēl piecas bonusā... smile Tas gan nebij Zundā. smile Sola lielu siltumu tuvākajās dienās, daļa zivju sāks nārstot....
Lai Jums visiem ne asakas!

Kāpēc kā līdzjūtējs? Zunda nav tālu, pako mantiņas un brauc parādi klasi meistariem! smile Parasti tiem kas piedalās pirmo reizi veicās, nevajag kautrēties un sūtam pieteikumu! smile

122

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:
Boroda wrote:

Es kā līdzjutējs, varu izteikt tikai savas domas - vīķi nevajag laist ieskaitē. Tas jau var atgādināt reņģu vilkšanu. Šogad viss notiek ātrāk, mošk tā jau baros uz to laiku ņemsies, bet tāpat ķeras. Labāk, lai vinnē tas, kas spēj piesaistīt nedaudz retāku zivi par vīķi. wink Esmu vīķes pat ar sečoku iesmēlis... uzliec maltus sausiņus un vienu velkot vēl piecas bonusā... smile Tas gan nebij Zundā. smile Sola lielu siltumu tuvākajās dienās, daļa zivju sāks nārstot....
Lai Jums visiem ne asakas!

Kāpēc kā līdzjūtējs? Zunda nav tālu, pako mantiņas un brauc parādi klasi meistariem! smile Parasti tiem kas piedalās pirmo reizi veicās, nevajag kautrēties un sūtam pieteikumu! smile

Mans ekipējums neatbilst sacīkšu noteikumiem. Un vēl es esmu tik slinks, ka pārmest fīderi ik pa minūtei vienkārši nav iespējams. smile Nu nekas, ja būs laiks, tāpat pieskriešu palūrēt, kā jums tur visiem veicas. smile Es nevaru nekad iepriekš paredzēt, vai kāda haltūriņa neuzspīdēs. Kaut vai šorīt no 7.00 līdz 10.00 drusku fiziski pastrādāju. smile Bet uzzināju par darbiņu tikai vakar.
Ne asakas!

123

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Negribās gan uzsākt to renģu karu,bet skatījos pludiņa nolikumā itkā bez mailēm.Tas gan laikam nav akmenī cirsts,bet manā skatījumā būtu visai dīvaini ja pludā nē,bet fiders kapā maili.Tas gan nav tas trakākais,piemēram-4,5 m kāts bez spoles,microbarotava peldoša kas atgādina pludu utt.Nekur nav rakstīts ka jābūt spolei,barotavas min.izmērs ar nav.Ko tad ? smile

CMS Valmiera

124

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Māri, mēs vairāk par to lai savlaicīgi pieņemtu iespējams pareizākus Lēmumus(barība, distance), kurus zolīdi būtu pieņemt pat līdz pludiņmakšķerēšanas sacensībām! Nedomāju, ka maili štancēt ar fīderi ir foršāk, ērtāk, ātrāk(ar pludu ir pretēji to var darīt ātri) smile  un ka kāds šobrīd ir tam gatavāks par citiem! Ja runājam par Zundu- manuprāt organizātors to ir izvēlējies aiz apsvēruma stāvoš ūdens(praktiski), smalka zivs(tehniska ķeršana bez izsēdēšanas-diezin vai ko izsēdēsi) smile

125

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Es jau īpaši necepos,ja vajag ķersim kaut vai stagarus.Man tikai tāds laikam pataloģisks naids uz tām piranjām big_smile .Kā nokrītās ūdens tā sākās tas murgs,tiklīdz uz brīdi nav kāda lielāka zivs tuvumā tās mazās rīmas ielien jebkurā dziļumā un ierīt pat 10-12 baltos no problem.Reizēm šķiet ka barot vispār nedrīkst. Tas pie mums Gaujā.Tāpēc ķert speciāli ar fideri pārāk liels gods viņām manā gadījumā big_smile .

CMS Valmiera

126

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Šodien biju Zundā ar pludu, viegli iezīmēju 30 sektorus, sākot no betona sākuma bet ne par to ir runa, ja visu darīja pareizi, tad maize cope netraucēja vispār, precīzāk man un Vladikam netraucēja, pa vidu mums sēdēja mans jauneklis, kurš sev barību bija iejaucis tā, ka maize viņam pat uz grunts nolaidās smile:):) un tur stāvēja stundas 2 ar pusi, pēc tam viņš pār baroja to pašu punktu ar manu barību un .... Maile vairs netraucēja un puika arī sāka vilkt mikrorajona plici un mikrorajona breksisus

Mans priekšlikums ir maili šajā tūrē ņemt ārā, otrajā un trešajā varam to atstāt, citādāk Zundā būs nevis fīdera mači, bet kropļošanās, un es būšu pirmais, kurš pārtaisīs makšķeri tā, lai tempā sistu maili smile:):), jo atļauts ir viss, kas nav aizliegts smile

