101

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Boroda wrote:

Vitālij, kur bija tie disciplīnas pārkāpumi? Es sev apkārt nemanīju.
Paldies organizatoriem. Pilsētas centrā uztaisīt šādu pasākumu.. smile Malači! Un tā zaļā būdiņa token noderēja, jo skatītāju bij daudz! Gan kaut kad uzrakstīšu kā ķēru, ko un kā izmantoju, tas vēlāk.
Tiekamies nākošajā posmā!

Boroda я не говорю именно на Тебя,а вообще,свободное гуляние по секторам,до и после проверки корма и наживки,промер дна кормушкой ,ловля ближе 15 метров от берега и другое,просто зачем тогда нужны правила и почему к примеру я должен их соблюдать ,если другие не делают этого,не уважение к организаторам

102

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Vitalij wrote:

добрый день,маленький отчетик по поводу первого тура чемпионата,есть плюсы и минусы,по поводу рыбы притензий нет,кто сумел наловить тот наловил,кто не сумел тот не сумел,поздравляю первые места,видно было что выждать подлещика-леща было не так просто,и мало кто вообще смог это сделать,некоторые доказали во второй день что это не халява или просто фартовый сектор,молодцы
А вот соблюдение дисциплины,со стороны спортсменов просто ужас,помню был разговор что будут делать замечания за несаблюдение,давать предупреждения,желтые карточки и т.д. ничего такого не увидел.очень жаль,быть может именно это и делало бы соревнования в Латвии,более строгими.какой бы клев не был,даже такой как в Елгаве,люди не читают правила. smile

Mums ļoti daudz jaunpienācēju, tas protams nav attaisnojums, bet patreiz tāda ir situacija diemžēl daudzi cilvēki aiz slinkuma vai vel kadu iemeslu dēļ nelasa nolikumu.
Kad mēs sāksim vai turpināsim rādīt personīgi piemēru citiem, tad es ceru ar laiku tādas nianses pazudīs. Barības kontroles laikā retais bija nolicis spaiņus pie sektorā nožogojuma, kaut gan tas bija normali palūgts macu sākumā...

103

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

А знаешь почему так происходит,потому что не боятся,знают что им за это ничего не будет,и нарушения в основном не со стороны новичков

104

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Vitalij wrote:
Boroda wrote:

Vitālij, kur bija tie disciplīnas pārkāpumi? Es sev apkārt nemanīju.
Paldies organizatoriem. Pilsētas centrā uztaisīt šādu pasākumu.. smile Malači! Un tā zaļā būdiņa token noderēja, jo skatītāju bij daudz! Gan kaut kad uzrakstīšu kā ķēru, ko un kā izmantoju, tas vēlāk.
Tiekamies nākošajā posmā!

Boroda я не говорю именно на Тебя,а вообще,свободное гуляние по секторам,до и после проверки корма и наживки,промер дна кормушкой ,ловля ближе 15 метров от берега и другое,просто зачем тогда нужны правила и почему к примеру я должен их соблюдать ,если другие не делают этого,не уважение к организаторам

Tiesnesis nevar visam izsekot,ja redzi ka kāds mērās ar barotavu, vari arī pats izteikt aizrādījumu. Ja ir kāds pārkāpums piemeram iemetiens mazaks par 15 metriem saki tiesnesim.
Es esmu teicis arī pats cilvēkam ka ar barotavu nedrīkst mērīt distanci, Viss bija OK, tas tika ņemts vērā.
Viemēr būs tādi kam liekas ka var neievērot nolikumu, jo slinkums jautāt atļauju vai arī neuzskata ka tas ir nepieciešams. kipo prokanaet , žēl ka to dara cilveki kas nav pirmo gadu šajā sporta un padara tos noteikumus nevajadzīgus, bet tas līdz laikam kamēr pašus tas neskars. Es personīgi cenšos visu sekot noteikumiem un darīt ta lai man nevar neko parmest un ticu ka būs aiz vien vairak sportistu kas tam pievērsis uzmanību. Izbraucot arpus latvijas nevienam nerodas jautājumi kā jauzvedās macos!

