181

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

Igor , ja tauta ar mieru ( Māris toč. ) ,laika apstākļi ļauj , uztaisīs tandēmus testa režīmā  ( ar balvām ) no manis . Tie varētu būt VOLERI visticamāk .
Tad fiksi vajag domāt datumu un reģistrāciju lai var saprast ,cik tam pasākumam ir gatavi.

Tā arī nesaprotu, runa iet par šo rudeni , vai par nākošo gadu????????????

LSMK-MILO

182

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:
volvo wrote:

Igor , ja tauta ar mieru ( Māris toč. ) ,laika apstākļi ļauj , uztaisīs tandēmus testa režīmā  ( ar balvām ) no manis . Tie varētu būt VOLERI visticamāk .
Tad fiksi vajag domāt datumu un reģistrāciju lai var saprast ,cik tam pasākumam ir gatavi.

Tā arī nesaprotu, runa iet par šo rudeni , vai par nākošo gadu????????????

Par šo -2014.

TEAM VOLVO

183

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Krisjanis1 wrote:

Ja nē, tad, manis pēc, var iesniegt jau federācijā! Nav vairs komentāru!

boss pateica ! big_smile big_smile big_smile

TEAM VOLVO

184

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

Igor , ja tauta ar mieru ( Māris toč. ) ,laika apstākļi ļauj , uztaisīs tandēmus testa režīmā  ( ar balvām ) no manis . Tie varētu būt VOLERI visticamāk .
Tad fiksi vajag domāt datumu un reģistrāciju lai var saprast ,cik tam pasākumam ir gatavi.

100%gatavs smile .Ja bračka netiks laidīšu viens ar diviem kātiem big_smile big_smile big_smile .Ja nopietni tad nebūtu slikti pamēģināt kā tas izskatās.Varu iztikt arī bez bārmeņa,man tāpat garšo smile .Tā kā ja ir gribētāji vajag tik ar to datumu izdomāt.

CMS Valmiera

185

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Maris wrote:
volvo wrote:

Igor , ja tauta ar mieru ( Māris toč. ) ,laika apstākļi ļauj , uztaisīs tandēmus testa režīmā  ( ar balvām ) no manis . Tie varētu būt VOLERI visticamāk .
Tad fiksi vajag domāt datumu un reģistrāciju lai var saprast ,cik tam pasākumam ir gatavi.

100%gatavs smile .Ja bračka netiks laidīšu viens ar diviem kātiem big_smile big_smile big_smile .Ja nopietni tad nebūtu slikti pamēģināt kā tas izskatās.Varu iztikt arī bez bārmeņa,man tāpat garšo smile .Tā kā ja ir gribētāji vajag tik ar to datumu izdomāt.

Šogad laikam bez manis sad , forsmažors ...
Jāliekas zem skalpeļa ...

TEAM VOLVO

186

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:
Krisjanis1 wrote:

Ja nē, tad, manis pēc, var iesniegt jau federācijā! Nav vairs komentāru!

boss pateica ! big_smile big_smile big_smile

big_smile:D:D:D

187

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Kaut kā ne viens, neko nesaka par sapulci novembra mēnesī. Varbūt varam līdzīgi kā pagājušo gadu uzrikot nelielu tusiņu "Āķī"? Piemēram 17. novembrī lielākai daļai cilvēku ir brīvdiena, kā pārējiem liekas? smile

188

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Kaut kā ne viens, neko nesaka par sapulci novembra mēnesī. Varbūt varam līdzīgi kā pagājušo gadu uzrikot nelielu tusiņu "Āķī"? Piemēram 17. novembrī lielākai daļai cilvēku ir brīvdiena, kā pārējiem liekas? smile

Varbūt tomēr kādā ikdienas piektdienā?
Gribu piedalīties, bet svētki ir aizņemti

189

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Es par šādu pasākumu. Varētu izrunāt visādus jautājumus, bez sacensību stresa utt. .  Beidzot varētu arī iedzert ar visiem, kas lieto!!! big_smile
Es piedāvātu 22. Nov.

