221

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

можно цены в этой гостинице узнать, это не отель, но правительство Ikšķiles :)uznaju na 6cot  отелей и даm znat !

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

222

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Это не совсем то место, которое Dresden предлагал. Место, где, возможно, ещё остались крюки, метров 400 правее, в сторону Риги. На Лиго буду в Икшкиле - посмотрю.
Гостиница
http://www.meidrops.lv/?lang=2

Только цен не вижу, цены на booking.com

http://www.booking.com/hotel/lv/meidrop … 3god6UkApw

На Лиго заеду - спрошу. Можно также в Огре посмотреть, это 6-7 км от Икшкиле.

223

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Krjukov netu negde smile. gastinica nahodetsa 1 km ot etava mesta v storonu ot Rigi

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

224

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Karte
http://s2.uploads.ru/gFGrh.jpg

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

225

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

bļin..., par kādiem mačiem var būt runa, ja žmiedzamies izdot 10-12 latus par trīskāji......

Смотри на снимках, между бетонными блоками есть щели, где верёвка пролезит точно, будем старатся размещать зоны так чтобы эти щели были примерно по середине сектора, там другая проблема, когда спустишся в низ, тогда без лестницы обратно забратся большынству будут проблемы, патому зарание подумаите об этом, ступенька высотой метр с плюсом ...

226

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Normāla vieta  cik es esmu bijis tur pārlīst pāri arī nav problēmas man pat liekas tur kur laivas stāv ir trepītes pārliktas pāri tas ka tur noraujas daudz sistēmas tas gan ir tiesa dolamīta kante tur tāda pamatīga

227

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Kad tur copēju, izlīdzējos ar to, ka metu nedaudz tālāk, aiz slīpuma beigām, lai barotavu var paspēt uzcelt augšā. Turklāt kādreiz Salmo tirgoja foršas barotavas - četrkantainas restītes ar garu plastmasas kāju. Nezinu kādēļ, bet daudzi tās kritizēja. ķipa lūstot kāja nost. Nocopējis esmu jau līdz pēdējām barotavām. Ejošie izmēri ir beigušies un neviena kāja nolūzusi nav. Pateicoties tai garajai kājai, barotavas ļoti strauji rāvās uz augšu un bija vieglāk pārceļamas pāri kantei.  Vēl arī var celties kājās un ietīt ātri auklu turot kātu vertikāli un izstiptās rokās uz augšu. Esmu pārākl vecs un slinks, šādi fiziski vingrinājumi mani neiejūsmināja, bet reāli palīdzēja saglabāt kādu daļu barotavu.

228

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Neviens jau nežmiedzas iztērēt naudu trīskājim, tā vienkārša info ievākšana par copes vietu, bet ja tā atklāti runājot, tad ir daudzi copmaņi kuriem tie 10-12 ls (žmiedzamie) daudz ko izsaka mēnesī, jo visi mēs zinām LATVIJā DZīVOT IR EKSKLUZīVI

229

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

bankuha wrote:

...
  bet ja tā atklāti runājot, tad ir daudzi copmaņi kuriem tie 10-12 ls (žmiedzamie) daudz ko izsaka mēnesī, ...

Ja grib piedalīties sacensībās, tad ar zināmiem tēriņiem jārēķinās un tie 10-12 Ls priekš mačiem, tāds nenozīmīgs sīkums vien ir.

LSMK-MILO

230

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jan wrote:
bankuha wrote:

...
  bet ja tā atklāti runājot, tad ir daudzi copmaņi kuriem tie 10-12 ls (žmiedzamie) daudz ko izsaka mēnesī, ...

Ja grib piedalīties sacensībās, tad ar zināmiem tēriņiem jārēķinās un tie 10-12 Ls priekš mačiem, tāds nenozīmīgs sīkums vien ir.

Nu koņešno

231

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

pagaidām fīdera sacensības tiek reklamētas kā tautai pieejamākās un LAI PIEDALĪTOS nav vajadzīgas milzu summas, krēsli platformas 500+ ar interneta pieslēgumu un kondicionieri tārpiem, teorētiski var piedalīties un pat pretendēt uz uzvaru brašie tēvadēli ar maksimas ķeblīti un salmo taifun fīderi uz koka žāklītes kam 10Ls ir nauda. IMHO

232

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Zhivs
Mierīgi var piedalīties, tikai nevar aizmirst par pašiem tārpiem smile

LSMK-MILO

233

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

zhivs wrote:

pagaidām fīdera sacensības tiek reklamētas kā tautai pieejamākās un LAI PIEDALĪTOS nav vajadzīgas milzu summas, krēsli platformas 500+ ar interneta pieslēgumu un kondicionieri tārpiem, ...

Tās arī ir pieejamākās, ja salīdzinām ar pludiņmakšķerēšanu vai karpu makšķerēšanu. Lai gan ja mērķis ir tikai piedalīties, tad arī uz pludiņmakšķerēšanas un karpu makšķerēšanas sacensībām var aizbraukt ar vienu kātiņu, ķeblīti un sauju tārpu. Ja tomēr mērķis ir arī kaut ko sasniegt tad jārēķinās tomēr ar krietni vien lielākām summām un čīkstēšana par 10-12 Ls ir vienkārši smieklīga. (IMHO)

... teorētiski var piedalīties un pat pretendēt uz uzvaru brašie tēvadēli ar maksimas ķeblīti un salmo taifun fīderi uz koka žāklītes kam 10Ls ir nauda. IMHO

