81

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

27.06. - 29.06.2014. Ēsmas kauss - Lielupe, Jelgava

man kaut kā liekās, ka pilsētas centrs nav tā labākā vieta kluba sacensībām.........
nu bet tās ir tikai manas domas smile

Jāskatās kā tur ir uz vietas, iespējams nedaudz nomaļus var arī ierīkot kādu nometni. Cik pētīju kartē gluži pie mājām arī neatrodās. Varbūt Mareks (MC2) šajā sakarā var pateikt ko vairāk moš pat kādu foto iemest? smile

82

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vitalij wrote:

луцавсалы не будет значит?

Lucavsalā varētu rīkot Milo kausu, es ceru ka viņš tiks organizēts ....

83

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Milo kauss noteikti būs, bet cerams ka ne Lucavsalā, jo kausus tomēr vajadzētu rīkot ārpus apdzīvotām vietām. Starp citu arī Agris ir par to ka Milo kausu vajadzētu rīkot brīvā dabā. Atliek vienīgi atrast piemērotu vietu. Ja kādam tāda zināma, tad dodiet ziņu.

LSMK-MILO

84

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:
siluro wrote:

27.06. - 29.06.2014. Ēsmas kauss - Lielupe, Jelgava

man kaut kā liekās, ka pilsētas centrs nav tā labākā vieta kluba sacensībām.........
nu bet tās ir tikai manas domas smile

Jāskatās kā tur ir uz vietas, iespējams nedaudz nomaļus var arī ierīkot kādu nometni. Cik pētīju kartē gluži pie mājām arī neatrodās. Varbūt Mareks (MC2) šajā sakarā var pateikt ko vairāk moš pat kādu foto iemest? smile

Nedaudz par vietu!

Jelgava ir sakārtojusi pļavu, kur agrāk atradās daļa no Jelgavas cukurfabrikas, vieta ir viegli atrodama, var piebraukt 50m no upes ir stāvlaukums, blakus ir nerealizējies bēdīgi slavenais Airodiums. Gar upi iet bruģēts gājēju celiņš ar soliņiem un laternām.
Pieredzes apmaiņa, bez nakšņošanas upes krastā  protams ir iespējama.
Vēsturiski veči tur copējuši ir vienmēr, Jelgavas cukurs taču rulēja arī ūdenī,  breksi, vimbu no pavasara cilvēki ķer vienmēr smile vairākas reizes esmu pastaigājies gar  krastu-ūdens dzīvs, onkas ķer, protams uz putriņu un ar ņipriem kātiem. Superīgi ir tas, ka krasts glīts vienmērīgs, ūpe nav aizaugusi pat augustā. Šajā vietā var izvietot 100+ dalībniekus.
Mans viedoklis par sacensību rīkošanu nav mainījies un nemainīsies tas ir-Sacensības ir jārīko vietās, kur tās var vērot arī cilvēki, citādī tas teikums par popularizēšanu ir nu, nu................nu, tāds joks vien ir smile Protams varam sākt runāt par zivju blīvumiem, izmēriem, rezultātiem utt. Saprotams, ka dalībniekiem, kuriem ir jāceļo pāri visai Latvijai, tas atsit apetīti, jo jādomā, kur nakšņot un, cik izmaksās, bet visiem labi tāpat nekad nebūs.

P.s. Vietai ir laba un sacensību cienīga smile

85

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

ļoti labi, tad tur var plānot 2015. gada pludiņa un fīdera čempionātu kārtas, LČ zivīm ir jābūt, pa nullēm nevienam nevajadzētu palikt, bet.... ne vienmēr ir jāķer 5-10 kg pa tūri, pavisam normāli ir ja uzvarētājma ir 1,5-2 kg sīkzivju

slikti ir, tad, kad sīkzivju nav, kā ir Garozā, tad viens bonuss piemēram jaunākajam dalībniekam smile var sačakarēt visu dziesmu grāmatu pārējiem smile:), bet... arī tā ir veiksme un mūsu sportos veiksme bieži vien spēlē ļoooti lielu lomu smile:)

Ja Ēsma tomēr nolems Jelgavā nerīkot savu kausu, tad varam pavisam neoficiālā gaisotnē mazos komercmačus , vienas dienas, sarīkot, tā teikt ūdens testēšanas nolūkos, tikai to jādara tad, kad vimbas ir aizskrējušas

86

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

NG wrote:

... Ja Ēsma tomēr nolems Jelgavā nerīkot savu kausu,  ...

