401

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Apvienojot darba lietas ar izklaidi bijām ar bračku Voleros.Daugavā tā pa nopietnam copēju pirmoreiz.Cilvēku daudz kā pie mums pavasarī pilsētā uz vimbām.Uz jūras pusi štekeristi trēnējās uz otru pusi ar pa kādam,skats kā mačos.Vietējais specs izstāstīja grunts reljefu labāk par eholotu un piesējās kāpēc man kātam gals gandrīz ūdenī smile .Laiks negaidot pēkšņi bij sabojājies un nedaudz ieilgusī vasara pagalam.Stiprs vējš gandrīz sejā.Sākām ap 10.30.Sākums pakluss bet ar laiku cope aizgāja.3-4 zivis un paliela pauze tad atkal kāda kāda zivs un tā līdz beigām.Laikam pa maz baroju.Pamatīgi traucēja dažāda izmēra kuģi,daži laida gandrīz virs barotavas.Bet nu zivis barību ēda un rezultātā padsmit brekšuki 300-500g kāds plicēns līdz plaukstas izmēram viena rauda(?) un trīs bonusiņi (bildē) .Pirmai reizei pat labāk nekā gaidīts.Distance vidēja,balto negribēja.
Ap 16.00 laika limits bij beidzies un kamēr sāka krāmētis šie protams sāka copēt viens pēc otra.Cerams te vēl pacopēsim wink .

http://s5.uploads.ru/KTYIJ.jpg

CMS Valmiera

402

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Jan wrote:

Ar fīderi vai pludu un kādā distancē????

Фидером конечно.
Дистанция ловли примерно 35м. Рельеф дна ракушка, своеобразный стол с глубиной порядка 1,5 м.
Пробовал и на глубине в 4 метра там вообще тишина полная.
Прикормки трапер Dream Dinamit + Karp.

403

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šodien ar BUBIKU pabijām Varkalī ,šonedēļ otro reizi... Izmaiņu joprojām nav - ( lasīt GENACVALES postu par tēmu ) smile
Par kg.neko neteikšu ,jo cik sapratu ,var arī apriet... sad
Visiem - ne asakas !

TEAM VOLVO

404 (edited by VIP 2013-09-18 19:35:42)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Vakar biju Voleros.
Vējš nepieklājīgi stipri pūta sejā, straume ievērojama, ūdens līmenis zems, kuģi kā parasti. Copi ieraudzìt bija grūti sad
Cope bija interesanta. Ņēma uz dažādām ēsmām, bet labāk uz ko smalkāku. smile
No 11iem lìdz 15iem salasīju dažus kg.
Pārsvarā lielas un treknas raudas pārmaiņus ar plicēniem. Mani aplaimoja arī divi brekšuki mazliet zem kg katrs.

405

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Neliela atskaite par brīvdienām.No piekdienas uz sesdienu biju atkal ezerā.Brekšuki šoreiz bija diezgan neaktīvi un copes bij samērā retas.Lietoju gan diezgan nepārbudītu barību,mūspuses veikalos diezgan liels tukšums.Šoreiz krietni labāk gāja ar zandartiem.Pirmais bija zemmēriņš(bildē) bet pēc tam līdz tumsai trīs mēra zandarti.Nedaudz savādāk sagriezu raudas fileju un shodu nebija.Iepriekš biju krietni pastrādājis un šoreiz ilgāk par diviem naktī neizturēju-acis krita ciet un likās ka nokritīšu no krēsla.Sesdien vakarā aizlaidu līdz upei apskatīties kas mainījies pa šo laiku.Skopojās viņa šogad bet nu šoreiz bij gana dāsna.Labs Gaujas izmēra jeļčiks ņēma nonstopā un ņēma pat vēl tumsā.Svēdien bija vārdadiena un kur nu vēl labāka balle kā pie upes.Lietus gan lija bez pārtraukuma bet nu zivteles ņēma tik azartiski ka nebija pat laika tēju iedzert.Realizācija gan uz beigām kritās skotu tējas iespaidā smile .Pēc stundām četrām šie tomēr biški atēdās un copītes kļuva kūtrākas.Uzliku pirmoreiz dzīvē 0,1 pavadu ar mikro āķi un vienu balto un lieta atkal aizgāja.Gadus 10 atpakaļ tas liktos uz vājprāta robežas big_smile .Bonduele bij topā,baroju ar Salmo breksis+nedaudz Grosgardons.Tādas lūk brīvdienas smile .
http://s5.uploads.ru/kxgIz.jpg