Teorētiski -  jā un pie labvēlīgas apstākļu sakritības arī novinnēt, bet realitāte ir tāda ka ja vēlas lai tam nebūtu tikai gadījuma raksturs, tad ar 50 + naudiņām uz vieniem mačiem jārēķinās (tas neskaitot aprīkojumu). (IMHO) smile

LSMK-MILO

234

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

tā viš I , patīk vai nē....

arī fīdera sportā pamazām viss iet uz to, ka būs 20-30 ļoti laba līmeņa sportisti un pārējie uz viņiem rādīs ar pirkstiem un sauks par biezajiem idiotiem, lai gan patiesībā tie ir puiki, kuriem tas ir dzīves mērķis un kuri tam ziedo daļu, pat ievērojamu, no savas 350-500 latu algas, jo .... dzīvē ir kaut kas jādara priekš sirds arī, bet to var saprast tikai tads pats slimais smile:):)

235

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Настоящий рыбак всегда немного больной, мне уже самому кажется иногда, что пора на Твайку ехать... big_smile

Спорт есть спорт, не важно - фидер или Формула 1. Если хочешь добиться высоких результатов - нужно вкладывать деньги. Свои или искать спонсоров. Без денег (точнее, без больших денег) в лучшем случае ты в середине. Поэтому всё зависит от целей, которые для себя ставишь - хочешь поехать на ЧМ и там побороться за высокие места или тебе достаточно на местном уровне попробовать побороться с лидерами, подсмотреть что-нибудь новенькое да и себя показать.

Я - второй. Поэтому и не понимаю пока, как я в Икшкиле сумею ловить. Нету у меня подходящего оборудования. Но при этом с 10 латами на соревнованиях делать нечего, ну только за другими подсмотреть. Спорт, к сожалению, по деньгам не демократичен, даже рыболовный.

Думаю, на соревнования в итоге будут ездить регулярно человек 40, из них 15 будут высокого уровня и человек 10 их будут подпирать, чтобы не расслаблялись. Остальные - ОЧЕНЬ НУЖНЫЙ балласт. Но какую-нибудь вторую лигу вряд ли придётся делать.

Как мне сказал Игорь "Карп", с которым вы могли познакомиться на Лиелупе, - если бы я не тратил деньги на рыбалку - давно бы на крутом джипе ездил. Но, блин, хожу пешком... big_smile

Кстати, лично мне лечиться не хочется.

236

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nu ko, ģimenes svētība ir saņemta, atļauja arī. Tad sestdien jādodās uz LČ 2 posma norises vietu un jāuztaisa viens maziņš treniņš smile.

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

237

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Šeit betona slīpums protams prasa mazliet specifisku inventāru - regulējamu un pielāgojamu slīpumam. Man pašam arī jādomā, kur dabūt vēl vienu trejkāji un platformu, kur barības traukus turēt, lai visi spaiņi nesašļūc ūdenī. Copēt ta gribās, būs jāpatērējās. Droši vien jāzvana atkal labiem draugiem un jāpakonsultējās par cenām:)

Dačņiks forever

238

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

ja plānojam 2. LČ kārtu Īkšķilē, tad mūsu ieliktie datumi ir tādi ļoti slideni (27.-28.07.), jo oficiāli no 01.08. Latvenergo  sāks pazemināt ūdens līmeni, kurš var garantēt, ka ūdens līmeni nesāks laist lejā jau dažas dienas ātrāk ??????

ja kādam ir paziņas "orgānos" smile, sazinieties, ja viss būs kā rakstīts, tad ir ok, bet, ja nē, tad......

Man atbildēja Latvenergo,
Pagaidām viņiem iekšiene nav nodefinets datums kad viņi laidis ūdeni. tas var but ka Jūlija beigas ta Augusta sakums....

Parasti tas ir augusta, bet lēmums nav vel pieņemts...

VT

239 (edited by NG 2013-06-15 19:27:25)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Kungi un dāmas, varat mani lamāt varat mani par krāniņu saukt, bet Īkšķilē es LČ posmu nerīkošu, šodien 7 cilvēki testējām šo posmu, sūds ar 6-7 nogrieztām sistēmām, bet ja 5-6 stundu laikā ir 5-7 copes, strādājot ar sacensību rīkiem, barībām un tārpu daudzumu, tad .... šādā vietā rīkot reitinga sacensības vienkārši nedrīkst.... . Labi, VOlvo ar Mārtiņu pa to laiku brekšukus 5-7 noķēra, bet nav sacensību pamat zivju - pliču, raudu, pat ķīšu nav, breksi var sēdēt, viņš var pienākt, bet var arī nepienākt ...., labi zinot, ka sacensībās lomi ir sliktāki kā treniņos es kā atbildīgais par LČ paziņoju, ka tur sacensības nenotiks, jo pastāv iespēja, ka trešdaļa dalībnieku var palikt pa nullēm...

Pat reiz ir divi varianti LČ vietai, LUcavsala vai PIņķi, rīt notestēšu Piņķus, zivju tur ir ļoti daudz, bet gribu pārbaudīt vai netraucē troses, kas ir nostieptas slēpotāju bojas, ja jums ir vēl kāda vieta padomā dodiet ziņu....

240

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ikšķilē jācopē augustā, tad ir brekši ar garantiju.  Man jau šķiet, ka vietai nav ne vainas. Ja tur regulāri līdz mačiem patrenētos, zivju būtu vairāk nekā Lucavsalā. Tur jau neviens normāli nebaro, līdz ar to breksis nav nostājiies. Turklāt īstais brekšu laiks vēl tikai priekšā.

Ne asakas!