Uz ko es ļoti ceru smile

... tad varam pavisam neoficiālā gaisotnē mazos komercmačus , vienas dienas, sarīkot, tā teikt ūdens testēšanas nolūkos, tikai to jādara tad, kad vimbas ir aizskrējušas

Par ko es ar abām rokām par smile

LSMK-MILO

87

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Patreiz esmu par Jelgavu, jo neko labāku atrast nav izdevies. Turklāt man nav iespējas apbraukāt visas malas un ievākt informāciju. Ar foruma starpniecību mēģināju piesaistīt cilvēku uzmanību, bet patreiz izņemot Mareku ne viens, neko normālu nav piedāvājis.
No iepriekšējām vietām Garoza, Valle man ne visai patika. No potenciālajām vēl varētu apskatīt Ikšķili.
Protams gribētos kausu uzrīkot ar tusiņu, ar pasēdēšanu pie tējas krūzes ar cepumiem. smile
Principā laiks vēl ir, meklēšu citas iespējas. Gribās atrast perspektīvu, labu vietu kur arī turpmāk varētu rīkot mačus tai skaitā arī kādu LČ posmu.

88

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vispār, Vallei nebija ne vainas, vai vēl kādu maču tur būtu jārīko, pārliecināts neesmu. Mani vispār komercūdeņi, paši par sevi neaizrauj. Kaut gan tur bija daudz raudu un ruduļu, arī sakarīga izmēra.(treniņā)
Katrā ziņā, ja šogad Vallē būtu bijis divu dienu mačs, otrā diena būtu bijusi ļoti interesanta................ Nez vai kāds, izņemot Valdi otrajā dienā liktu uz karpām.............

LSMK-MILO

89

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ja tusiņš, tad manuprāt Klalnciema vieta ir ļoti ok, i elektrība ir, ja vajag, i vieta forša, i zivis pa bišķim ir smile:)


No komerc, bet ļoti savdabīgs ūdens ir Alberta dīķu saucamais karūsu dīķis, liels, sekls, zivis ir, var strādāt i 20 i 120 m distancē, arī tusiņiem vietu pietiek, saimnieks runājams, no Rīgas 10 km smile:):)

90

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC2 wrote:
Dresden wrote:
siluro wrote:

27.06. - 29.06.2014. Ēsmas kauss - Lielupe, Jelgava

man kaut kā liekās, ka pilsētas centrs nav tā labākā vieta kluba sacensībām.........
nu bet tās ir tikai manas domas smile

Jāskatās kā tur ir uz vietas, iespējams nedaudz nomaļus var arī ierīkot kādu nometni. Cik pētīju kartē gluži pie mājām arī neatrodās. Varbūt Mareks (MC2) šajā sakarā var pateikt ko vairāk moš pat kādu foto iemest? smile

Nedaudz par vietu!