CMS Valmiera

406

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Noķēru dažas zivis un slapjas apenes. Tobiš - biju gatavs fīderēt, lai vai kas. Lomā dažas raudas un plicēns.  Pats un kolēģis slapji līdz ausīm. Slapji līdz kājām, rokām utt.  Bet nav jau laika apstākļi, kuri varētu ietekmēt fīderistu. smile visas zivis peld tālāk.

407

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Maris wrote:

Šoreiz krietni labāk gāja ar zandartiem.Pirmais bija zemmēriņš(bildē) bet pēc tam līdz tumsai trīs mēra zandarti.Nedaudz savādāk sagriezu raudas fileju un shodu nebija.

Zandartus ķer ar fideri? Tāpat kā balto zivi vai ir kāds knifs? Spice ir nospriegota vai aukla iet brīvi ar baitrunnera palīdzību...???

408

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Ar baitruneri un brīvu auklu.Knifs varbūt ir tur ka blakus fiderim netālu no iebarotās vietas,upē zem fidera bet vienā distancē.

CMS Valmiera

409

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Vakar bijām uz copi Buļļupē. Sākšu ar to , ka diena man bija pagalam neveiksmīga, pirmām kārtām es aizgulējos! smile Čaļiem nācās taisīt atkārtotu reissu lai mani savāktu no mājām.
Nonākot pie upes konstatēju ka vieta ir diezgan populāra, jo pat darba dienā makšķernieku ir gana daudz. Sariktējām štrumus, sakārtoju savu copes vietu un iemaisīju barību. Barība bija palikusi no Milo kausa, tai klāt piejaucu nedaudz svaigās, taisīju sastāvu kurš derētu raudu ķeršanai. Kā izrādījās ar barību nebiju kļūdījies jo raudas tur tiešām ir daudz, vienīgi izmērs nav tas lielākais. Ķert sāku 20 metru distancē, vēlāk nomainīju uz 26 metriem. Kopumā ķērās neslikti, labākā ēsma bija baltie, slieku ignorēja. Brekšuku faktiski nebija, patrāpījās pa kādam plicim, bet 80% ķērās raudas plaukstas lielumā.
Cik saķēru nezinu, jo savas neuzmanības dēļ mans uzglabājamais tīklīņš aizpeldēja ar visu lomu! Nolādētie kuteri! big_smile Veči esiet uzmanīgi un vienmēr parbaudiet cik labi ir novietots inventārs! smile

P.S Latvijas makšķernieki ir tik sūri, ka atlaiž zivis kopā ar uzglabājamo ķeseli! big_smile

410 (edited by Vitalij 2013-10-03 10:16:42)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Дааа,сколько раз не ездили на бульупе,место возле моста всегда занято местной "ЭЛИТОЙ" по этому ловили чуть дальше,вправо на пирсе.
Вимбы не было?
Мы ловили до кубка мило за неделю или полторы,плотвы почти не было(по крайнер мере у нас,а под мостом ее ловили),активно брала вимба и только одна мерка взяла...

411

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Vitalij wrote:

Дааа,сколько раз не ездили на бульупе,место возле моста всегда занято местной "ЭЛИТОЙ" по этому ловили чуть дальше,вправо на пирсе.
Вимбы не было?
Мы ловили до кубка мило за неделю или полторы,плотвы почти не было(по крайнер мере у нас,а под мостом ее ловили),активно брала вимба и только одна мерка взяла...


Vimbas četras gab. noķēra kolēģis, bet visas zemmēra.