105

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ko Jūs te cepaties, k-kas nepatīk, pasauc tiesnesi un pasaki kas par lietu, kas nepatīk.
LČ Tiesneši ir ļoti korekti un atsaucīgi, par ko pagājušajā gadā pārliecinājos vairākkārt.

LSMK-MILO

106 (edited by siluro 2015-06-07 20:50:28)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Arī es vakar barību nebiju uznesis pie zonas robežas, ja kādu tas aizskāra, tad .............. nu traki tas ir smile .

Šodien vispār nepiedalījos, mājas apstākļu un zivju trūkuma dēļ. Visiem paldies par cīņu!!!!!!!!
Trinam āķus!!!!!!!!!!!!!!!!!

LSMK-MILO

107

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Jā,
PedroSanchez, paldies, ka izteici aizradījumu par baribas kontorli!
Arī parējie tiesneši rūpējās par kārtībh mačos - paldies vēlreiz!

Siluro - man nav personīga pārmetuma nevienam no kaimiņiem. Tas, ko rakstīju ir ar domu par nākamajām LČ kārtām.

Uz šiem mačiem bija ieguldīts daudz laika noteikumu izstrādei. Tas ir labs ieguldījums arī pārējām kārtām.
Mans aicinājums ir novērtēt iguldīto laiku un ievērot noteikumus. Tik, cik katrs pats esam gatavi.

108 (edited by Pedro Sanchez 2015-06-08 10:03:47)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Paldies par jūsu komentāriem un novērojumiem.  Es domāju ka katra posma sākumā ir jāatgadina visiem par svarīgākajam (un ne tikai) nolikuma punktiem. Un tas laikam ir jādar līdz tam brīdim, kad lielāka dalībnieku daļa to darīs automatiski, zinot un ievērojot Nolikumu. Bet atkal pēc pirma posma izskatās ka tas ir  grūti uz doto brīdi, jo piemēram nolikumā ir rakstīts ka reģistrācija ir 8:00 un 7:59 daži dalībnieki joprojām atrodas uz autostāvvietas un viņiem jāatgadina par to tikai ar signālu. It īpaši otrajā dienā - astoņos no rīta pie reģistrācijas galda bija tikai ap 25 -30 cilvēku! Un pēc  tam sākas domāšanas kurš būs, kurš nebūs, kā sadalīt zonas u.t.t.
Par barības kontroli - Jelgavā nebija grūti pārvietoties gar krasta un pārbaudīt to. Bet no 14 cilvēkiem pie sektora robēžas barību atnesa tikai 4-5 un bija arī tādi gadījumi - ķipa "Re kur mans spainis kurā ielikts viss kopā - pats tur pārbaudi ko tev vajag".

Mums visiem ir jāstrāda kopā lai būtu vairāk kārtības.

109 (edited by Pedro Sanchez 2015-06-17 14:04:23)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

http://s009.radikal.ru/i308/1506/78/70d0093bc5f1.jpg

110

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Mans iesaceja redzejums. Kopuma organizacija limeni, bijam safotografejusi noteikumus un nolikumus, jo pirmajas sacensibas nezinaju kas aiz ka jadara, centamies ieverot noreikumus maksimali, it seviski pirmaja diena. Otraja diena, redzeju, ka viena dala ipasi neievero dazas lietas, ipasi, kas attiecas uz tuksu barotavu mesanu pirms laika, ta darija loti daudzi, ari tautas zinami sportisti, un vinu atvases, bet vardos nevienu nesauksu, jo neesmu nevienam konkurents, un nevelos piekasities. Par attalumu neieverosanu, gan neko tadu neredzeju, vismaz sev apkart. Par tiesnesiem, likas, ka briziem ir parak saprotosi un korekti, kas ari atspogulojas sajos disciplinas parkapumos. Vai tas ir aiz cienas pret autoritatem, vai bijibas, vai ari pasiem soe noteikumi vel nav automatiski iegajusies, to es nezinu. Bet patika pasu copmanu attieksme, gan sakot no pirmas dienas A.Liepina, padomiem, ka ari meginajuma ieradit vietu jaunajiem, jau sektora iekartosanas laika, kurs te bus saimnieks:), gan Krisjanim, par otras dienas copes komentariem, un forso noskanojumu, ka ari ipasais paldies Volvo, un Shaolin par iedoto motili uz otro dienu. Kas zin, ka butu veicies 43 sektora pirmaja diena, ja butu motilis. Sveiciens uzvaretajiem, un tiekamies nakosaja posma, jo tik cik var iemacities pa sim 3 sacensibu dienam, Ikdienas cope braucot vienam vajag vismaz gadu....tas ta, motivacijai tiem, kas nepiedalijas. Prieka

