321

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Cik tad uz šo brīdi to dalībnieku ir???????????

LSMK-MILO

322

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Kā jau Volvo rakstīja, šodien Varkalī k-kāda darbība risinājās.
Ja par zivīm, tad varu teikt tā- pliči ir, pie tam divas kategorijas;
1. 50- 100 gr
2. 15- 25 gr
Trāpās pa kādai raudiņai un asarītim
Bonusi ir drīzāk nejaušība, kā likumsakarība
Visam pa vidu maisās plēsēji un arī mailes
Nu ko, trinam āķus un tiekamies piektdien !!!!!!!!!!

LSMK-MILO

323

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nedaudz kļūdījos pliču kategorijās;
2. kategorija - 10 gr smile

LSMK-MILO

324

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

Paskaitisim dalibniekus, liksim zinas no otra gala un iespejams, ka šīs nevajadzes, jo ir atbirums dalibniekos

Itkā balzāms dvēselei ,BET   ,atkal atbirums....:(  .Jau pat līdz Varkalim nevaram atbraukt...
Nu esam mēs dziļā Dir** ,salīdzinot ar EST. ,un Liet. ...:( sad sad

TEAM VOLVO

325

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ar igauņiem nesalīdzini, jo viņi tur ir vēl dziļākā pakaļā..., arī šeit veidojas cilvēku 10-15 kodols, kas ar laiku apaugs līdz 20-25 cilvēkiem un viss, pietam šie attīstībā aizies tālu un pārējiem pietrūks uzņēmības un drosmes piebiedroties, sāksies runas par amatieru mačiem u.t.t. smile:):) viss kā pludiņā smile, labi ja gadā pienāks 1-3 cilvēki un tik pat atkritīs, bet tads ir šo mazo valstu liktenītis smile:), tāpēc arī leišu un igauņu mači ir jāņem klāt, lai audzētu meistarību un pieredzi, kamēr nebūsiet izteikti favorite Baltijā, tikmēr cerēt kaut uz vidu Pasaulē pat I nevajag smile:)

galvenais, lai tiem, kuri pat reiz ir pacēlumā pēc iespējas ilgāk pietiek enerģijas un gribēšanas smile:):)

pagaidām ar visu to, ka klāt nāk 4 cilvēki uz Varkali plānojas 22 cilvēki ..., tas ir ja viens no igauņiem atbrauks, kas ir zem jautājuma...    , ja būs 21 dalībnieks, tad vēl taisam 3 zonas pa 7 cilvēki, ja tikai 20..., tad 2 puszonas

šodien noskaidrošu par atļaujām, vēlāk došu ziņu

326

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

Ar igauņiem nesalīdzini, jo viņi tur ir vēl dziļākā pakaļā..., arī šeit veidojas cilvēku 10-15 kodols, kas ar laiku apaugs līdz 20-25 cilvēkiem un viss, pietam šie attīstībā aizies tālu un pārējiem pietrūks uzņēmības un drosmes piebiedroties, sāksies runas par amatieru mačiem u.t.t. smile:):) viss kā pludiņā smile, labi ja gadā pienāks 1-3 cilvēki un tik pat atkritīs, bet tads ir šo mazo valstu liktenītis smile:), tāpēc arī leišu un igauņu mači ir jāņem klāt, lai audzētu meistarību un pieredzi, kamēr nebūsiet izteikti favorite Baltijā, tikmēr cerēt kaut uz vidu Pasaulē pat I nevajag smile:)

galvenais, lai tiem, kuri pat reiz ir pacēlumā pēc iespējas ilgāk pietiek enerģijas un gribēšanas smile:):)

pagaidām ar visu to, ka klāt nāk 4 cilvēki uz Varkali plānojas 22 cilvēki ..., tas ir ja viens no igauņiem atbrauks, kas ir zem jautājuma...    , ja būs 21 dalībnieks, tad vēl taisam 3 zonas pa 7 cilvēki, ja tikai 20..., tad 2 puszonas

šodien noskaidrošu par atļaujām, vēlāk došu ziņu


Nedaudz novirzos no tēmas, bet cik tālu mēs aizskriesim ja nakam gad nebūs LČ? smile Tad vienīgais kas paliks, būs jāpiedalās kaimiņvalstu čempionātos un kausos. Un tādā gadījumā to "trako" paliks uz pusi mazāk. sad

327

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

ja jūs paši to LČ neorganizēsiet un neveidosiet tādu, kādu gribat,  tas nozīmēs, ka jums tas nav vajadzīgs....
kāpēc kādam tas priekš jums būtu jādara, kur tas ir ierakstīts, ka NG vai kādam citam tas jādara piespiedu kārtā ??????


starp citu tikko zvanīja Saša un atgādināja, ka šodien līdz pusdienai ir pēdējais brīdis pasūtīt motile ....