Jelgava ir sakārtojusi pļavu, kur agrāk atradās daļa no Jelgavas cukurfabrikas, vieta ir viegli atrodama, var piebraukt 50m no upes ir stāvlaukums, blakus ir nerealizējies bēdīgi slavenais Airodiums. Gar upi iet bruģēts gājēju celiņš ar soliņiem un laternām.
Pieredzes apmaiņa, bez nakšņošanas upes krastā  protams ir iespējama.
Vēsturiski veči tur copējuši ir vienmēr, Jelgavas cukurs taču rulēja arī ūdenī,  breksi, vimbu no pavasara cilvēki ķer vienmēr smile vairākas reizes esmu pastaigājies gar  krastu-ūdens dzīvs, onkas ķer, protams uz putriņu un ar ņipriem kātiem. Superīgi ir tas, ka krasts glīts vienmērīgs, ūpe nav aizaugusi pat augustā. Šajā vietā var izvietot 100+ dalībniekus.
Mans viedoklis par sacensību rīkošanu nav mainījies un nemainīsies tas ir-Sacensības ir jārīko vietās, kur tās var vērot arī cilvēki, citādī tas teikums par popularizēšanu ir nu, nu................nu, tāds joks vien ir smile Protams varam sākt runāt par zivju blīvumiem, izmēriem, rezultātiem utt. Saprotams, ka dalībniekiem, kuriem ir jāceļo pāri visai Latvijai, tas atsit apetīti, jo jādomā, kur nakšņot un, cik izmaksās, bet visiem labi tāpat nekad nebūs.

P.s. Vietai ir laba un sacensību cienīga smile

Vīri ,piedodied ,bet šādā formātā kauss ( tuss ) ir galīgi garām...Ja nometne nav blakus trasei ,tad variants galīgi nerullē ,jo zūd tusiņa ,pieredzes apmaiņas vai sauciet kā gribat -pasākuma jēga ... Bļin ,Dresden -tak izrunājām šito it kā ...Zinu ,ka daudzi ,kas te vispār neraksta būs nemierā ar to ,ka nometne jāpārvāc vairākas reizes... sad Reāli arī dalībnieki atkritīs ,es tajā skaitā ,nafig man 6 reizes mērot maršrutu Rīga -Jelgava...
Marek-mačus cilvēki var vērot daudz kur ,-ar popularizāciju tam maz sakara, diemžēl...:(
Palasi kolēģu ,ANGLERiešu stāstus par mačiem pilsētas centrā ( nedod dievs pilsētas svētkos ) ...:(
Tikai manas domas...

TEAM VOLVO

91

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Patreiz esmu par Jelgavu, jo neko labāku atrast nav izdevies. Turklāt man nav iespējas apbraukāt visas malas un ievākt informāciju. Ar foruma starpniecību mēģināju piesaistīt cilvēku uzmanību, bet patreiz izņemot Mareku ne viens, neko normālu nav piedāvājis.
No iepriekšējām vietām Garoza, Valle man ne visai patika. No potenciālajām vēl varētu apskatīt Ikšķili.
Protams gribētos kausu uzrīkot ar tusiņu, ar pasēdēšanu pie tējas krūzes ar cepumiem. smile
Principā laiks vēl ir, meklēšu citas iespējas. Gribās atrast perspektīvu, labu vietu kur arī turpmāk varētu rīkot mačus tai skaitā arī kādu LČ posmu.


Nav jēgas rīkot kausu tur, kur notiek LČ posms - Kalnciems, Alberta dīķos nav vienmērīga sektoru sadale, turklāt zivs mēdz būt ļoti kaprīza, esmu tur savulaik pavadījis daudz laika.



Mēģināšu atrast vietu tur pat Lielupē, redzēju starp Jelgavu un Kalnciemu pāris interessantu līču, bet tas vis kartē...

Man vēl doma, vai tiešām Gaujā nav ne viena normāla posma kur ietusēt? smile


P.S. Kroč, jūs es dzirdēju, meklēšu vietu tusiņam, cerams atradīšu ko interesantu kas derētu arī citiem pasākumiem. Nav darbiņš no vieglaiem! smile