111

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ūsiņš wrote:

Mans iesaceja redzejums. Kopuma organizacija limeni, bijam safotografejusi noteikumus un nolikumus, jo pirmajas sacensibas nezinaju kas aiz ka jadara, centamies ieverot noreikumus maksimali, it seviski pirmaja diena. Otraja diena, redzeju, ka viena dala ipasi neievero dazas lietas, ipasi, kas attiecas uz tuksu barotavu mesanu pirms laika, ta darija loti daudzi, ari tautas zinami sportisti, un vinu atvases, bet vardos nevienu nesauksu, jo neesmu nevienam konkurents, un nevelos piekasities. Par attalumu neieverosanu, gan neko tadu neredzeju, vismaz sev apkart. Par tiesnesiem, likas, ka briziem ir parak saprotosi un korekti, kas ari atspogulojas sajos disciplinas parkapumos. Vai tas ir aiz cienas pret autoritatem, vai bijibas, vai ari pasiem soe noteikumi vel nav automatiski iegajusies, to es nezinu. Bet patika pasu copmanu attieksme, gan sakot no pirmas dienas A.Liepina, padomiem, ka ari meginajuma ieradit vietu jaunajiem, jau sektora iekartosanas laika, kurs te bus saimnieks:), gan Krisjanim, par otras dienas copes komentariem, un forso noskanojumu, ka ari ipasais paldies Volvo, un Shaolin par iedoto motili uz otro dienu. Kas zin, ka butu veicies 43 sektora pirmaja diena, ja butu motilis. Sveiciens uzvaretajiem, un tiekamies nakosaja posma, jo tik cik var iemacities pa sim 3 sacensibu dienam, Ikdienas cope braucot vienam vajag vismaz gadu....tas ta, motivacijai tiem, kas nepiedalijas. Prieka

Nesapratu terminu tukšu barotavu mešanu pirms laika,vai tas ir domāts ka iemēras ar barotavu ?

CMS Valmiera

112

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ja, pirms iebarosanas signala sakuma.

113

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Pedro Sanchez wrote:

Paldies par jūsu komentāriem un novērojumiem.  Es domāju ka katra posma sākumā ir jāatgadina visiem par svarīgākajam (un ne tikai) nolikuma punktiem. Un tas laikam ir jādar līdz tam brīdim, kad lielāka dalībnieku daļa to darīs automatiski, zinot un ievērojot Nolikumu. Bet atkal pēc pirma posma izskatās ka tas ir  grūti uz doto brīdi, jo piemēram nolikumā ir rakstīts ka reģistrācija ir 8:00 un 7:59 daži dalībnieki joprojām atrodas uz autostāvvietas un viņiem jāatgadina par to tikai ar signālu. It īpaši otrajā dienā - astoņos no rīta pie reģistrācijas galda bija tikai ap 25 -30 cilvēku! Un pēc  tam sākas domāšanas kurš būs, kurš nebūs, kā sadalīt zonas u.t.t.
Par barības kontroli - Jelgavā nebija grūti pārvietoties gar krasta un pārbaudīt to. Bet no 14 cilvēkiem pie sektora robēžas barību atnesa tikai 4-5 un bija arī tādi gadījumi - ķipa "Re kur mans spainis kurā ielikts viss kopā - pats tur pārbaudi ko tev vajag".

