81

Re: Makšķeres/Удочки

Я этим Банаксом 100гр работал на Лиелупе в прошлом сезоне, комфортный вес был от 40-80гр smile чаще 45-60гр

Team Ēsma

82

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

Skaidrs,es vislaik izmantoju 30gr.,jo kā iesācējam man kļūdas gan jau zinoši cilvēki kaudzi tur atrastu.Pārsvarā darbojos no salas puses,sanāk bieži pretvējš,prasas jau ko smagāku,bet likt ir strjoms,neesmu vēl piešāvies tieši pašu iemetiena tehniku.


Jo mazāk par iemetienu domā,jo labāk tas sanāk. smile Pamētā vienkārši 50-60gr svariņu,patrenēies.

83

Re: Makšķeres/Удочки

Man jau tāda doma bij,aiziet uz kādu pļavu un vienkārši pamētāt,treniņam.

84

Re: Makšķeres/Удочки

Pļava gan nav tā labākā treniņa vieta, ja trenējies , tad pie ūdens, izvēlies vietu , kur daudz sīkzivis, kaut vai mailes, un copē, doma tāda, uzbarot zivis tā, lai ir cope , tiko barotava pieskaras gruntij. Pēc pāris stundām būsi pārtrenējis jēgu, toties būsi atstrādājis visus copes posmus, sākot no iemetiena, līdz zivs izvilkšanai. To es no pieredzes big_smile . Rudenī tādā veidā atstrādāju tālo metienu.

LSMK-MILO

85

Re: Makšķeres/Удочки

Tā arī droši darīšu,tiklīdz ledus būs prom.Starpcitu Buļļupe pie tilta jau vaļā,tā kā copi var tur jau uzsākt.

86

Re: Makšķeres/Удочки

Jautājums:vakar tika izteikts piedāvājums pastrādāt ar mono auklu,lai sapratsu kas un kā,kāds būtu vēlamais diametrs,ko es no tā zaudēju un ko iegūstu?

87

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

Jautājums:vakar tika izteikts piedāvājums pastrādāt ar mono auklu,lai sapratsu kas un kā,kāds būtu vēlamais diametrs,ko es no tā zaudēju un ko iegūstu?


Ja barotavas līdz 50gr,iesaku 0,22mm,ja smagākas tad 0,22-0,25mm,ja pavisam smagas 80-120 0.28-0,30mm.

88

Re: Makšķeres/Удочки

tagad par lētākiem kātiem.
Atradu veikalā vienu Mistral kātu,cena smieklīga - 15.99Ls
Gredzeni,kā mačkātam,garums 3,60m tests...manuprāt 45gr,bet iepējams vairāk ,divas spices.

http://s2.uploads.ru/t/Z2C8o.jpg

http://s3.uploads.ru/t/LKCwF.jpg

http://s2.uploads.ru/t/9yQep.jpg

89

Re: Makšķeres/Удочки

Kāds zin, vai Albakorā milzu atlaižu piedāvājumā ir kāds pavisam vieglais fīderakāts (līdz 40gr)? Kādas atsauksmes ir par Colmic fīdera kātiem?
Doma pamēģināt stāvošos ūdeņos nelielās distancēs.
Jā, gribās jau kā  vienmēr - superīgu mantu par smieklīgi zemu cenu smile

90

Re: Makšķeres/Удочки

Tad vēl ir otrs lētais kāts no Spro

Arī viegls tests,paraboliks,bet ātrs,garums 3.45m tests līdz 60gr,divas spices,stikls.

http://s2.uploads.ru/t/5Xtgn.jpg

http://s3.uploads.ru/t/El2ba.jpg

cena ap 20Ls

91

Re: Makšķeres/Удочки

Iesācējs wrote:

Kāds zin, vai Albakorā milzu atlaižu piedāvājumā ir kāds pavisam vieglais fīderakāts (līdz 40gr)? Kādas atsauksmes ir par Colmic fīdera kātiem?
Doma pamēģināt stāvošos ūdeņos nelielās distancēs.
Jā, gribās jau kā  vienmēr - superīgu mantu par smieklīgi zemu cenu smile

Atbrauc pēc Mistral,attdošu par limonādi! big_smile Man liekās tev varētu derēt. smile

92

Re: Makšķeres/Удочки

Explorer Feeder MH 360-390

http://s3.uploads.ru/oV57j.jpg

Этот фидэр есть в наличии в двух длиннах 360 и 390 тест до 100 г

3 склянных кончика.
Строй удилища быстрый.

Коллеги по фидеру ловят етим фидэром как на стоячих водаёмах та и на течении , ловили как на Венте так и Варкальский канал и Гауя.

Цена в магазине 360 37 Лс
                        390 42 Лс

Team Ēsma

93

Re: Makšķeres/Удочки

Sīs te modelis man liekas gana pievilcīgs.

