81

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

MC2 wrote:

A ja Jūs abi būtu norāvuši pa 10 punktiem smile baidos, ka mēs "Viengadnieki" neļautu Jums izlīst wink  Stāsts jau patiesībā neiet par to, cik forši būtu uzvarēt utt., bet par intrigas uzturēšanu. Es, pēc savas būtības esmu azartisks un vienlaikus pragmatisks cilvēks-situācijā, kad nevarēšu sasniegt paša sev izvirzīto mērķi, laikam tomēr 150 EUR labāk iegūldīšos ekipējumā. Baidos, ka līdzīgi rīkojas/tos daudzi dalībnieki. Protams tūlīt kāds bļaus, kas tas par sportistu utt. smile līdzīgi lēmumus sportisti pieņēma arī tiekoties "Āķī" tikai summa cita smile tā kā man liekas šī nianse(sektoru/dalībnieku skaits zonā) ir svarīga.
Bet, ja pieejam strupi nolikumam kā dokumentam-principa ieviešana/fiksēšana rada skaidrību procesa noritē, citādi nafig vajadzīgs nolikums smile atbraucām sarunājām bliežam.

...nez kāpēc gribas piekrist Marekam... smile

TEAM VOLVO

82

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Būs jau labi, nolikuma galvenā jēga tomēr ir vispārejie noteikumi kas nedod ne vienam dalībniekam kaut kādas priekšrocības.
Spriest par zonu daudzumu nezinot kaut vai aptuveno dalībnieku skaitu patreiz nav jēgas. Līdzīgi kā pagājušajā matču sezonā, ziemā to gribētāju startēt bij daudz, gala rezultātu mēs visi redzējām. smile


P.S. Jautājumu par zonām varam izrunāt vēl reiz, kad daudzmaz būs skaidrs cik mēs esam.

83

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:

Būs jau labi, nolikuma galvenā jēga tomēr ir vispārejie noteikumi kas nedod ne vienam dalībniekam kaut kādas priekšrocības.
Spriest par zonu daudzumu nezinot kaut vai aptuveno dalībnieku skaitu patreiz nav jēgas. Līdzīgi kā pagājušajā matču sezonā, ziemā to gribētāju startēt bij daudz, gala rezultātu mēs visi redzējām. smile


P.S. Jautājumu par zonām varam izrunāt vēl reiz, kad daudzmaz būs skaidrs cik mēs esam.

...atkal jāpiekrīt... smile

TEAM VOLVO

84

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:

Būs jau labi, nolikuma galvenā jēga tomēr ir vispārejie noteikumi kas nedod ne vienam dalībniekam kaut kādas priekšrocības.
Spriest par zonu daudzumu nezinot kaut vai aptuveno dalībnieku skaitu patreiz nav jēgas. Līdzīgi kā pagājušajā matču sezonā, ziemā to gribētāju startēt bij daudz, gala rezultātu mēs visi redzējām. smile


P.S. Jautājumu par zonām varam izrunāt vēl reiz, kad daudzmaz būs skaidrs cik mēs esam.

Tātad Tu iesaki darboties pēc principa

...
atbraucām sarunājām bliežam.

Ja godīgi, tad tas mani neaizrauj.

LSMK-MILO

85

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Ja godīgi man patīk ja zonā ir 7 - 8 cilvēku. Pieņemsim, ka dalībnieku skaits būs nemainīgs tie paši cik mēs bijām, vidēji 25, tad sanāk arī zonas nemainīgi 3.
  Ielikt zona 5 - 6 sektorus man liekas pa maz, variantu ir daudz. Tāpēc arī ierosinu to lietu izrunāt kad būs zināms dalībnieku skaits. Tas varētu būt kādas divas nedēļas pirms tūres. Domāju tur neradīsies nekādu problēmu un mēs saliksim tās zonas tā, lai visiem būtu labi. smile Šogad šajā ziņā viss bija ok. Domāju nākamgad arī nekas nemainīsies. smile

86

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Ja šāda formula visus apmierina, tad varu ierakstīt nolikumā..?

Ja sacensību dalībnieku skaits pārsniedz 20 sportistus, tad tiks veidotas attiecīgi  3 un vairāk zonas ar vienādu sportistu skaitu katrā zonā.

87

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Manuprāt OK. smile

LSMK-MILO

88

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

ok. smile

89

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Sanāksmes laikā, "Āķī " pacēlās jautājums , kā drīkst sacensību laikā "uzspēlēt " ar ēsmu, un kā nedrīkst.
Kā tad īsti tur ir, kātu nevar, bet var tikai ar spoli pievelkot un neatraujot kātu no fēeder arm??????? Vai es vispār kaut ko ne tā sapratu, un tagad vnk murgoju k-ko ????????
k

LSMK-MILO

90

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

siluro wrote:

Sanāksmes laikā, "Āķī " pacēlās jautājums , kā drīkst sacensību laikā "uzspēlēt " ar ēsmu, un kā nedrīkst.
Kā tad īsti tur ir, kātu nevar, bet var tikai ar spoli pievelkot un neatraujot kātu no fēeder arm??????? Vai es vispār kaut ko ne tā sapratu, un tagad vnk murgoju k-ko ????????
k


Nu tā arī bija, nedrīkst džigot ar kātu, bet ar spoli pietīt barotavu drīkst. Bet tas noteikums attiecās tikai uz PČ.