Mums visiem ir jāstrāda kopā lai būtu vairāk kārtības.

Nolikuma par otras dienas izlozi bija rakstits no 8.00-8.30. Tapec ari neviens nesteidzas, jo ir tacu pus stunda laika tam.
Par baribas kontroli, lai gan biju klat savas baribas kontrole, tik pat labi, man liekas logiski, ka drikstu ari vienkarsi atstat sektora mala, ja man nav nekas slepjams vai aizdomigs, ar domu, lai varu darit citas lietas, kamer parbauda manu baribu, man nav obligati jabut blakus.....bet es ka iesacejs varbut nepareizi saprotu baribas kontroles punktu:)

114

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ūsiņš wrote:
Pedro Sanchez wrote:

Paldies par jūsu komentāriem un novērojumiem.  Es domāju ka katra posma sākumā ir jāatgadina visiem par svarīgākajam (un ne tikai) nolikuma punktiem. Un tas laikam ir jādar līdz tam brīdim, kad lielāka dalībnieku daļa to darīs automatiski, zinot un ievērojot Nolikumu. Bet atkal pēc pirma posma izskatās ka tas ir  grūti uz doto brīdi, jo piemēram nolikumā ir rakstīts ka reģistrācija ir 8:00 un 7:59 daži dalībnieki joprojām atrodas uz autostāvvietas un viņiem jāatgadina par to tikai ar signālu. It īpaši otrajā dienā - astoņos no rīta pie reģistrācijas galda bija tikai ap 25 -30 cilvēku! Un pēc  tam sākas domāšanas kurš būs, kurš nebūs, kā sadalīt zonas u.t.t.
Par barības kontroli - Jelgavā nebija grūti pārvietoties gar krasta un pārbaudīt to. Bet no 14 cilvēkiem pie sektora robēžas barību atnesa tikai 4-5 un bija arī tādi gadījumi - ķipa "Re kur mans spainis kurā ielikts viss kopā - pats tur pārbaudi ko tev vajag".

Mums visiem ir jāstrāda kopā lai būtu vairāk kārtības.

Nolikuma par otras dienas izlozi bija rakstits no 8.00-8.30. Tapec ari neviens nesteidzas, jo ir tacu pus stunda laika tam.
Par baribas kontroli, lai gan biju klat savas baribas kontrole, tik pat labi, man liekas logiski, ka drikstu ari vienkarsi atstat sektora mala, ja man nav nekas slepjams vai aizdomigs, ar domu, lai varu darit citas lietas, kamer parbauda manu baribu, man nav obligati jabut blakus.....bet es ka iesacejs varbut nepareizi saprotu baribas kontroles punktu:)

Vispār jau pēc loģikas tev bija jabūt klāt un jāatbild uz uzdotaiem jautājumiem ja tādi rodas tiesnešiem. Nu nākamreiz jau būs vieglāk, ceru daudzi ņems vērā to kas šeit tika rakstīts un apspriests.

