141

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

vajadzētu vel ceturto statussu , varbūt derēs Veterāns vai kas tamlīdzīgs?

142

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Игорь я думаю надо. т.к. это надо ещё и заслужить. smile

Team Ēsma

143

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:

Manuprāt ceturtais status ir lieks, bet ja nu ļoti vajag (un runa iet par Member) tad
Grande Senior Member.

Un kā latviski , Ļoti aktīvs dalībnieks vai kā savādāk ?
Šī tēma lai patreiz ir apspriedē , gaidu arī citas idejas! Līdz brīvdienām patreiz neko nemainīšu.

144

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:

Gribetu veikt aptauju par lietotāju statusu.

Patreiz statusi ir sekojoši:
Iesācējs 0 post
Makšķernieks 20 post
Pieredzējis makšķernieks 100 post
Cienījams makšķernieks 500 post

Gaidu jūsu priekšlikumus par statusa maiņu , pareizāk sakot piedāvajat savus variantus.

Nenoturējos vēlreiz sasmieties -kā domā ,E.V. ir iesācējs ...? smile
Pēc šībrīža statusa ,-jā . Natūrā ir savādāk . COPY-PASTE dara brīnumus... smile smile smile
Tikai neapvainojies ,lūdzu... sad
Ir tāds saits WWW.PARCOPI.LV ,-tur zem profila pat medāļus dala ,vienam ,otram vairāk kā Brežņevam... smile smile smile
Nu tak paskataties daudzus saitus ,varbūt izvilksiet kvadrātsakni... smile

TEAM VOLVO

145

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Vot pastāsti man , nafig meklēt kaut kur un taisīt identisku? Tev ir personīgas idejas? Tukši *irst nav māksla vecīt , no tevis nevienas sakarīgas idejas vēl nav izskanējušas! smile
Neviens neapšauba cilvēka pieredzi vai autoritāti , ja tu esi mazs bērns kuram vajag šilti kaklā ar uzrakstu - malacis ,lai citi to redzētu ,tad man tevis žēl.

Forumā ir reģistrēti vairāk kā 80 cilvēku , bet idejas patreiz ir izskanējušas tikai no Jan. Laikam pārējiem tas statuss ir pie vienas vietas.

146

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jautājums ir - ko gribam pateikt ar šo statusu? Man šobrīd šķiet ok ar esošajiem.
Var jau mazliet jautrības pievienot šiem ļoti aktīvajiem postētājiem, paņemot ideju no pasakas par Guguci - saucam viņus par VirsPārMakšķerniekim smile

147

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Man nu nav galīgi nekāda uztraukuma ka forumā esmu kā Iesācējs smile , var jau "mākslīgi" pacelt to statusu ( visās tēmās vienkārši postēt: Piekrītu; Es gan tā nedomāju; utt).. , bet vai tas ir vajadzīgs.. Es nekad neesmu bijis aktīvs forumu darbonis, tā kā man tas iesācēja statuss pat dikti piederās smile Bet  ja par tēmu: piekrītu Dresden piedāvātajam variantam par 4 kategorijām

TEAM SALMO

148

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Я знаю , что многие только со временем втянутся в дискусси и рассуждения по поводу фидэра т.к. у многих есть что сказать или обсудить может просто стисняются или пока неготовы выразить свои мысли здесь...

Team Ēsma

149

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Вопрос к VOLVO...

Как можно начать что-то обсуждать если самому нечего придумать?

Ответ - это можно сделать если только гдето что-то прочитал обдумал , а потом только прикрепил к форуму для обсуждения..
Разве не так?
В Латвии ничего подобного пока нет , нет и такого опыта как у людей на западе и в России и Беларусии , Украине , поетому эта информация здесь и собирается , чтоб было удобней для всех...

Team Ēsma

150

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Nu gan atraduši, par ko runāt, var būt vispār var iztikt bez statusiem, var būt pietiek ar to, ka ir redzams ziņojumu skaits??????? roll
Uz copi arī kāds ir bijis pēdējās dienās?????????

LSMK-MILO

151

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

nez man liekas lai paliek kā ir.

Team Ēsma

152

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Mans subjektīvs viedoklis ir, lai paliek kā ir. Ne status tevi padara par pieredzējūšu copmani.

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

153

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Vai tad foruma statuss kko pie upes vai ezera dod?
Status parada cik aktivs esi foruma un viss smile
No manas puses liels paldies veidotajiem,tiesam laba lapa kur var apspriest feederesanas knifus.paldies
Lai veicas!

