141

Re: Makšķeres/Удочки

Īsa kata iegāde nav problēma, var ņemt Matrix, var no Korum, nākamgad ja nemaldos Salmo Team kātiņi arī būs dabūnami. Vienīgi iesaku nesteigties un piemeklēt sev tīkamu kātu. Otra lieta - nepērc pašu lētāko!

142

Re: Makšķeres/Удочки

Es domāju, ka pikeri labāk nē, bet varētu pasktīties Light tipa fīdera kātiņu ar gurumu 3m un testu līdz 40 gr., personīgi no tiem kātiem kurus esmu turējis rokās vislābāk patika KORUM CS 11ft, bija kādu laiku atpakaļ pieejams Ēsmā, turpat bija arī kātiņš no Preston H-TECH 11ft, taču cena tam arī jau bija cita.

143

Re: Makšķeres/Удочки

KORUM CS 11ft un 10ft atbilst prasībām, uz 10ft 45gr barotava strādā labi. Vienīgi ir viena problēma, dažreiz aukla apmetās ap pirmo gredzenu. Bet vispār ar to kātiņu esmu apmierināts. smile

144

Re: Makšķeres/Удочки

Nu re kungi, pašlaik atrodos uzlecošās sarkanās saules zemē un gatavoju jaunus metamos nākošajai sezonai testēšanai, un viens no plāniem ir uztaisīt Team Salmo sortimentā fīderus ar  Fuji Anti Tangle riņķiem, lai neķerās aiz pirmā vai otrā riņķa iemetienā ( tā gan nav nekāda super inovācija, bet Salmo sortimentā tādi vēl nav bijuši)...
Un vēl viens plāns man ir sagādāt  pirmajai Latvija izlasei fīderī uz PČ kātus ar Latvijas simboliku un ja izdosies arī ar  īpašnieku vārdiem.., (protams mačos katrs copēs ar saviem kātiem, bet nu tas varētu būt kā piemiņas lieta no tāda pasākuma kur mēs startēsim pirmoreiz)
Būšu novembrī atpakaļ, ziņošu par rezultātiem,  bet ne jau Atskaites par copi sadaļā smile

TEAM SALMO

145

Re: Makšķeres/Удочки

Давай Эдгар ждём с нетерпением smile Антизахлёстовые кольца smile

Team Ēsma

146

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
EV wrote:

Nu re kungi, pašlaik atrodos uzlecošās sarkanās saules zemē un gatavoju jaunus metamos nākošajai sezonai testēšanai, un viens no plāniem ir uztaisīt Team Salmo sortimentā fīderus ar  Fuji Anti Tangle riņķiem, lai neķerās aiz pirmā vai otrā riņķa iemetienā ( tā gan nav nekāda super inovācija, bet Salmo sortimentā tādi vēl nav bijuši)...
...
Būšu novembrī atpakaļ, ziņošu par rezultātiem,  bet ne jau Atskaites par copi sadaļā smile

Gaidīšu ar nepacietību. Nu ļoooti jau interesē tas kātiņš 3,9m garumā. Ja būs tik pat labs kā 3m, tad viens klients garantēts. smile


p.s. Iesācējs - ja jau piedāvājumi sāk birt kā no pārpilnības raga, tad iesaku pievērst uzmanību Team Salmo kātiņiem, kas iespējams būs nedaudz dārgāki par Korum, Preston, bet galvastiesu pārāki gan.

Re kā ... smile  Kāds noteikti būs neapmierināts ar šādu tekstu / reklāmu... smile
Cik pats dabūju uzmest ar 3,9 ,biju vienkārši starā...
Nākošsezon mainu visus kātus uz TEAM SALMO .

TEAM VOLVO

147

Re: Makšķeres/Удочки

Elforado wrote:

Es domāju, ka pikeri labāk nē, bet varētu pasktīties Light tipa fīdera kātiņu ar gurumu 3m un testu līdz 40 gr., personīgi no tiem kātiem kurus esmu turējis rokās vislābāk patika KORUM CS 11ft, bija kādu laiku atpakaļ pieejams Ēsmā, turpat bija arī kātiņš no Preston H-TECH 11ft, taču cena tam arī jau bija cita.

...Un kas tad ir pikers pēc Tavām domām...?

TEAM VOLVO

148

Re: Makšķeres/Удочки

Aleksej.Prof wrote:

Давай Эдгар ждём с нетерпением smile Антизахлёстовые кольца smile

...:) smile smile

TEAM VOLVO

149

Re: Makšķeres/Удочки

Paldies, kolēģi, par padomiem!

Līdz šim izpratu, ka pikeris ir īsāks fīderis (9-11ft). Vai esmu kļūdījies?
Varbūt ir kāds cits skaidrojums pikerim?