115 (edited by Maris 2015-06-13 13:03:35)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Jā,rezultātu tabula šoreiz visai interesanta.Ja nebūtu tur bijis tad varētu padomāt ka Krišjāņa vietā bijis kāds cits un NG pirmā dienā laikam mainījis savu atieksmi pret stiprajiem dzērieniem smile .Piekdien treniņā man ar bija absolūta 0.Pēc Ventas mačiem jau biju iestājies tai klubā,tā kā viss zināms big_smile .
Sesdien man ar tā vieta kur ielozējos likās visai aizdomīga,šaubas māca jau no paša sākuma.Divas stundas kūkoju tālajā,noskatījos kā Dresden izvelk brekšuku,ne copes.Labi ka atcerējos ka mēroties atradu tuvajā distancē nesaprotamu ķērāju ieklipsējos gabaliņu aiz tā un īsā laikā izvilku piecas zivteles.No nulles aizbēgu smile .Pēc brīža vēl viena zivtiņa un tas arī viss,kūkojam tālāk līdz finišam.
http://i57.tinypic.com/fd8y76.jpg
Svēdien bonusu zonā,gandriz tur kur vajadzētu.Lai gan sesdien tur noķerta apaļa 0.Īsi sakot spēle uz nerviem un pacietību,kuram pirmam apniks,brekšiem vai man smile .Pirmā cope visai ātri,pavisam maigi pa zobiem,garām.Nervi smile .Pāris asarīši un pirmās stundas beigās beidzot breksīts tā ap g 900.Pēc tam atkal stundas divas tukšā.Krietni pamaitāja dzīvi tas vējš kas palika arvien negantāks.Ar manu ezera makšķerīti reizēm no trijiem metieniem izdevās tik trāpīt tik vienu bet jāmet bija ap 45 m.Vienā brīdī gan padevos un pārnācu uz tuvo bet ātri sapratu ka tas neko nedos un atgriezos atpakaļ.Un pieteicās vel viens breksēns,nedaudz mazāks bet krietni negantāks.Ielīda nogriezto zāļu saknēs tā ka knapi izstīvējām šo līdz krastam.Tas ar viss līdz finišam,laikam vēl tik vienu asarīti izvilku.
http://i61.tinypic.com/eap5d2.jpg
Kaut kā tā,īsi sakot noveicās ielozēties vietās kur kāda asaka vēl bija smile .
Pacēlās šeit jautājums par noteikumu ievērošanu,nekādus nopietnus pārkāpumus neredzēju,es gan īpaši citus nevēroju.Kolēģis kas sēdēja blakus ienāca manā sektorā pēc škiltavām ko bij aizmirsis un uzreiz tautas modrā acs bļāva pa gabalu ka tā nedrīkstot.Tā kā viss tiek kontrolēts smile .Cerams vīriem pēc šī posma nepazudīs cīņas spars,it sevišķi tiem kas bija pirmoreiz.Paldies organizatoriem,viss kā vienmēr līmenī un pat rezultāti pieejami gandrīz vai tai pašā dienā smile.

CMS Valmiera

116

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

...visss bija OK...tik ir daži aizrādījumi. Pieredzējušiem sporta kolēģiem....bļinnnnn.... jūs neziniet kad aiz lentas nedrīkst līst iekšā svešķermeņi kad notiek sacensības;(..... emocijas....pieredzējuši cilvēki bet dara stulbības....knapi noturējos lai nepieceltos un neievilktu pa muti ar feederi:D... jaunulim kad aizrādiju viss bija ok, bet vecie kanaki, ziniet ko dariet...nākošreiz bļaušu pilnā rīklē un iesniegšu protestu, tad godalgotā vieta būs pa anālo atveri.....ja nezināt tad atgadinašu....sacensību laikā sektorā nedrīkst neviens atrasties izņemot sportistu un viņa pričendālus.
Hau esmu runājis;)
Atvainojos kad pirmais posts tāds īgns sanāca....:D

117

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

..fuuuu...žūlti izgāzu:D
Paldies ESMAI par jauko pasākumu malači......;)

118

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

smile)))) butu vairak par copi domajuši nevis blusas dzenajuši !!!!

Vieta - jateste julijs- augusts, ja zivis neparadas, tad tur rikot macus nedrikst !!!!

Tiesnesi un organizacija - viena no vai pati kabaka kada bijusi, tiesnesi neuzbazigi, bet visu redzosi, bija ok

Parkapumi ...., neoalieciet smiekligi kungi, priecajieties par pasakumu u

119

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

NG wrote:

smile))))

Tiesnesi un organizacija - viena no vai pati kabaka kada bijusi, tiesnesi neuzbazigi, bet visu redzosi, bija ok

Parkapumi ...., neoalieciet smiekligi kungi, priecajieties par pasakumu u

Pilnībā piekrītu.
Andžik, drīkst zonā atrasties cilvēki kas piteikti tiesnesim.

LSMK-MILO

120

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

...skaidrs...kaut kur infa paklīdusi man garam:D
...vai jariiko agrak...maija zivis bija...