1

Topic: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

2018. gada izlases kandidātu pieteikums un apspriede!

2

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Tātad sākam veidot sarakstu no tiem sportistiem, kuri GRIB un VAR braukt  uz :

Klubu čempionāts Baltkrievijā

* Normunds Grabovskis

Pasaules čempionāts Itālijā

* Normunds Grabovskis

pagaidām nav konkrētu datumu abiem mačiem, bet orientējoši tas varētu būt maijs Baltkrievija un jūlijs Itālija, pagaidām apkopojam braukt gribētājus, kuri būtu gatavi braukt pie pilnām izmaksām, pēčāk domāsim vai varam kaut kur kādu naudu komandai smile, pāris idejas ir smile, bet vajag vis pirms saprast vai mums vispār veidojas komanda smile

3

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Готов поехать на ЧМ.  Если команда не сформируется, то с удовольствием поучаствую в Клубном ЧМ в Белоруссии. Два чемпионата такого масштаба могу не потянуть материально.

4

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Uz klubiem labprat brauktu, tikai jāzin gala summa, kadas izmaksas dalibniekam vai trenerim.

5

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Piesakos Klubiem.

6 (edited by Vitalij 2017-08-17 12:38:59)

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

На один из двух точно поеду,немного подумаю,либо ЧМ либо клубный

7

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Piesakos PČ

8

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Tātad pagaidām gribētāji braukt ir :

Klubu čempionāts Baltkrievija  :

Normunds Grabovskis
Valdis Mols
Igors Losevs ?
Jurijs Gerasimovs ?
Vitālijs Miņkovs ?

Uz Pasaules čempionātu Itālijā varētu būt gatavi braukt :

Normunds Grabovskis
Ansis Voicehovicš
Jurijs Garasimovs ?
Vitālijs Miņkovs ?


Kā jau augstāk ir minēts, tad makšķernieka minimālās izmaksas (ja brauc mašīnā viens, nerēķinot alkoholu smile ) ir ap 1000 eiro Baltkrievijai un ap 1500-2000 Itālijai, BET ... jo ātrāk izveidosim komandu, jo ātrāk varēsim sākt meklēt dzīvošanu Itālijā, kas var ļaut ietaupīt ļoti pamatīgi (uz komadu pat 500+ eiro), jo ātrāk izveidojam komandas, jo ātrāk varam plānot kā brauksim , prātīgāk ir braukt uz Itāliju ar 2 busiem, vai buss +1-2 vieglie (pēc vēlmēm), jo ātrāk izveidosim komandas, jo ātrāk varēsim sākt meklēt atbalstītājus, kaut pa 100-200 eiro, bet domāju, ka pareizi nostādot jautājumu mēs vis maz pusi summas varam sākt mierīgi..., bet to visu vajag darīt savlaicīgi smile

teiksim es uz Itāliju gribētu braukt kopā ar sievu, jo līdzbraucēja izmaksas ir par kādiem 300-500 eiro mazākas , apsveriet var būt arī jūs varat\gribat braucienu apvienot ar ģimeni, savlaicīgi plānojot varam ļoti foršu braucienu uztaisīt, nemazinot PČ svarīgumu smile, bet ja savlaicīgi gatavojas , kā to dara citas komandas, tad i komandas (arī līdzbraucēju) apģērbi , ēdināšana pie ūdens u.t.t. lietas ir viegli sakārtojamas

9

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Domāju, ka arī varētu līdz tai Itālijai aizbraukt.
Kaspars K.

10 (edited by NG 2017-08-18 12:55:05)

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Tātad pagaidām gribētāji braukt ir :
Klubu čempionāts Baltkrievija  :
Normunds Grabovskis
Valdis Mols
Igors Losevs ?
Jurijs Gerasimovs ?
Vitālijs Miņkovs ?

Uz Pasaules čempionātu Itālijā varētu būt gatavi braukt :
Normunds Grabovskis
Ansis Voicehovicš
Kaspars Kalpiš
Jurijs Garasimovs ?
Vitālijs Miņkovs ?

11

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

GRIBĒTU braukt gan uz Itāliju, gan Baltkrieviju. Arī ar nosacījumu ja varam kaut ko izkasīt no kāda! Domāju naudu!
Ja būs jāizvēlas, tad viennozīmīgu PČ došu priekšroku!

12

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Выбираю ЧМ

13

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

чм

14

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Piesakos uz klubu čemp.

Rihards P.

15

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Klubu čempionāts Baltkrievija  :
Normunds Grabovskis
Valdis Mols
Igors Losevs ?
Rihards Plivčs

Uz Pasaules čempionātu Itālijā :
Normunds Grabovskis
Ansis Voicehovicš
Kaspars Kalpiš
Jurijs Garasimovs
Vitālijs Miņkovs
Krišjānis Lisovskis

16

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Labvakar,
Man tāds jautājums - personas kas piesakās ņemt klubu un pasaules čempī ir tiešām tik lieli speci?
Kāpēc jautāju, jo man arī baigi gribētos ņemt dalību šādā pasākumā, jo pieredze būtu neizmērojumu un pozitīvisms tik pat, bet ņemot to ka esmu ierindas makšķernieks bez tik labiem kātiem un tik labi vēl nepārzin visas nianses, bail ka neizgāžas kā veca sēta.

17

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Man arī tā pati problēma!

18

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Labvakar,
Man tāds jautājums - personas kas piesakās ņemt klubu un pasaules čempī ir tiešām tik lieli speci? ( C )

Paskaties LV čempja protokolus par pēdējiem trim gadiem un visu sapratīsi !

TEAM VOLVO

19

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

RD wrote:

Labvakar,
Man tāds jautājums - personas kas piesakās ņemt klubu un pasaules čempī ir tiešām tik lieli speci?
Kāpēc jautāju, jo man arī baigi gribētos ņemt dalību šādā pasākumā, jo pieredze būtu neizmērojumu un pozitīvisms tik pat, bet ņemot to ka esmu ierindas makšķernieks bez tik labiem kātiem un tik labi vēl nepārzin visas nianses, bail ka neizgāžas kā veca sēta.

Jā, jautājums interesants big_smile . Vai tiešām viņi ir tik lieli speci ? Varbūt tomēr no sākuma Latvijas čempionāts nevis Pasaules ? Tad jau redzēs kas šie par speciem big_smile ! Es laikam tomēr esmu stingri atpalicis savos uzkatos. Man nezkāpēc liekas ka dalība PČ būtu kaut kā jānopelna nevis jānopērk kā Bingo biļete smile .

CMS Valmiera

20

Re: Pasaules, Klubu Čempionāts 2018. / Чемпионат Мира, Клубный 2018.

Марис,так и есть. На ЧМ в этот раз едут те,кто  nopelnija ,перввя пятерка Чемпионата Латвии.Такое у нас впервые.Это не может не радовать.