328

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Карпа тоже не будет.
Всем отлично выступить.

в миру Дмитрий Аркадьевич ака Сеттер

329

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Šodien lasīju komentārus par LČ būt/nebūt utt. Domāju, ka ar šādiem kategoriskiem paziņojumiem būtu jānāk klajā LMSF Valdes priekšsēdētājam starpsezonā uz sarunu pulcējot visus šis sezonas LČ dalībniekus. Faktā, ka NG negrib organizēt LČ(secinot no komentāriem forumā) nav nekā satraucoša, pretēji LMSF laicīgi var sāk gatavoties izmaiņām(cik noprotu NG jau negribēs darboties iekš izlases arī)-ja LČ neorganizē LMSF, kas tas par čempi!?!
Runājot par attīstību-šogad ir parādījies pirmais forums, LČ trīs kārtās, starti ārpus LV, jauni specializēti produkti LV tirgū, Salmo taisa "Team Salmo"- vai tas liecina par tendenci "grimt"  smile

330

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

te ir runa nedaudz par ko citu smile:):), runa ir par to, ka LMSF uz doto brīdi Nav neviena, kurš gribētu un varētu ņemties ar fīdera maču organizēšanu, es to pasākum ierosināju un uzņēmos šogad mačus rīkot, BET es pašos pamatos tomēr esmu sportists un copmanis, nevis organizators, man pietiek jau ar pludiņu , kas man ir dvēseliski tuvāks, un ziemu, fīderī es redzu daudz jaunus (ne gados, bet dvēselē) aktīvus cilvēkus, kuriem fīderis ir sirdslieta. MAns piedāvājums bija un ir jums no sava vidus izvēlēties cilvēku, kurš uzņemsies fīdera dzīves koordināciju, varat Lč taisīt kau 5 posmos, bet ieskaitē laist 3-4 posmus, bet to jādara tiem, kam tas patiesi interesē....
Es , ja būšu LAtvijā uz maču laiku, tad noteikti piedalīšos, arī, ja tiktu izlasē, tad labprāt brauktu, bet .... priekšroku tomēr došu pludiņam, šogad jau tā maz startēju, sāk zust iemaņas, to vēl negribu pieļaut... .
LMSF viedokli es pasaku jau tagad, lai jūs tam būtu gatavi, sacensību kalendārs , LČ kalendārs izglītības ministrijā un Lauku atbalsta dienestā jāiesniedz jau jannvāra beigās...., sliktākais scenārijs ir vienas LČ līmeņa sacensības gadā, kaut kad augustā vai septembrī..., vai to kādam gribās, noteikti nē
pietam.... tas viss darbs ap maču organizēšanu nemaz nav tik liels, dalības nauda nosez visas izmaksas, vajag tikai nedaudz gribēt smile:):)

331

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

... , runa ir par to, ka LMSF uz doto brīdi Nav neviena, kurš gribētu un varētu ņemties ar fīdera maču organizēšanu, es to pasākum ierosināju un uzņēmos šogad mačus rīkot, BET es pašos pamatos tomēr esmu sportists un copmanis, nevis organizators, man pietiek jau ar pludiņu , kas man ir dvēseliski tuvāks, un ziemu, fīderī es redzu daudz jaunus (ne gados, bet dvēselē) aktīvus cilvēkus, kuriem fīderis ir sirdslieta. MAns piedāvājums bija un ir jums no sava vidus izvēlēties cilvēku, kurš uzņemsies fīdera dzīves koordināciju,
... .
LMSF viedokli es pasaku jau tagad, lai jūs tam būtu gatavi, sacensību kalendārs , LČ kalendārs izglītības ministrijā un Lauku atbalsta dienestā jāiesniedz jau jannvāra beigās....,

Nu ko, NG un attiecīgi arī LMSF viedoklis  un nostāja ir skaidra. Manuprāt aktīvākajiem no tiem kas piedalās fīdera sacensībās (piedalījušies vismaz vienā LČ posmā un divās komercsacensībās) būtu jāsanāk kopā un jāizlemj šis jautājums. NG klātbūtne būtu ne tikai vēlama, bet pat nepieciešama.
Mans priekšlikums ir sestdien pēc mačiem sanākt visiem kopā lai apspriestos.