91

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Nu tas labi smile

LSMK-MILO

92

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

siluro wrote:

Nu tas labi smile


Pretējā gadījumā vajadzētu pie katra dalībnieka likt pa vienam tiesnesim. big_smile Man liekas tādas "zamaročkas" LČ nevajag.

93

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Jā, nav mums tik daudz tiesnešu........ big_smile

LSMK-MILO

94

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:

...
Pretējā gadījumā vajadzētu pie katra dalībnieka likt pa vienam tiesnesim. big_smile  ...

Te nu rodas jautājums, vai Tu spried pēc sevis, vai arī esi tik sliktās domās par citiem. smile

Par vienu gan esmu pārliecināts, nav nozīmes likt noteikumos tādus ierobežojumus kurus nevar kontrolēt.

LSMK-MILO

95

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Jan wrote:
Dresden wrote:

...
Pretējā gadījumā vajadzētu pie katra dalībnieka likt pa vienam tiesnesim. big_smile  ...

Te nu rodas jautājums, vai Tu spried pēc sevis, vai arī esi tik sliktās domās par citiem. smile

Par vienu gan esmu pārliecināts, nav nozīmes likt noteikumos tādus ierobežojumus kurus nevar kontrolēt.

Neslēpšu man patīk džigot ar kātu, bet noteikumus cenšos nepārkāpt. Bet ja tik strikti pieturēsimies katram sīkumam sāksies bardaks, rādis viens uz otru ar pirkstu u.t.t. Ieguvēju no tā nebūs, būs tikai apvainojušies.

96

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Sveiciens un aicinājums visiem tiem ,kas itkā grib ,bet itkā baidās no mačiem . smile
Zunda kanāls ir domāts tieši jums...
Tur nav vajadzīga ne platforma ,ne citi krutie bribambasi jūsu izpratnē .
Tur ir vieta ,kur jūs, varbūt, varat izjāt PAŠUS ,PAŠUS ... smile smile smile

Reklāmu apmaksāja- TEAM VOLVO SMILE .

TEAM VOLVO

97

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:
siluro wrote:

Sanāksmes laikā, "Āķī " pacēlās jautājums , kā drīkst sacensību laikā "uzspēlēt " ar ēsmu, un kā nedrīkst.
Kā tad īsti tur ir, kātu nevar, bet var tikai ar spoli pievelkot un neatraujot kātu no fēeder arm??????? Vai es vispār kaut ko ne tā sapratu, un tagad vnk murgoju k-ko ????????
k


Nu tā arī bija, nedrīkst džigot ar kātu, bet ar spoli pietīt barotavu drīkst. Bet tas noteikums attiecās tikai uz PČ.

Noteikumos ir punkts:
Deliberate foul hooking of fish is prohibited.
Kas nozīmē ka cemmerešana ir aizliegta. Nekas vairāk. Džigot var.

98

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Vlad23 wrote:

..

Noteikumos ir punkts:
Deliberate foul hooking of fish is prohibited.
Kas nozīmē ka cemmerešana ir aizliegta. Nekas vairāk. Džigot var.

"Slidens" punkts. Tiem kas dosies uz PČ vēlams piedomāt, jo ir precedents. Strašnijs PČ saņēma aizrādījumu par iespējamu cemmerēšanu kad izdarīja barotavas iztukšošanu virs grunts.

LSMK-MILO

99

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:

Sveiciens un aicinājums visiem tiem ,kas itkā grib ,bet itkā baidās no mačiem . smile
Zunda kanāls ir domāts tieši jums...
Tur nav vajadzīga ne platforma ,ne citi krutie bribambasi jūsu izpratnē .
Tur ir vieta ,kur jūs, varbūt, varat izjāt PAŠUS ,PAŠUS ... smile smile smile

...

Labprāt ieliktu vēl vienu plusiņu par šo, diemžēl šitas forums divus vienā dienā nepieļauj. sad

Pievienojos aicinājumam. Apstākļi patiešām ideāli ne tikai tiem kas vēlas sākt un pamēģināt.
Nekā ekstrēma .... ja nu vienīgi varbūt tas vējš smile

LSMK-MILO

100

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:

Sveiciens un aicinājums visiem tiem ,kas itkā grib ,bet itkā baidās no mačiem . smile
Zunda kanāls ir domāts tieši jums...
Tur nav vajadzīga ne platforma ,ne citi krutie bribambasi jūsu izpratnē .
Tur ir vieta ,kur jūs, varbūt, varat izjāt PAŠUS ,PAŠUS ... smile smile smile

Reklāmu apmaksāja- TEAM VOLVO SMILE .

smile pa skarbo smile