412

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Dresden wrote:

Vakar bijām uz copi Buļļupē. Sākšu ar to , ka diena man bija pagalam neveiksmīga, pirmām kārtām es aizgulējos! smile Čaļiem nācās taisīt atkārtotu reissu lai mani savāktu no mājām.
Nonākot pie upes konstatēju ka vieta ir diezgan populāra, jo pat darba dienā makšķernieku ir gana daudz. Sariktējām štrumus, sakārtoju savu copes vietu un iemaisīju barību. Barība bija palikusi no Milo kausa, tai klāt piejaucu nedaudz svaigās, taisīju sastāvu kurš derētu raudu ķeršanai. Kā izrādījās ar barību nebiju kļūdījies jo raudas tur tiešām ir daudz, vienīgi izmērs nav tas lielākais. Ķert sāku 20 metru distancē, vēlāk nomainīju uz 26 metriem. Kopumā ķērās neslikti, labākā ēsma bija baltie, slieku ignorēja. Brekšuku faktiski nebija, patrāpījās pa kādam plicim, bet 80% ķērās raudas plaukstas lielumā.
Cik saķēru nezinu, jo savas neuzmanības dēļ mans uzglabājamais tīklīņš aizpeldēja ar visu lomu! Nolādētie kuteri! big_smile Veči esiet uzmanīgi un vienmēr parbaudiet cik labi ir novietots inventārs! smile

P.S Latvijas makšķernieki ir tik sūri, ka atlaiž zivis kopā ar uzglabājamo ķeseli! big_smile

Vecīt ,Tu ar savu pēcoperācijas sindromu mazāk pa Buļku vazājies...Šis nav tas laiks ,kas Tavai veselībai par labu nāks..
Ne asakas !

TEAM VOLVO

413

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

volvo wrote:

Vecīt ,Tu ar savu pēcoperācijas sindromu mazāk pa Buļku vazājies...Šis nav tas laiks ,kas Tavai veselībai par labu nāks..
Ne asakas !

Ir jau labi, ūdens visu dziedē! wink Sēžot mājās var stulbs palikt turklāt sezona lieliem soļiem iet uz beigām. Priekšā gara starpsezona, tad arī varēs sēdēt uz dibena un lūrēt zombajašiku! big_smile

414

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Biju šodien pa dienu savā upē-Gaujā.Pēc Daugavas plašumiem mūsējā tāds strautiņš vien ir smile .No sākuma biju vietā kur 2 ned. atpakaļ labi pavilkām jelčikus.Kā akā.Cīnijamies stundas trīs,mainīju distances-viena vārga copīte.Pārbraucu pāris līkumus zemāk uz palielu ziemas bedri.Tur pavisam cita bilde.Cope ar pirmo metienu,ņēma gan vairs ne tik azartiski kā septembrī bet stabila cope visas dienas garumā.Jeļčiks priecēja ar izmēru,daži trāpijās 200g+.Laikam zivis nostājušās jau ziemošanas vietās.Esmu jau tā pieradis pie šoklīdera ka šodien uzsienoties uz tīras pītās locīju āķus vaļā uz nebēdu.Vēlāk sapratu ka tās bija vimbu copes.Tā kā ar smalku pavadu bez šoka nekā.Bremzīte ar jau laikam bija pa stingru.Realizācija gan kliboja-procenti 20 labākā gadījumā,tāpēc jau laikam cirtu tik briesmīgi big_smile .Bet nu kg 5 saskrāpēju,+1 smuka vimba.Laiks priekš oktobra ja neskaita pavēsu vēju ideāls.

CMS Valmiera

415

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Kamēr NG lejasgalā staipa brekšus,mums vidusdaļā jāiztiek ar jeļčikiem smile.Šodien turpat kur vakar,cope nedaudz vājāka bet daudz maz ņēma visu dienu.No rīta stipri lija tāpēc iesāku tik ap 12.00.Kolēģu šodien bij padaudz abos krastos,bet līdz vakaram palika vien daži.Vimbas neparādijās,jeļčiks ņēma ļooti kaprīzi,nācās visu laiku kaut ko izdomāt lai piespiestu šos copēt.Atvilku vienu labu līdaku līdz krastam,tās atkal sāk man uzmākties.Savus četrus kg savilku,uz kopējā gandrīz absolūtā zero fona likās tīri labi smile.Barību ēda labi,jāsāk laikam būs drīz zemīte pievienot.Laiciņš tīri rudenīgs bet pagaidām vēl copēt diezgan komfortabli.
http://s4.uploads.ru/QVc5M.jpg

CMS Valmiera

416

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

tu Ķelderlejas bedrē sēdi ?