154

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Esmu fīderists-vulgaris,man pat vēl nav riktīgā fīderistu krēsla,bet patīk šis copes veids. Es neesmu gluži no tiem,kas baigi seko līdz visiem jaunumiem šai jomā,piedalās sacensībās utt,tāpēc man ar daudz ko šeit iepostēt nav.
Varu padalīties ar to kā gāja copē,uzaicināt kādu pie sevis-pa lielam arī viss.
Toties lasu patstāvīgi,kaut ko priekš sevis paturu prātā.Man ar galīgi vienalga,kāds man šeit statuss,ne tas mūs par pārākiem padarīs... smile
Es drīzāk piedāvātu visām "anoņimkām" salikt fočenes nevis platformas,dricelējošus kātus,mašīnas lukturus utt(ar mani tai skaitā)... smile

155

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

plencisbrencis wrote:

...
Es drīzāk piedāvātu visām "anoņimkām" salikt fočenes nevis platformas,dricelējošus kātus,mašīnas lukturus utt(ar mani tai skaitā)... smile

Nu tad rādi piemēru, jo skaisti runāt jau mēs visi protam. smile

LSMK-MILO

156

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

siluro wrote:

Uz copi arī kāds ir bijis pēdējās dienās?????????

Man personīgi jau lomkas no ta, ka kopš svētdienas neesmu fīderi rokā turējis big_smile Kaut kad būs nedēļu jāpasēž pie upes/ezera ar fīderi un tad jau varēs nedēļu iztikt bez copes big_smile

jonnyess87 wrote:

Vai tad foruma statuss kko pie upes vai ezera dod?
Status parada cik aktivs esi foruma un viss
No manas puses liels paldies veidotajiem,tiesam laba lapa kur var apspriest feederesanas knifus.paldies

Piekrītu. Tad jau varētu būt lauks, kur atzīmēt, cik bonusi izvilkti - tad vismaz skaidrāk redzams, kurš "krutāks". Es varu izvilkt miljons raudas, katru pa 20g, bet tāpat liekas, ka tas, kurš var izvilkt pāris smukus brekšus tomēr labāks copmanis smile

157

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

mariszin wrote:
siluro wrote:

Uz copi arī kāds ir bijis pēdējās dienās?????????

Man personīgi jau lomkas no ta, ka kopš svētdienas neesmu fīderi rokā turējis big_smile Kaut kad būs nedēļu jāpasēž pie upes/ezera ar fīderi un tad jau varēs nedēļu iztikt bez copes big_smile

jonnyess87 wrote:

Vai tad foruma statuss kko pie upes vai ezera dod?
Status parada cik aktivs esi foruma un viss
No manas puses liels paldies veidotajiem,tiesam laba lapa kur var apspriest feederesanas knifus.paldies

Piekrītu. Tad jau varētu būt lauks, kur atzīmēt, cik bonusi izvilkti - tad vismaz skaidrāk redzams, kurš "krutāks". Es varu izvilkt miljons raudas, katru pa 20g, bet tāpat liekas, ka tas, kurš var izvilkt pāris smukus brekšus tomēr labāks copmanis smile

Manuprat,copes atskaites ir ta vieta kur var redzet kads kuram status,no tam ari visvairak var iegut padomus,metodes utt,
krutaks mana uztvere ir tas,kurs dalas ar savu pieredzi,pastasta 'nezinisiem' ka ta lieta darama lai tas zivis labak kertos,pats ar feederesanu salimu salidzinosi nesen un gribas uzzinat un izmeginat daudzko,jo makskeresana man ir nebeidzams macisanas proces,kurs paliek ar vien interesantaks macoties,baigi saku gudert bet ta tas ir smile
lai veicas smile

158

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

mariszin wrote:

Es varu izvilkt miljons raudas, katru pa 20g, bet tāpat liekas, ka tas, kurš var izvilkt pāris smukus brekšus tomēr labāks copmanis

Atļaušos piebilst, ka 20 gr raudiņu ķeršana uz ātrumu reizēm ir lielāka māksla , nekā smuko brekšu izsēdēšana.........

LSMK-MILO

159

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Arī fakts. Bet tas vairāk atkarīgs no vietas - vietām raudiņas uz masu ņemt ir māksla, citur pievilināt lielos brekšus ir māksla

160

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

jonnyjes87 wrote:

krutaks mana uztvere ir tas,kurs dalas ar savu pieredzi,pastasta 'nezinisiem' ka ta lieta darama lai tas zivis labak kertos,pats ar feederesanu salimu salidzinosi nesen un gribas uzzinat un izmeginat daudzko,jo makskeresana man ir nebeidzams macisanas proces

ja reiz gribi ko konkrēti uzzināt, uzdod konkrētus jautājumus, pastāv iespēja, ka kāds krutāks copmanis arī atbild big_smile

LSMK-MILO