LSMK-MILO

332

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jan wrote:
NG wrote:

... , runa ir par to, ka LMSF uz doto brīdi Nav neviena, kurš gribētu un varētu ņemties ar fīdera maču organizēšanu, es to pasākum ierosināju un uzņēmos šogad mačus rīkot, BET es pašos pamatos tomēr esmu sportists un copmanis, nevis organizators, man pietiek jau ar pludiņu , kas man ir dvēseliski tuvāks, un ziemu, fīderī es redzu daudz jaunus (ne gados, bet dvēselē) aktīvus cilvēkus, kuriem fīderis ir sirdslieta. MAns piedāvājums bija un ir jums no sava vidus izvēlēties cilvēku, kurš uzņemsies fīdera dzīves koordināciju,
... .
LMSF viedokli es pasaku jau tagad, lai jūs tam būtu gatavi, sacensību kalendārs , LČ kalendārs izglītības ministrijā un Lauku atbalsta dienestā jāiesniedz jau jannvāra beigās....,

Nu ko, NG un attiecīgi arī LMSF viedoklis  un nostāja ir skaidra. Manuprāt aktīvākajiem no tiem kas piedalās fīdera sacensībās (piedalījušies vismaz vienā LČ posmā un divās komercsacensībās) būtu jāsanāk kopā un jāizlemj šis jautājums. NG klātbūtne būtu ne tikai vēlama, bet pat nepieciešama.
Mans priekšlikums ir sestdien pēc mačiem sanākt visiem kopā lai apspriestos.

doma laba!NG var saprast arī...

Team Ēsma

333

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Gan viss būs labi, mačos visu izrunāsim, entuziastu netrūkst gan pie kāda kopsaucēja nonāksim. smile

334

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Normund ,kā paliek ar licenzēm...?

TEAM VOLVO

335

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

5dienai pērkam kā parastai dienai, bet 6,7dien?

Team Ēsma

336

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

VAA solījās man šodien vai rīt atbildēt, kaut kā to pasākumu vienkāršosim un palētināsim noteikti, tāpēc pagaidām vīkendam atļaujas nepērciet, rīt noteikti kaut ko zināsim vairāk

337

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

ja atbrauks visi, kas ir sarakstā, tad būsim 21 cilvēks, tad taisam 3 sektorus pa 7, ja būsim 20, tad taisam 2 pa 10

338

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

uz piektdienu, sestdienu un svētdienu LČ dalībniekiem būs bezmaksas licenzes, pats tur būšu piektdien ap 10.30,

būsim 20 cilvēki, tātad dalamies divās zonās pa 10 cilvēkiem, sektorus sāksim likt no augstsprieguma līnijas , lai mazāk sanāk mīcīties pa dubļiem pie tilta

339

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Normund - oglasite vesj spisok ... smile
Kurš ta atkrita šodien ?...:(

TEAM VOLVO

340

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG, vai sacensības notiks pēc šiem pašiem laikiem???

Sacensību norise.
Pirmā sacensību  diena .
8.00-8.45 – dalībnieku reģistrācija un sacensību sektoru izloze.
8.50         –  sacensību atklāšana
9.30         -   pirmais signāls – ieiešana sektoros
10.15       –  otrais signāls  - barības un ēsmas limita kontrole
10.50       –   trešais signāls – iebarošanas sākums
11.00       -   ceturtais signāls – makšķerēšanas sākums
15.55       –   piektais signāls – brīdinājums, ka atlikušas vel 5 minūtes
16.00       –  sestais signāls – makšķerēšanas beigas
16.01        -  zivju svēršana, rezultātu apkopošana

Otrā sacensību diena
8.00-8.30 – sacensību sektoru izloze
9.00         -  pirmais signāls – ieiešana sektoros
9.45         -  otrais signāls – barības un ēsmas limita kontrole
10.20       -  trešais signāls – iebarošanas sākums
10.30       -  ceturtais signāls – makšķerēšanas sākums
15.25       -  piektais signāls - brīdinājums, ka atlikušas vel 5 minūtes
15.30       -  sestais signāls – makšķerēšanas beigas
15.31       -  zivju svēršana, rezultātu apkopošana
16.30 – 17.00 – sacensību uzvarētāju apbalvošana

LSMK-MILO