92

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nenoliegšu, es mačus pirmo reizi redzēju Garozā, bet nejau tamdēļ, ka netīšām garām gāju : )  No tusiņa viedokļa man patīk Sensas/Salmo kauss, tur tiešām ir svētki, visi izsalkuši pēc copes, komunikācijas, derbija utt. Šogad bija laba sezonas izskaņa Milo kausā(Agris ar ģimeni, Ivans,Uldis un Jānis bija radījuši labu atmosfēru), diemžēl Ēsmas kausā nebiju un turu muti ciet smile
Man personīgi prasās, kas savādāks un domāju, ka Ēsmai rīkojot pasākumu vietā(nav svarīgi kur), kur vairums nav copējuši- būtu interesanti.
Kā Jums liekas, ja sacensības necenstos atspoguļot NG, Oltes, Zvejas raidījums, CL vai cilvēki vispār zinātu, ka "suga" makšķernieks sportists vispār pastāv smile Jau gadus  astoņus skrienu pusmaratonus tautas skrējienos, šogad pusi izlaidu, jo ZB skriet pa vienām un tām pašām vietām smile te būs tas pats, cilvēkiem ar laiku vienkārši apriebsies.
Nelolojat ilūziju, ka kāds gribēs atbalstīt pasākumus, kuri nenotiek vietās, kur kāds var pagozēties un uzfrišināt fraku utt. Iespējams manis rakstītais izklausas pēc vājprāta murgiem, bet līdzīgi tas izklausījās arī Varkaļa sapulcē(par LČ organizēšanu), bet tagad ir atrasti ieinteresētie smile

93

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC2 wrote:

...
Man personīgi prasās, kas savādāks un domāju, ka Ēsmai rīkojot pasākumu vietā(nav svarīgi kur), kur vairums nav copējuši- būtu interesanti.
...
Jau gadus  astoņus skrienu pusmaratonus tautas skrējienos, šogad pusi izlaidu, jo ZB skriet pa vienām un tām pašām vietām smile te būs tas pats, cilvēkiem ar laiku vienkārši apriebsies.
...

Šaubu nav, ka vietas jāmaina un tas jau iespēju robežās tiek darīts. Tomēr Jelgava vairāk piemērota LČ nevis kausu rīkošanai.  Nu nav tik svarīgi kausos tie vienādie apstākļi, zivju blīvumi un daudzumi. Daudz svarīgāka ir tā kopības un savstarpējās saprašanās gaisotne ko var dot šie mači, ja izvēlēta pareiza vieta. Bet priekš tiem kam svarīgākais ir rezultāts un ieņemtā vieta, ir LČ, kur tie var pilnībā izpausties un parādīt savu varēšanu. smile

MC2 wrote:

...
Nelolojat ilūziju, ka kāds gribēs atbalstīt pasākumus, kuri nenotiek vietās, kur kāds var pagozēties un uzfrišināt fraku utt.  ...

Pašai maču vietai ir maza nozīme priekš tā kurš vēlētos "pagozēties un uzfrišināt fraku", jo skatītāju mačos ir gaužam maz. Te svarīgāk ir kur un kā tas tiks atspoguļots.

LSMK-MILO

94

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan,
Protams ka runa iet par publicitāti!
Pieņemsim es atrodu atbalstītāju, kurš nosedz Latvijas izlases dalības maksu PČ vai pat vairāk, kas ir pilnīgi reāli un nav fantastiska iespējamība smile Rodas jautājums, kas ir tas ko atbalstītājs saņems pretīm (Āķi par to runāja arī NG, EV un citi)!?! Ja tas ir rokas spiediens par 1000 vai 10000 jebkuram jāsāk smaidīt smile
Bet, ja piemēram tiek izveidoti T-krekli utt. ar atbalstītāja/ju simboliku(nekur nav teikts ka tas ir viens atbalstītājs), kuru dalībniekam ir pienākums nēsāt LČ visu sezonu un īespējams PČ laikā lai cilvēki redz, fotoaparāti fotogrāfē, video filmē un rakstnieks raksta. Tad vietas izvēlei tomēr ir nozīme smile Pie šāda zīmējuma es būtu ar mieru aiziet pie vairākiem nopietniem cilvēkiem ar prezentāciju un pieļauju, ka arī SALMO, MILO, ĒSMA izskatītu iespēju uzlikt savu zīmolu uz T-krekla, izmaksas iespējams pat nesasniedz 200EUR no Atbalstītāja. Pieļauju, ka Krišjānis sava karoga nosaukumu arī gribētu uzstiept uz tā krekla.