Šodien lielākā zivs , breksitis ap gramiem 150 bija Lailai, bet visumā zivju sastāvs ir pamainijies, raudiņu ir maz, pliciši un mazi breksiši pamata, bija tādi 50-70 grami arī pa starpu, sēdējām betona sakuma, kur it ka zivju ir mazāk, ja pareizi baro, tad copes ir visu laiku, ķeram 4 stundas, lomi 1,5-2 kg sikzivju, tas ir bez mailēm, ar mailēm var sasist 4-5 kg noteikti

127

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Fiška jau ir citā lietā, es ar mācēšu mailes vilkt, ar to var nedraudēt. Bet Tu jau arī mikro raudas lasīsi daudz tekošāk par citiem un zinošāk. Tad kāda starpība vai tu velc vīķes, vai mikroraudas? :]
It sevišķi ja vīkēs ir tādā pašā lielumā kā tās raudas?

Kroč skatamies pēdējo treniņu un tad cenšamies lemt kopējiem spēkiem,man personigi pofig,. es sav ass zivis noķēršu poļubomu. =]

128

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

Šodien biju Zundā ar pludu, viegli iezīmēju 30 sektorus, sākot no betona sākuma bet ne par to ir runa, ja visu darīja pareizi, tad maize cope netraucēja vispār, precīzāk man un Vladikam netraucēja, pa vidu mums sēdēja mans jauneklis, kurš sev barību bija iejaucis tā, ka maize viņam pat uz grunts nolaidās smile:):) un tur stāvēja stundas 2 ar pusi, pēc tam viņš pār baroja to pašu punktu ar manu barību un .... Maile vairs netraucēja un puika arī sāka vilkt mikrorajona plici un mikrorajona breksisus

Mans priekšlikums ir maili šajā tūrē ņemt ārā, otrajā un trešajā varam to atstāt, citādāk Zundā būs nevis fīdera mači, bet kropļošanās, un es būšu pirmais, kurš pārtaisīs makšķeri tā, lai tempā sistu maili smile:):), jo atļauts ir viss, kas nav aizliegts smile

Šodien lielākā zivs , breksitis ap gramiem 150 bija Lailai, bet visumā zivju sastāvs ir pamainijies, raudiņu ir maz, pliciši un mazi breksiši pamata, bija tādi 50-70 grami arī pa starpu, sēdējām betona sakuma, kur it ka zivju ir mazāk, ja pareizi baro, tad copes ir visu laiku, ķeram 4 stundas, lomi 1,5-2 kg sikzivju, tas ir bez mailēm, ar mailēm var sasist 4-5 kg noteikti

Fiška jau ir citā lietā, es ar mācēšu mailes vilkt, ar to var nedraudēt. Bet Tu jau arī mikro raudas lasīsi daudz tekošāk par citiem un zinošāk. Tad kāda starpība vai tu velc vīķes, vai mikroraudas? :]
It sevišķi ja vīkēs ir tādā pašā lielumā kā tās raudas?

Kroč skatamies pēdējo treniņu un tad cenšamies lemt kopējiem spēkiem,man personigi pofig,. es savas zivis noķēršu poļubomu. =]

129

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Man tāds jautājums zinošiem čomakiem - pasaules čempionātā ir liegums uz maili?

Ja nē, tad kāda vella pēc mēs te ko lenjam? Mēs it kā gatavojam izlasi PČ Fīderī? Tad arī ķeram visu ko varam.

P.S. Es domāju tikai tā var rast meistarību, un saprast kurš uz ko ir gatavs, kādā mērā mēs spējam pielāgoties psiholoģiski vietēiem apstākļiem.

130

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:

Man tāds jautājums zinošiem čomakiem - pasaules čempionātā ir liegums uz maili?

Ja nē, tad kāda vella pēc mēs te ko lenjam? Mēs it kā gatavojam izlasi PČ Fīderī? Tad arī ķeram visu ko varam.

P.S. Es domāju tikai tā var rast meistarību, un saprast kurš uz ko ir gatavs, kādā mērā mēs spējam pielāgoties psiholoģiski vietēiem apstākļiem.

Veltīgs "cepiens" Igor smile ... LČ rīkotājs ir federācija un tā arī noteiks kad, kur, kā un ko ... svarīgāk ir laicīgi zināt un vēl svarīgāk ir lai nekas netiktu mainīts tieši pirms mačiem ...

LSMK-MILO

131

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Te tev Jan nav taisnība, LČ rīko Ēsma, pēc LMSF un Sporta pārvaldē saskaņota nolikuma, tāpēc  ja pa godīgo, tad pa godīgo, apstiprināts ir nolikums, kur ieskaitē iet visas zivis pēc MN , tātad Zundā uzreiz pēc noķeršanas laižam vaļā mazās vimbiņas un citus zemmērus, bet mailes iet ieskaitē, tā ir ierakstīts nolikumā !!!!