94

Re: Makšķeres/Удочки

Nu nezinu,ja 50 gr barotava + barība skaitas pa vieglu priekš kāta kam tests 100gr,tad ko,man jāliek 70-80 gr un viss ies kā pa sviestu,domāju ka nē.Šeit cilvēks minēja,ka banax nav priekš iesācējiem,jo spices nepiedod kļūdas,kas bija manā gadījumā.Teikšu tā,strādāju ar prātu,ne spēku ar to banaxu,kāts man patīk,tiešām jūtīgs un smalks rīks.Kad iemācīšos kā Tu saki strādāt ar bomi,tad ar paņemšu un bliezīšu ar banaxu.Šogad sākšu ar mono auklu,ko ieteica Dresden.Pamācīšos ,paskatīšos.Normāls kex parasti piedāvā risinājumu vai palīdzību,lai tiktu galā,kā to piedāvā Volvo.Ja Tev ir konstruktīvs piedāvājums vai risinājums ,esmu gatavs to uzklausīt vai vēl labāk uztaisam tikšanos pie ūdeņiem un pamāci kā to lietu pareizi darīt,būšu tikai priecīgs.
Apgaismo tad vienu lietu,parasts stikla kāts,tests 80gr(parastā gruntene ar barotavu),aukla 0,25mm.Lieku 50-60 gr barotavu,veicu iemetienu(virs galvas)-rezultāts ok;daru visu to pašu ar banaxu,barotavas svars 50 gr,metu ,spice lūzt.Pārbaudu auklu vai brīvi staigā,kad kātiņš jau atvēzēts vēlreiz pārliecinos vai nav nekas apmeties,pat kolēģim uzjautāju tur viss ok,jā viss ok.Metu,spice kniukš.Vari izskaidrot,kur vaina??????? UN GALVENAIS RISINĀJUMS???????

95

Re: Makšķeres/Удочки

Doma skaidra,apvainošanās ne tuvu un nav nekāda.Iepriekš rakstīju ka 30-40gr barotavas,tas tiesa.Tas tika darīts tādēļ,ka likās ka svars pa lielu.Par to pārāk maigo darbošanos Tev taisnība,nolaužot īsā laikā spices pāris,sāku aizdomāties ka daru to pārāk spēcīgi.
Protams ,ka ir vēlme pacopēt kopā ar lietpratējiem un smelties zināšanas.Ja būsi Rīgā,dod ziņu,jo pagaidām nekādi darbi uz brīvdienām nākamajām nav ieplānoti,un pat ja ir darba diena arī varam sarunāt kopēju copi.

96

Re: Makšķeres/Удочки

Man pirmais kātiņš bija Pīķeris 3m tests līdz 40gr,ļoti lēts izgatavots no stiklšķiedras.Pamatā arī strādāju ar 40gr barotavām + barība,zivis ar to kātu savilcis biju ļoti daudz.Man nekas,ne reizes nelūza,kātiņu uzdāvināju vienam paziņam,tas joprojām kalpo godam. smile

Laikam jau tas ir kaut-kāds psiholoģiskais variants,ka cilvēki izvēlās tos 150gr testus,zemabziņā tomēr paliek domas,ka tā ir gruntene,nevis smalks rīks ar kura palīdzību var produktīvi ķert zivis.
Turklāt ja aktīvi ķert svaram tomēr ir nozīme,vicinot intensīvi smagos kātus Tu jau pēc stundas būsi nedaudz izpumpēies. smile Cita lieta,ja tests vajadzīgs,ja straume ir nenormāla un nav citas iespējas,kā tikai strādāt ar 100 + gramīgajām barotavām.Manā gadījumā tādas copes gadās ļoti reti.

97

Re: Makšķeres/Удочки

Tur jau tā lieta,ja ir kāds zinoš cilvēks kas visu apstāsta un parāda dzīvē,tas ir pats labākais,nevajag iedziļināties visos sīkumos ko var jau pats izkost copes gaitā un laikam ejot.Es personīgi neko daudz negaidu,galvenais lai parāda pamatlietas,man nav vajadzīgi noslēpumi,bet ir atsevišķas jomas ko nevar normāli uzsākt ja neviens Tev neiedos starta spērienu pa pakaļu.

98

Re: Makšķeres/Удочки

Angļi pēc tādiem skatiem ir šokā! big_smile

99

Re: Makšķeres/Удочки

Diezgan iespaidīga garuma pavadas vienam otram bija vērojamas.
7878
visticamāk, ka par īsu vēziens, t.i. par maz padodi kātu uz aizmuguri. kā rezultātā sanāk nevis iemetiens bet metiens smile

LSMK-MILO

100

Re: Makšķeres/Удочки

Vot tam gan es varu piekrist,jo aizmugurē tai vietā kur copēju ir diezgan gara zāle.Un domājot par to lai pavadiņa neaizķertos kāts netiek nolaists paralēli zemei,būs jāizmēģina,un jāattīra aizmugures placis šogad beidzot normāli.Njā par to nebiju aizdomājies.
Jautājums:cik garu atstājat atstati starp spices galu un barotavu izmantojot pretsavrpēju kurā pieāķēta barotava,jeb parformulējot,cik būtu vēlams?