121

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Ну конечно там наценка идет.=) Я сам не так давно узнал,что они афигенные,со слов других,но тут уже зависит можешь ты себе позволить такое или нет.Та же фигня что и с машинами,есть крутые,есть по проще.

122

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

hehe big_smile

123

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Нет спроса...

124

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:
Dresden wrote:

...
Я так понимаю тут платить надо за бренд, другова обяснения не вижу.

Nu protams, Ēsma jau RIVE netirgo. big_smile

Mums arī bez Rive ir daudz labu mantu, bet kāds tam sakars ar manu jautājumu?
Tev konkrēti Ēsma ko sliktu ir nodarījusi, ka tuk tik abižots? Tevi neviens nespiež pie mums iepirkties ja reiz tik traki nepatīk veikala piedāvātā produkcija. smile

125

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:
Dresden wrote:

...
Mums arī bez Rive ir daudz labu mantu, bet kāds tam sakars ar manu jautājumu?
... Tevi neviens nespiež pie mums iepirkties ja reiz tik traki nepatīk veikala piedāvātā produkcija. smile

Vistiešākais, jo labs Tev ir tikai tas ko tirgo Ēsma, smile un nenorādi ko man darīt, lai man nav jāsaka kur Tev iet.

Parādi kur es esmu teicis ka labas mantas ir tikai Esmā? Šī tēma jau sen ir izrunāta, es pārstāvu firmu un rakstu par mantām kuras tirgoju, kuras pats esmu pārbaudījis un pazīstu. Ja tev tas nepatīk, tā nav mana problēma. smile

126

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Kautkā jums abiem vienmēr uz kašķi velk smile .Jan tak laikam nav copes bode ielas otrā pusē pretim Ēsmai big_smile .Kādam jau to kasti noteikti vajadzēs,piemēram plašās kaumiņzemes vīriem kam pilns Daiwas Turnamentu komplekts ar Basiām piedevā.

CMS Valmiera

127

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Viss cepiens no tā, ka man redz kļuva interesanti kā pēc tā Rive maksā tādu naudu? smile
Jan, pastāsti man kas un cik man atlec no Ēsmā tirgotās produkcijas un ko no tās es esmu slavējis pats neiemēģinot? Tad parādi kur esmu nolicis kādu citu ražotāju produktu? Tad pie viena arī vari nodemonstrēt sev un citiem kur esmu bijis neadekvāts, lai es varētu turpmāk labot savas pieļautās kļudas.

Man ir tāds darbs, kas pa tiešo ir saistīts ar makšķerlietu tirdzniecību. Redz ja es kaut ko uzrakstu, raksturojumu vienkāršu informāciju par mantu vai jaunumiem tas ir slikti? smile
Man interesē arī citi ražojumi, te forumā ne reiz vien esmu izrādījis interesi, nez kāpēc tagad bija kas ārkārtējs ... Bet rakstīt par tām lietām ar kurām man nav saskarsme es nevēlos, tam ir tikai viens iemesls - nav iespējas ar tām ķert un izteikt savu viedokli.

Maris wrote:

Kautkā jums abiem vienmēr uz kašķi velk smile .Jan tak laikam nav copes bode ielas otrā pusē pretim Ēsmai big_smile .Kādam jau to kasti noteikti vajadzēs,piemēram plašās kaumiņzemes vīriem kam pilns Daiwas Turnamentu komplekts ar Basiām piedevā.

Protams ka atradīsies un ne tikai ārpus mūsu valsts, par to nemaz neiet runa.

128 (edited by Lat 2014-04-21 19:59:46)

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Dresden и Jan Вы как-то с прошлого года не равнодушны друг к другу -)
В какой то степени я согласен с Jan, частенько на данном форуме промелькает скрытая реклама, ну да это и объяснимо.
Главное что бы при этом соблюдалась объективность к продукции не представленной фирмой Esma -)

У меня вопрос к представителям наших торговых марок. Вы на восток совсем не смотрите? Скажем интересует продукция НоваТур (novatour.ru). Как то присмотрел у них одну вещицу, но приобрести ее у нас не реально, покупал через интернет различными окольными путями, предстояла так же проверка терпимости Почтой России -)
В итоге все в порядке, правда ушло на это полтора месяца, но было бы очень не плохо что бы продукцию из России (действительно качественную) можно было и у нас пощупать и приобрести.

