341

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

protams, nolikums ir visām3 kārtām

342

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

baigais klusums te  visi laikam trin āķīšus big_smile man slinkums vākties

Team Ēsma

343

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Что с Лицензиями придумали?!

Team Ēsma

344

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Aleksei, lasi vienu lappusi iepriekš!

345

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ок не заметил smile

Team Ēsma

346

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

nu tad visiem veiksmi tiekamies tur smile

Team Ēsma

347

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NU? kur ir?

348

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

smile:) smaga cope bija, ļoti smaga, daudzi izrādījās negatavi cīņai ar mikroskopiskajiem plicīšiem ...., bet visumā man pašam jau ļoti patika, jo te arī bija tas sports, ka tu līdz pēdējai minūtei cīnies par katru sīko pirdaku smile, vakar tā arī bija, ka pēdējās 2 minutes vēl paspēju nomainīt pavadiņu, noķert vienu maili, kura negāja ieskaitē un pedējā pusminūtē izvilkt mazu brekšukiņu uz gramiem 70-80, ar ko pietika, lai apietu Veikinu par 40 gramiem smile:):), šādi mirkļi paliek atmiņā:)

visumā jau bija ok, lai gan pats biju gaidījis nedaudz labākus kopējos rezultātus, zivis tomēr bija dikti kaprīzas , pusi copes varēja tikai nojaust nevis redzēt...

protokolus aizsūtīju Dresdenam un Lošam, gan jau ieliks kaut kad drīzumā

349

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Skaisti:) Man jau ar tā šķita, ka bonusu nebūs... ja iestātos noturīgais karstums, tad brekši stāvētu kā flomasteri. Varkalī reizēm tieši +30 grādos pa dienas vidu ir brekšu cēliens... Bet sporta zivs ir sporta zivs:) Vismaz dabūjāt izvingroties.

350

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

http://s4.uploads.ru/Cpra7.png

351

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nja... dikti blīvi. Izskatās, ka visi, kas piedalījušies abās kārtās, mierīgi var pretendēt uz labu rezultātu kopvērtējumā. Īpašs sveiciens Siluro!!!

352

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Interesanti, Lucavsalā būs ļoti sīva cīņa! smile

353

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

Interesanti, Lucavsalā būs ļoti sīva cīņa! smile

Kuros datumos jums tur ir paredzēts? Dažiem, piemēram, NG un Veikinam tur ir reāla priekšrocība. Viņi tur ir izcopējušies tik daudz, ka noteikti katru gultnes centimetru zina no galvas:) Ar pludiem gan, bet tas jau ātrumu nemazina:)

354

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Mirtins
17-18 Augusts.

Jā nu punkti kaut kā dikti blīvi sadalījušies, būs interesanti līdz pašām beigām..

TEAM SALMO

355

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

mirtins
Paldies smile
tā jau nav, ka bonusu nebija, pirmajā dienā džeki ar bonusiem mani nolika 3. vietā zonā, toties vakar es pacēlu 2 bonusiņus(par abiem kg +) un tikai tāpēc izcēlu zonu. Interesanti, ka man vakar stikla pliču vispār gandrīz vai nebija, toties Edgars tajā sektorā aizvakar nespēja viņus vilkt.

LSMK-MILO

356

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Pašlaik izskatās, ka man tie datumi brīvi, varbūt, ka sanāks nobraukt paskatīties, ja ģimene ko citu neieplānos:) Ļoti jaunu gribētos redzēt kā džeki ar zobiem un nagiem plēšas par katru mikrobu... Galvenais nostāties aiz muguras tam, kurš līdz ar signālu sačokā bonusiņu ievelk... tie ir tādi mirkļi!!!!

357 (edited by mirtins 2013-07-29 14:44:25)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

siluro wrote:

mirtins
Paldies smile
tā jau nav, ka bonusu nebija, pirmajā dienā džeki ar bonusiem mani nolika 3. vietā zonā, toties vakar es pacēlu 2 bonusiņus(par abiem kg +) un tikai tāpēc izcēlu zonu. Interesanti, ka man vakar stikla pliču vispār gandrīz vai nebija, toties Edgars tajā sektorā aizvakar nespēja viņus vilkt.

Varbūt distance cita, vai tieši tas kas man gadījās Lielupē sestdien - brekšuks pienāca, plicis aizgāja. Breksis neēda, bet plici klāt nelaida. smile)) Bet nu esi nostrādājis pamatīgi. Gratulēju vēlreiz!

358

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

mirtins
īstenībā, vakar copēju bez maz vai atpūtas režīmā, par cik biju pēdējais, tad pa labi nav neviena konkurenta, bet pa kreisi tuvākie divi copmaņi spieda uz tālo distanci, tā kā bez konkurences. Maile gan vakar sagādāja ļoti nopietnas problēmas.
Nu pirmajā dienā gan man sanāca riktīgs sports, bik vairāk kā 10 litrus barības ar vidējo barotavu salādēju iekšā smile

LSMK-MILO

359

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Šitajā posmā ar divām zonām būtu bijis diezgan sūdīgi, sektori ļoti atšķirīgi. Protams dominēja sīcene, bet bija vietas kur ķērās ari nedaudz lielākas zivis ( lielākas par sērkok kastīti ) smile Man otrajā dienā diezgan labi gāja kad baroju ar kapātām sliekām, bet tiko sāku barot pinkas ar motili no smalkās zivs nebija glābiņa. Varēju to sīceni lasīt, bet manīju ka ir ņemamas arī nedaudz rupjākas zivis. Tikai pēdējā stundā kad sliekas beidzās sāku mērķtiecīgi ķert sīceni.

Diemžēl pieredzes trūkums padara manu sniegumu ļoti nestabilu, pieļauju tādas kļūdas, pēc kurām skatoties spogulī jāsarkst! smile

Nākamais posms Lucavsala, man ļoti patīk, tur būs ātri jāstrādā un jāvanckā sīcene. Pats tehniskākais posms LČ fīderī! smile
Šonedēļ jau sākšu treniņus, gribās ja ne uzlabot rezultātu, tad vismaz noturēties desmitniekā.

360

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Mirtins,
Lucaveni pārzinām labi, bet to varētu attiecināt tikai uz septembra situāciju, kad jau ūdens paliek vēss un maile pazūd. Ja pēc 3 nedēļām vēl būs siltums un maile, tad situācija ir diezgan neprognozējama. Un vīķe tur ir kārtīgas siļķes lielumā - būs riktīgi jādomā kā viņu atšūt.

Dačņiks forever