95

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nu nebūs vietas izvēlei tik liela nozīme smile un neskries ne par matu vairāk to fotografētāju, filmētāju un skatītāju uz mačiem dēļ tām reklāmām, pat tad ja mači notiks tikai pilsētās. Savukārt tiem kas brauks filmēt, fotografēt u.u.t dēļ reklāmas, pa lielam būs pilnīgi vienalga vai mači notiek pilsētā vai brīvā dabā.
Ja saistībā ar Lč vēl varētu uzlikt par pienākumu potenciālajiem izlases dalībniekiem reklamēt sponsorus, tad attiecībā uz komercmačiem un visiem pārējiem dalībniekiem to attiecināt nevar un arī nevajag.

LSMK-MILO

96

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

smile:) mani nevar piespiestu vilkt citas krāsas smile:), pat par visas vajadzīgās summas nosegšanu es karogu ne mainu, esmu Salmo un Sensas fans, pat tad, ja uz konkrētiem mačiem atbalsta arī nav smile:), domāju, ka Mīļo komandas puikas teiks to pašu, jo ir lietas daudz dārgākas par naudu ..... smile:)

Mareks, Tu esi optimists, liels optimists smile:), pēc būtības varu Tev piekrists, ka atrast finansējumu vienam braucienam nav problēmu, bet tas ir VIENAM, ne vairāk, jo visi tie mūsu PČ priekš naudas devējiem ir nekas vairāk kā ekskursija un apkamsāt svešiem večiem ekskursiju neviens negrib smile:)

Te ir katram izlases sportistam jāmeklē sev individuāli atbalstītāji, kuriem tad viņš arī atskaitāmies par izlietoto naudu, rezultātu un atstrādā līgumus, ja runa iet par izlasi, tad ir jāslēdz līgums ar LMSF un tad ir savādāk jārunā smile:)

Ja atceraties tad es pašā sākumā jau teicu, ka izlases kandidāts var būt tikai tas cilvēks, kurš var garantēt savu finansiālo dalību, diemžēl tāds ir mazo valstu liktenis

97

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

njā MC2 labs uzmetums, bet NG saliek visu pa plauktiniem kā vienmēr smile bet ideja nav zemē metama!

Team Ēsma

98

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jā realitāte skarba smile tiko sapratu, ka rudenī esmu velti tērējis laiku un līdzekļus tiekoties ar cilvēkiem no Ēsmas un Milo lai vienotos par LČ organizācijas modeļiem. Ja godīgi nezinu vai nākamgad vairs piedalīšos smile

Lai kā tur būtu, novēlu visiem priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu smile

99

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC2 wrote:

Jā realitāte skarba smile tiko sapratu, ka rudenī esmu velti tērējis laiku un līdzekļus tiekoties ar cilvēkiem no Ēsmas un Milo lai vienotos par LČ organizācijas modeļiem. ...

Nepārspīlē, nekas nav velti, jo tika atrasta firma, šajā gadījumā Ēsma, kura ir ar mieru organizēt LČ posmus federācijas noteiktajos datumos, vietās un par to pašu naudu.
Ja federāciju, kuru šajā gadījumā pārstāv NG, neapmierina šī kandidatūra, tad tai ir jāmeklē alternatīva vai javeic tas pašai. Vismaz viens ir skaidrs, neatkarīgi no tā kas organizēs, LČ ir  jānotiek. smile

Ja godīgi nezinu vai nākamgad vairs piedalīšos smile
...

Nu jau Tu šauj pār strīpu draugs. Par to mēs vēl parunāsim. smile

LSMK-MILO

100

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC2 wrote:

Ja godīgi nezinu vai nākamgad vairs piedalīšos smile

eu, nu gan sacepies........ roll

LSMK-MILO