129

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:
Dresden wrote:

...Jan, pastāsti man kas un cik man atlec no Ēsmā tirgotās produkcijas ...

Tiešām gribi lai rakstu ko pats esi man stāstījis? smile

Dresden wrote:

... ko no tās es esmu slavējis pats neiemēģinot? ...

Nav vēlmes rakāties pa forumu, bet pārlasi vien tēmas par inventāru, it sevišķi spoļu un barotavu, gan jau atradīsi ne vienu vien gadījumu. Ja vien protams neesi jau sen izdzēsis sev nevēlamo no foruma.

Dresden wrote:

...Tad parādi kur esmu nolicis kādu citu ražotāju produktu? ...

Tak palasi kaut to ko rakstīji lappusi atpakaļ

Dresden wrote:

... Я так понимаю тут платить надо за бренд, другова обяснения не вижу.

Kā citādi to lai nosauc, ja to raksta tirgotājs, kurš pats šo preci netirgo, bet ir pietiekami kompetents lietās kas saistītas ar makšķerēšanu.


Kārtējais bla, bla bla no tavas puses, es argumentēju savu viedokli, tirgoju konkrētus brendus un par tiem rakstu. Manas personīgās domas par citiem brendiem vari izlikt te, tā kā tu to saprati no maniem tekstiem. Domā tas ko maina? smile Man ir tiesības personīgi izteikt savas domas par lietām ko esmu izpētījis personīgi, bet parādi man te , forumā, ko esmu nolicis un pateicis ka kāds brends ir sūdīgs? Tas kas neder man, maniem apstākļiem - citam var būt vienīgā patiesība!
Es tomēr uzstāju lai tu man uzrādi kur esmu vainīgs un konkrēti ar piemēru.

P.S Man personīgi tavs viedoklis ir ļoti svarīga, ka arī citu foruma dalībnieku,. Bet es turpināšu savu darbu tā, kā es to darīju līdz šim. Kā jau minēju - te var rakstīt katrs to ko vēlas un reklamēt un izteikt domas par jebkuru preci. smile Man savukārt ir tiesības interesēties tā pat kā citiem par preces kvalitāti un cenas atbilstību. smile

130

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Ha, nu tik ies vaļā big_smile

LSMK-MILO

131

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Lat wrote:

Dresden и Jan Вы как-то с прошлого года не равнодушны друг к другу -)
В какой то степени я согласен с Jan, частенько на данном форуме промелькает скрытая реклама, ну да это и объяснимо.
Главное что бы при этом соблюдалась объективность к продукции не представленной фирмой Esma -)

У меня вопрос к представителям наших торговых марок. Вы на восток совсем не смотрите? Скажем интересует продукция НоваТур (novatour.ru). Как то присмотрел у них одну вещицу, но приобрести ее у нас не реально, покупал через интернет различными окольными путями, предстояла так же проверка терпимости Почтой России -)
В итоге все в порядке, правда ушло на это полтора месяца, но было бы очень не плохо что бы продукцию из России (действительно качественную) можно было и у нас пощупать и приобрести.

Лат, многие из нас с удовольствием бы торговали все самые лучшие бренди Европы, но к сожалению в нашей стране нет такого спроса. Даже те бренди каторие сейчас доступны не несут достаточного дохода что бы на них фирма зарабатывала. Намного проще торговать ширпотребом, он дешевле и большой массе покупателей важна низкая цена но не качество продукта, такова реальность рынка .

132

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:
Dresden wrote:

...