Tātad kungi un dāmas gatavojieties ķert visas zivis smile, diskusijas par šo tēmu var neturpināt smile

Šādās lietās kopīgiem spēkiem neko nedrīkst lemt, tad nekas netiek nolemts, rakstot un apstiprinot nolikumu tika nolemts pēc kādiem noteikumiem šogad spēlējam,

Piemēram pludā pirmajā kārtā maile neiet ieskaitē, otrajā un trešajā iet un Kalnciemā varēs sist maili uz nebēdu...

132

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

Te tev Jan nav taisnība, LČ rīko Ēsma, pēc LMSF un Sporta pārvaldē saskaņota nolikuma,  ...

Tādā gadījumā sorry. Nez kāpēc biju pārliecināts ka LČ rīko Federācija un Ēsma veic tikai organizatorisko darbu ...  nu ko, tagad zināšu... paldies.

LSMK-MILO

133

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

... apstiprināts ir nolikums, kur ieskaitē iet visas zivis pēc MN , tātad Zundā uzreiz pēc noķeršanas laižam vaļā mazās vimbiņas un citus zemmērus, bet mailes iet ieskaitē, tā ir ierakstīts nolikumā !!!!

Tātad kungi un dāmas gatavojieties ķert visas zivis smile, diskusijas par šo tēmu var neturpināt smile
...

Vo vellos, a mēs te šodien pamatīgi nopūlējāmies lai atsistu maili un noķertu ko jēdzīgu big_smile ... bet nu ok, laika vēl diezgan lai piestrādātu arī uz maili.

LSMK-MILO

134

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Nopūlējāmie ne pa velti, es beidzot redzēju arī citas zivis Zundā. Maiļu skaldīšana negarantēs labu rezultātu un tas priecē. Līdz fīder mačiem vēl ir laiks cerams zivis tur vēl saskries. =]

135

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Nu es arī šodien konkrēti izbesījos Zundā, cenšoties saprast, kā to maili atsist, kaut gan daža laba maile tur bija 3 mikro pličuku vērtē. Līdz mačiem vēl 3 nedēļas. Nav ko cepties, tagad tā pat viss nostājies savās vietās.
Uz fīdera šodien maile ķērās diezgan konkrēti. Nevajadzēja pat izmantot "klaunu metodes" smile
Zem štekera šodien diezgan konkrēti šodien stāvēja mikro gusters un raudiņa, bija arī daži bonusiņi. Štekers fīderi šodien izpogāja vienos vārtos, pat vairāk big_smile .
Trinam āķus!!!!!!!!!!!
NE ASAKAS!!!!!!!!

LSMK-MILO

136

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Aizbrucu šodien uz upi paķert maili smile .Vieta gan maz atgādina Zundu bet nu maile tur ir.Sakarā ar nelieliem paliem diezgan mainīga straume,no gandrīz stāvoša līdz diezgan labai straumei.Dabūju pat īsto Sensas maiļu barību,uztaisīju spec.barotavu.Pirmais pārstiegums uzmetot pat pavisam nedaudz pa stipru vieglā barotava no atsitiena atlido pus distanci atpakaļ big_smile .Sakarā ar straumi tas barības pleķis ar bīdās nost.Bet nu maile copēja tik sēdās visai vāji.Kilograms barība aizgāja pusotrā stundā.Ar 3,3 fiderīti ko darīt var bet prasās stingri maigāks instruments.Pie beigām piedzenot visus komponentus kā vajag ķērās tīri labi,pat bez barības.Tomēr pārāk daudz lieku kustību kas kavē laiku,ar mahu vai karinot to pašu barotavu ar garāku kātu varētu daudz ātrāk.Bet nu kas tas vairs pa fideri tādā gadījumā.Šitā mētāšana gan ar man vairāk atgādina mušiņmakšķeri smile .Un tā jāpērk pikeris ,vismaz 9kg maiļu paika,plus vēl cita barība un tārpi ja nu kāda zivs tomēr parādās.Padārgi,bet nu sports odnako smile.

CMS Valmiera

137

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

"Sacensībās var piedalīties  dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā."

Es neesmu nevienā sastāvā, līdz ar to varu, kā līdzjutējs gar krastu braukādams (ar ričāgu), just līdzi visiem, kas piedalās. smile
Ne asakas! smile

138

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Boroda wrote:

"Sacensībās var piedalīties  dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā."

Neattiecās tas uz Tevi, kā riteņbraucēju smile . Vnk jābūt tādam teikumam nolikumā. Par to jau te runāts bez gala.
Tā kā asini tik āķus big_smile .

LSMK-MILO

139

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

...izskatās ,ka būs jautri...:) Būs klaunāde zem feedera izkārtnes ...
Atzīšos ,ka mēnesi atpakaļ pats domāju ,ka maile jāskaita sad
Manas un vēl 4.cilvēku domas -maili neņemt !

TEAM VOLVO

140

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Neredzu iemeslu skumjām, trenējam tempu un tas ar nav galvenais breki tur arī ir, jāmāk tik paņemt. smile