417

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Turpat gan

CMS Valmiera

418

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Plkst.5 nop rīta junioram temperatūru izdevās nosist uz pieņemamu un sieva deva dobro. Uz dullo sametu somā loriņus un braucu uz Buļļupi. Benzīntankā mani piečakarēja un trīs cukuru vietā pie kafijas nepiebēra neko. Sākums cerīgs:)

Nezinu cik jums tur mačos tiek dots laiks sagatavoties, bet es knapi iekļaujos divās stundās. UN copēt sāku jau līdz ar gaismiņu:)

Buļļupe apbēdināja - ūdens līmenis krietni lejā. Atradu iepriekšējās reizes vietu, kur apakšā smuks gliemezis. Šoriz tie bija 20 metri no krasta. Tuvu. Ielādēju smuku pamatiņu un paņēmu vieglo fīderi ar 20 gramu barotavu. Pirmais iemetiens pa tukšo. Otrajā neliela copīte, bet garām. Trešajā raudiņa uz 100 gramem ieceļo zivju glabājamā tīkliņā. Kaut kur aiz muguras pāri niedru galiem sāk līst laukā kodīgi saules stari. Auksts pēc suņa. Vējš velk gar niedru stūri... prasās bļitkotāja drānas vilkt laukā no skapja dziļā stūra.

Nu tā pamazām štepselēju pa kādai mazai raudelei, līdz vienā cēlienā jūtu, ka galā ir kas ņiprāks.... izrādījās rauda uz gramiem 300. Pēc tam atkal mazkalibra raudeles. Vienubrīd iestājās cerīgs klusums. Jau ieprieks šajā vietā bija gadījumi, kad pēc klusuma parādās brekšuki vai kāda cita rupjzivs. Taču šoreiz manu cerīgo noskaņu izjauca motorlaiva, kas pilnā ātrumā pārnesās pāri iebarotajai vietai. Paātrināju barošanas tempu un raudeles atgriezās. Atkal brīdī, kad likās, ka copes kļūst cerīgākas un nav vars raudeļu aso uzsitienu, pāri barotajai vietai pārjāja riktīgs kuteris uz kura klāja vēl skanēja skaļš bumsi, bumsi.... ibio...

Sakodu zobus un turpināju izstrādāt uzbaroto vietu. Brīdī, kad raudeļu copes sāka kļūt retākas.... pāri iebarotajai vietai atkal pārjāja motorene....

Tā arī paliku ar neatšķaidītu raudu lomu. Kopumā neslikti, bet biju cerējis arī uz kādu ņiprāku zemūdens iemītnieku.

P.S. Īsti neiebraucu to motoristu taktiku. Buļļupe plata diezgan, jājies pa vidu cik tev tīk. Kādēļ ir jābrauc pa kanti, turklāt tuvo kanti. Man nav iebildumu, ka kāds velcētājs pārbrauc pāri lēnām pukšķinot, jo viņš arī zivis meklē tur kur tās ir, bet ja tu vinkārši nesies ar motoreni tālēs zilajās, vai tiešām nevar laist pa upes vidu... nesaprotu...

Nākamreiz laikam būs jāņem divas distances un viena jāieliek lielajā dziļumā. Tur mazāk tās motorenes traumēs zivīm apetīti.

419

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Maris - neesmu tur bijis gadus 5 noteikti, bet bildē atpazinu smile:):)

420

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

NG wrote:

Maris - neesmu tur bijis gadus 5 noteikti, bet bildē atpazinu smile:):)

Tādu vietu jau grūti aizmirst,no maniem 43 vienu gadu tur toč esmu nosēdējis smile .

CMS Valmiera