Kārtējais bla, bla bla no tavas puses, es argumentēju savu viedokli, tirgoju konkrētus brendus un par tiem rakstu. Manas personīgās domas par citiem brendiem vari izlikt te, tā kā tu to saprati no maniem tekstiem. Domā tas ko maina? smile ... Tas kas neder man, maniem apstākļiem - citam var būt vienīgā patiesība!
...

big_smile big_smile big_smile

Tieši tā - "tirgoju konkrētus brendus" un pārstāvi konkrētu firmu un kā šīs firmas pārstāvi Tevi šeit arī uztver, tāpēc domā ko raksti, lai citiem nav jāzīlē vai tās ir Tavas vai Tevis pārstāvošās firmas domas. smile

Dresden wrote:

... Man ir tiesības personīgi izteikt savas domas par lietām ko esmu izpētījis personīgi, bet parādi man te , forumā, ko esmu nolicis un pateicis ka kāds brends ir sūdīgs? ...

Ir gan, bet kad Tu paspēji izpētīt personīgi Rive platformu ja vari izdarīt šādus slēdzienus un kā citādi to vēl lai nosauc, ja ne par nolikšanu.

Dresden wrote:

... Я так понимаю тут платить надо за бренд, другова обяснения не вижу.


Dresden wrote:

... Es tomēr uzstāju lai tu man uzrādi kur esmu vainīgs un konkrēti ar piemēru.

Vari uzstāt kamēr nelabi metas, ja vēl joprojām lasi to ko gribas izlasīt, nevis to ko raksta.

Un ... tas ir viss? smile

133

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Как всегда "выстрел в воздух". Ян ты так говоришь как будто всё перепробовал и обо всём есть своё мнение.

Ты сам когда то купил супер пикер в Есме по отзывам в инете и пришлось его продать. smile т.к. он полностью не соответствовал твоим требованиям..

А мы говорим о нами проверенных вещах... и отвечаем за свои слова...

Team Ēsma

134

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Vitalij - paldies par bildēm!
Jan, Dresden - paldies par viedokļiem!
Jautri pavadītas Lieldienas smile smile smile

135

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:

Pārdodu /Продаю .

Shimano NEXAVE BX WINCKLE PICKER 270   ( NEXBXWP270 )

Garums / Длина   2,7 m/м
Svars / Вес          134 g/г
Tests / Тест          40 g/г
Spices / Вершинки       0,5; 1; 1,5 oz 
               
Mazietots, labā tehniskā un vizuālā kārtībā.
Cena/Цена 35,00 Ls.

http://shimano-store.com/image/cache/data/piker/nexave-250x250.jpeg

Этот как раз был куплен в магазине на Гетрудес.

Team Ēsma

136

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Dresden wrote:

Nu OK TOP mantiņa, bet ja godīgi es arī nesaskatu tur neko tādu kas būtu 1200 paundu vērts. Par tādu naudu bija jābut platformai ar visu nepieciešamo aprikojumu komplektā. smile

Dresden wrote:

Rive ir laba, bet kas tieši šajā modelī ir tik unikāls un tādas naudas vērts man nav skaidrs.

Dresden wrote:
Vitalij wrote:

36 нога,вот это мощь

Nu un? Rive ir arī citas platformas ar jaudīgām kājām, tam pašam Prestonam ar nav švakas, bet komplektācija daudz labāka. Par ko reāli jāmaksā 1200 paundi? smile Iespējams viņai ir salīdzinoši mazs svars?

Dresden wrote:
Vitalij wrote:

А че ты накинулся на меня,я что тебя заставляю ее покупать?!просто посмотреть выложил.глаз порадовать.

Да не кто на тебя не наподает, думал может ты что то болше знаеш. smile

Мне так же как и тебе интересно почему такая цена.? На их саите инфа простая - крутой футплеит, офигение ноги и зашелки на креплениях, плюс удобние шуфлятки. smile
Я так понимаю тут платить надо за бренд, другова обяснения не вижу.

Dresden wrote:
Jan wrote:
Dresden wrote:

...
Я так понимаю тут платить надо за бренд, другова обяснения не вижу.

Nu protams, Ēsma jau RIVE netirgo. big_smile

Mums arī bez Rive ir daudz labu mantu, bet kāds tam sakars ar manu jautājumu?
Tev konkrēti Ēsma ko sliktu ir nodarījusi, ka tuk tik abižots? Tevi neviens nespiež pie mums iepirkties ja reiz tik traki nepatīk veikala piedāvātā produkcija. smile

Jan wrote:
Aleksej.Prof wrote:

Как всегда "выстрел в воздух". ...

