21

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Tad kuros laikos un kurā vietā? Es sev atvaļinājumu uz maču dienām (ceturtdiena-pirmdiena) pieprasīju vadoties no sākumlapas. Ja mainās kaut kas, tad atkal garām...

22

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Bijam ar Volvo sodien Jelgava, vieta mani parsteidza, nebiju domajis ka tur ir tik skaisti viss sakopts. Trase var sasedinat 100. un ja vajag pat vairak cilveku. Krasts sakopts, ar masinu piebraukt gluzi pie udens nevar, bet atrast kur tuvuma noparkoties ar nav problemu. Copejam tuvaja distance 15. - 20. metri, dzilums kadi 2 - 2,5m. Siko zivju loti daudz, rauda , plicis, sikbreksis.

23

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Dresden wrote:

Bijam ar Volvo sodien Jelgava, vieta mani parsteidza, nebiju domajis ka tur ir tik skaisti viss sakopts. Trase var sasedinat 100. un ja vajag pat vairak cilveku. Krasts sakopts, ar masinu piebraukt gluzi pie udens nevar, bet atrast kur tuvuma noparkoties ar nav problemu. Copejam tuvaja distance 15. - 20. metri, dzilums kadi 2 - 2,5m. Siko zivju loti daudz, rauda , plicis, sikbreksis.

Jā ,vieta skaista un mačiem vienkārši ideāla ( taisnība pagājšgad bija Marekam )... smile
Baltijas kausam vienkārši super utt. Kārtības un sakoptības līmenī stipri atgādina Birstonas ( kurš zin ) .
Bildītes ar itkā sataisījām ,bet telefona vads ir nejauši padirsies . gan jau... smile

TEAM VOLVO

24

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Varam sākt pieteikties uz LČ Fīdermakšķerēšanā 1. posmu Jelgava!

P.S.Gribu uzreiz brīdināt, lasiet cītīgi noteikumus! Šogad neviens neko ar karoti mutē neliks, noteikumu nezināšana nebūs iemesls izbēgt no soda! Ne tāpēc tie tiek rakstīti lai varētu neievērot!

25

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Iemetiet šeit karti, kur ir tas upes posms un  iespējamās parkinga vietas.

LSMK-MILO

26

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

56.723334, 23.648700
Места для стоянки хватает

27

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

1. Jurijs Stikovskis
2. Mareks Celmiņš
3. Vladislavs Tolmačovs
4. Rihards Grabovskis
5. Normunds Grabovskis
6. Aleksejs Prokofjevs
7. Igors Losevs
8. Andris Liepiņš
9. Andž Daugavietis
10. Vladislavs Bubnelis
11. Valdis Mols
12. Ainars Gurtiņš
13. Kaspars Kalpišs
14. Normunds Biļkins
15. Vitālijs Minkovs
16. Vadims Kaškurs
17. Konstantins Čeromuhins
18. Roberts Locans
19. Tomas Barčs
20. Jānis Sīmanis
21. Māris Sīmanis
22. Krišjānis Lisovskis
23. Uldis Pommers
24. Artūrs Šalajevs
25. Jurijs Gerasimovs
26. Ģirts Suharevskis
27. Ivars Brinkus
28. Uldis Paupers
29. Ēriks Mihaļčuks
30. Rihards Plivcs
31. Māris Zaharevskis
32. Kārlis Goldmans
33. Jānis Piesis
34. Armands Smiltenis
35. Andris Mihaļskis
36. Jegors Martiņevskis
37. Juris Ļaksa
38. Igors Barinovs
39. Valdis Peisenieks
40. Andrejs Petrovs
41. Juris Āboliņš
42. Edgars Štels
43. Jānis Sturme

28

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Определились уже на счет 2 тура,где будет проходить?

29

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Vitalij wrote:

Определились уже на счет 2 тура,где будет проходить?

Nolikuma jau ir veiktas izmaiņas, 2. karta Voleri.