150

Re: Makšķeres/Удочки

EV wrote:

Nu re kungi, pašlaik atrodos uzlecošās sarkanās saules zemē un gatavoju jaunus metamos nākošajai sezonai testēšanai, un viens no plāniem ir uztaisīt Team Salmo sortimentā fīderus ar  Fuji Anti Tangle riņķiem, lai neķerās aiz pirmā vai otrā riņķa iemetienā ( tā gan nav nekāda super inovācija, bet Salmo sortimentā tādi vēl nav bijuši)...
Un vēl viens plāns man ir sagādāt  pirmajai Latvija izlasei fīderī uz PČ kātus ar Latvijas simboliku un ja izdosies arī ar  īpašnieku vārdiem.., (protams mačos katrs copēs ar saviem kātiem, bet nu tas varētu būt kā piemiņas lieta no tāda pasākuma kur mēs startēsim pirmoreiz)
Būšu novembrī atpakaļ, ziņošu par rezultātiem,  bet ne jau Atskaites par copi sadaļā smile


Edgar, lai veicās Austrumos!
Gādā labas mantas uz Latviju nākamajai sezonai smile

151

Re: Makšķeres/Удочки

Iesācējs wrote:

Paldies, kolēģi, par padomiem!

Līdz šim izpratu, ka pikeris ir īsāks fīderis (9-11ft). Vai esmu kļūdījies?
Varbūt ir kāds cits skaidrojums pikerim?

Garums te paliek otrajā vietā aiz testa...
Parasti līdz 40.gr.

TEAM VOLVO

152 (edited by mirtins 2013-10-16 09:08:40)

Re: Makšķeres/Удочки

EV wrote:

Nu re kungi, pašlaik atrodos uzlecošās sarkanās saules zemē ... smile

Atvelc lūdzu uz Salmo labas barotavas. Es saprotu, ka katram uzskati ir citādi, par to kas ir labs, bet man līdz šim labākās barotavas bija zaļie kantainie metāla sietiņi ar garo kātu. Vieglas, labi lidoja un ļoti liela izmēru izvēle. Tiem sitiņiem pretestība ūdenī bija minimāla, līdz ar to, varēja ļoti ātri pastrādāt. Pateicoties garajai kājai, tās labi nāca augšā. Man tās iet pamazām uz galu. Palikuši tikai faktiski paši neejošākie izmēri:) Nu ja ko līdzīgu nevar atvilkt, nu kaut vai Guru barotavas atvelc. Tās būs dārgas, bet toties manta, pēc visa spriežot ļoti laba.

Nu kaut kā tā, ja sanāk protams:)))

153

Re: Makšķeres/Удочки

Drennan пополнился двумя новинками.

drennantackle.com/viewProductFrame.php?id=601
drennantackle.com/viewProductFrame.php?id=603

кстати, кто нибудь кроме меня ловит Drennan фирмы удилищами?

154

Re: Makšķeres/Удочки

Man ir Match Pro Medium fīder kāts, personīgi uzskatu, ka tas ir labākais light-medium kāts savā klasē, komplektā līdzi nāk četras spices, visas marķētas, divas stikls un divas karbona ar testu līdz 3oz, Fuji spoļu turētājs. No mīnusiem varu atzīmēt transportēšanas garumu, jo kāts ir divdaļīgs. Ja kādu mulsina nelielā izmēra riņķi uz kāta, tad varu paskaidrot, ka ar kātu strādāju jau otro sezonu, izmantoju 4000 izmēra EXAGE gan ar pīto, gan monofīlo auklu un ne reizes nav aukla mtusies ap riķiem. Iesaku...

155

Re: Makšķeres/Удочки

Привет.Где вы заказываете drennan продукцию?

156

Re: Makšķeres/Удочки

www.matchmansupplies.co.uk  No šī saita esmu vairākas riezes veicis pasūtījumus, vienmēr viss ir atnācis laikā un bez starpgadījumiem.

157

Re: Makšķeres/Удочки

Ну  понятно,я тоже если заказываю то с этого саита smile

158

Re: Makšķeres/Удочки

Sveicināti meistari! Lūdzu jūsu komentāru par Shakespeare produkciju, konkrēti, Match 3 xt fīderiem un spolēm. Kāds vispār viedoklis par šīs firmas ražojumiem?

Interese ir par kvalitatīvu medium fīderi - copēts tiek ezerā un Gaujas augštecē.

Paldies!

http://www.shakespeare-fishing.co.uk/ca … ,8169.html

159

Re: Makšķeres/Удочки

jazzman wrote:

Sveicināti meistari! Lūdzu jūsu komentāru par Shakespeare produkciju, konkrēti, Match 3 xt fīderiem un spolēm. Kāds vispār viedoklis par šīs firmas ražojumiem?

Interese ir par kvalitatīvu medium fīderi - copēts tiek ezerā un Gaujas augštecē.

Paldies!

http://www.shakespeare-fishing.co.uk/ca … ,8169.html

Visi instrumenti ir labi, noteiktā vietā un laikā smile smile iesaku pagaidīt Team Salmo vai iepirkt kādu no Milo Superba kātiem smile

160

Re: Makšķeres/Удочки

Сегодня получил Garbolino G-MAX 13ft.Первые впечатления о удочке только положительные,легкая,быстрая,тонкая.В ближайшие дни поиду тестить,отпишусь на счет впечатлений.=)
http://i019.radikal.ru/1310/63/4533a13bb55a.jpg
http://s017.radikal.ru/i435/1310/75/eed6e9f2a45b.jpg
http://s020.radikal.ru/i718/1310/06/509de6ec8cf4.jpg
http://i024.radikal.ru/1310/11/986748992611.jpg