Nu nē, šāviens trāpīja tieši mērķī, ja jau Dresden tā uzvilkās. smile

Aleksej.Prof wrote:

...Ян ты так говоришь как будто всё перепробовал и обо всём есть своё мнение. ...

Es vismaz nenolieku cienījamas firmas produktu, ja man par to nav informācijas, kā viens otrs šeit.

Mums katram ir savs viedoklis, es savu izteicu un izrādīju interesi par produktu. Tu izteicies ka es noliku cienījamu brendu, kur tad es to esmu darījis?

137

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:
Aleksej.Prof wrote:
Jan wrote:

Pārdodu /Продаю .

Shimano NEXAVE BX WINCKLE PICKER 270   ( NEXBXWP270 )
...

Этот как раз был куплен в магазине на Гетрудес.

Un manu viedokli par šo kātiņu vari palasīt Milo forumā. smile Tieši tāpēc man vairs nav vēlmes iegādāties kātus Ēsmā. Priekš kam man nevajadzīgi eksperimenti un naudas tērēšana. smile

Т.е. ты считаешь , что Эсма продав тебе этот пикер "который так расхваливают на других форумах и во всём фидерном движении в восточной Европе , когда на тот момент 3-4 года назад не было на нашем рынке ничего подобного" как просо выжимание денег из тебя и расхваливание бренда?
Кто же тебя так обидел?
Что тогда про Престоновский фидер арм можешь сказать? - стало интересно.... smile

Team Ēsma

138

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Своё мнение даже имеешь ты...
И по видимому лучше всех знаешь , как быть и поступать...

Я жду бестселлера про фидер от тебя , написанного заметь не от твоего ума , а от того , что начитал и насмотрел в и-нете...

По поводу ширпотреба... Каждый выбирает то чего достоин , и если ты видишь недостатки во всём к чему не прикоснёшься , задуматься стоит только тебе...

...

bet man nav saprotams kāpēc tur tagad strādā internet gudrības salasījušies pārdevēji, bez jebkāda sava viedokļa. smile

По поводу моего личного мнения оно было , есть и будет существовать пока я могу себе позволить эксперименты!

... не ищи в другом те ошибки которые не можешь исправить в себе....

Team Ēsma

139

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Izlasīju Jūsu "brain storm" smile aizbrauciet labāk pacopējiet un atslābstiet smile kas attiecas uz RIVE seat box cenām, ja nevari ko atļauties labāk sēdi un klusē nevis analizē! Jūs taču neanalizējat publiski kamdēļ uz copi braucat ar sabiedrisko transportu vai ar labāku un/vai sliktāku automašīnu un kamdēļ benķi tur nav mīkstākie-tā vienkārši ir un viss!

Aleksej.Prof-ja iesaisties citu cilvēku sarakstē, kura notiek vienā valodā! Es, ieteiktu pāriet uz to valodu, kurā tā notiek smile protams ja spēj smile

140

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

MC2 wrote:

Izlasīju Jūsu "brain storm" smile aizbrauciet labāk pacopējiet un atslābstiet smile kas attiecas uz RIVE seat box cenām, ja nevari ko atļauties labāk sēdi un klusē nevis analizē! Jūs taču neanalizējat publiski kamdēļ uz copi braucat ar sabiedrisko transportu vai ar labāku un/vai sliktāku automašīnu un kamdēļ benķi tur nav mīkstākie-tā vienkārši ir un viss!

Aleksej.Prof-ja iesaisties citu cilvēku sarakstē, kura notiek vienā valodā! Es, ieteiktu pāriet uz to valodu, kurā tā notiek smile protams ja spēj smile

Uz copi es noteikti aizbraukšu. smile
Runa Marek neiet par to - ko es varu atļauties. Bet gan par produktu kā tādu. Uzdevu konkrētu jautājumu, atbildes vietā saņemu kārtējo "gudrību".  Nevajag but "aizbāznim katrā mucā", tas arī viss.