30

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Par 1.kārtu - man kā parasti transporta problēmas. Ja nu kāds veic distanci Rīga - Jelgava - Rīga, tad par attiecīgu samaksu labprāt uzsēstos uz astes. Domātais variants atkrita. Dēls tajā laikā ir ārzemēs un savu Jelgavas mitekli uz to brīdi atdevis draugam ar drauga draudzeni. Mantas man ne visai daudz. Paldies!
tel. nr. vecais 29419579

31

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Paldies, pagaidām transports atrisināts. Jāsien pavadas! big_smile

32 (edited by Pedro Sanchez 2015-05-22 13:11:50)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

1. posma norises vieta - Lielupe, Jelgavas promenāde.

http://s020.radikal.ru/i710/1505/11/395974f8ff37.jpg

33

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Aktuāls jautajums, pirms ilgāka laika izņēmu no noteikumiem punktu par distances ierobežošanu līdz 15. metriem. Īsti nebija skaidrības kā to ierobežojumu kontrolēt. Tāda iespēja pastāv, bet vai tas netraucēs pārējiem koncentrēties maciem un vai tas vispār mums ir tik nepieciešams? Gribētos dzirdēt pārējo domas, tāpēc piedāvāju iesaistīties visus jautājuma risināšanā, lai pēc tam nav nekādu domstarpību.

34 (edited by Ūsiņš 2015-05-23 10:56:59)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Dresden wrote:

Aktuāls jautajums, pirms ilgāka laika izņēmu no noteikumiem punktu par distances ierobežošanu līdz 15. metriem. Īsti nebija skaidrības kā to ierobežojumu kontrolēt. Tāda iespēja pastāv, bet vai tas netraucēs pārējiem koncentrēties maciem un vai tas vispār mums ir tik nepieciešams? Gribētos dzirdēt pārējo domas, tāpēc piedāvāju iesaistīties visus jautājuma risināšanā, lai pēc tam nav nekādu domstarpību.

Tipa ne tuvak ka 15m?
A ka ir ar maili? Iet ieskaite?

35

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ūsiņš wrote:

Tipa ne tuvak ka 15m?
A ka ir ar maili? Iet ieskaite?

1. jā
2. nē

36 (edited by siluro 2015-05-23 13:43:23)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Domāju, ja nosaka tos 15 m , tad no spoles līdz barotavai, ieklipsētās auklas garums. Ja ņems no kāta spices, tad tā jau ir stipri patāla distance.
Man pret maili iebildumu nav.
Nu bet tās jau ir tikai manas domas, un visp. šodien Gaujā Ok ķera. Gan jau Jan's atrakstīsies smile .

LSMK-MILO

37

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

siluro wrote:

Domāju, ja nosaka tos 15 m , tad no spoles līdz barotavai, ieklipsētās auklas garums. Ja ņems no kāta spices, tad tā jau ir stipri patāla distance.
Man pret maili iebildumu nav.
...

Gluži vai nolasīji manas domas. smile

siluro wrote:

...
un visp. šodien Gaujā Ok ķera. Gan jau Jan's atrakstīsies smile .

Sorry draugs, ar daiļrakstniecību man švaki smile , tāpēc rakstīt nāksies Tev. Ja vien Tu patiešām uzskati, ka tas ir vajadzīgs.

LSMK-MILO

38

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Varbūt nan slikti,  bet bišku pa vēlu manuprāt.  Es neesmu tam gatavojies smile Vajag mēģināt,  mērāmos kokus jānopērk...

39

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

A kapec jaierobezo? Ja jau mailes nav, tad ko darit 5m. Kert grundulus?
Un taja laika tur lepes bus oj oj oj, lai tacu met floksos. Bus sekrltori, kur lepes beigsies i pec visiem 18m.kadi ir +/- siem 15m, man ka iesacejam, kam pirmie nopietnoe maci?

40

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ūsiņš wrote:

A kapec jaierobezo? Ja jau mailes nav, tad ko darit 5m. Kert grundulus?
Un taja laika tur lepes bus oj oj oj, lai tacu met floksos. Bus sekrltori, kur lepes beigsies i pec visiem 18m.kadi ir +/- siem 15m, man ka iesacejam, kam pirmie nopietnoe maci?

Tie 15 metri ir noteikti starptautiskajos noteikumos, bet kā tos jāmēra/mērīs, nav skaidrs (vismaz man).

LSMK-MILO