190

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Man principā vienalga kurā datumā, tusiņš ta pat vakara pusē. V.Tolmačovs kadu laiku atpakaļ par šo tēmu rakstīja, varbūt viņam ir kas sakāms? Gribētos lai būtu nedaudz vairāk tautas, bet patreiz izskatās ka intereses nav. sad

191

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Tad ejam Dresden divatā uz Studio 69 big_smile

192

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Krisjanis1 wrote:

Tad ejam Dresden divatā uz Studio 69 big_smile

...Divatā var iet uz PURVU vai XXL...:D

TEAM VOLVO

193

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Kaut kā ne viens, neko nesaka par sapulci novembra mēnesī. Varbūt varam līdzīgi kā pagājušo gadu uzrikot nelielu tusiņu "Āķī"? Piemēram 17. novembrī lielākai daļai cilvēku ir brīvdiena, kā pārējiem liekas? smile

Loģiskāk būtu 16. vai 17. imho

TEAM VOLVO

194

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Man principā vienalga kurā datumā, tusiņš ta pat vakara pusē. V.Tolmačovs kadu laiku atpakaļ par šo tēmu rakstīja, varbūt viņam ir kas sakāms? Gribētos lai būtu nedaudz vairāk tautas, bet patreiz izskatās ka intereses nav. sad

Man pašam šobrīd gandrīz nav brīvā laika 
Ja ir kādi konkrēti jautājumi kurus gribas / vajag apspriest tad varam mēģināt, ja padzert alu un parunāt “ka gaja cope” tad es atteikšos 
Uz doto bridi gaidām vel viena cilvēkā atbildi par PČ lai zinātu precīzo cilvēku skaitu un uzreiz rezervēšu maju. Pārējo apspriedīsim tuvāk sacensībām.

VT

195

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:
Krisjanis1 wrote:

Tad ejam Dresden divatā uz Studio 69 big_smile

...Divatā var iet uz PURVU vai XXL...:D

Tu te beidz aģitēt! big_smile

Vlad23 wrote:

Man pašam šobrīd gandrīz nav brīvā laika 
Ja ir kādi konkrēti jautājumi kurus gribas / vajag apspriest tad varam mēģināt, ja padzert alu un parunāt “ka gaja cope” tad es atteikšos 
Uz doto bridi gaidām vel viena cilvēkā atbildi par PČ lai zinātu precīzo cilvēku skaitu un uzreiz rezervēšu maju. Pārējo apspriedīsim tuvāk sacensībām.

VT

Bija doma pasēdēt draudzīgā pulkā, parunāt par nākamā gada mačiem, norises vietām, noteikumiem u.t.t.
Bet ja tas ne vienam nav vajadzīgs tad neko .

196

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ja visu kopīgi izvēlētais laiks un diena man derēs, tad labprāt pievienošos. Vairāk gan kā klausītājs - ausītājs. smile It kā ir brīvas dažas dienas (iespējams) pēc svētkiem. Ja nebūs mīnusi, tad varbūt vēl pafīderošu brīvā dienā...

197

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Krišjānis saka 22.11. - es piekrītu
Ieinteresētie šobrīd (kurus saklausīju)
- Dresden
- VIP
- Krišjānis
- Boroda
- Māris 1
- Māris 2

Ceru, ka sapurināsies arī citi, ja izsludināsim konkrētu dienu un laiku.

198

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

22.novembris man derētu, tā ir sestdiena. Un spriežot pēc prognozēm - aukstums būs klāt, līdz ar to uz to brīdi nefīderošu.
Vēl atkarīgs, kur tiekamies? Neesmu bijis jūsu pēcsezonas apspriedēs. Žaketi vajag vilkt? big_smile

199

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

VIP wrote:

Krišjānis saka 22.11. - es piekrītu
Ieinteresētie šobrīd (kurus saklausīju)
- Dresden
- VIP
- Krišjānis
- Boroda
- Māris 1
- Māris 2

Ceru, ka sapurināsies arī citi, ja izsludināsim konkrētu dienu un laiku.

Tad labāk 21.11.14, iespējams ne rīdzinieki kaads daudzums vairāk būs Rīgā, bet tā speciāli jābrauc uz Rīgu.

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

200

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

22. novembrī pulksten 18.30 rikojam sanāksmi bārā "Āķis", tiek aicināti visi kam ir vēlēšanās.