361

Re: Makšķeres/Удочки

Gribēju zināt kāda atšķirība im7 un im8. Doma iegādāties jaunu kātiņu...

362

Re: Makšķeres/Удочки

DAM SHADOW Feeder 3.90м 80-130г
ko sakat, drusku baida im8

363

Re: Makšķeres/Удочки

Erik M. wrote:
volvo wrote:
volvo wrote:

Pēc ilgas gaidīšanas šodien beidzot atnāca TEAM SALMO TOURNAMENT 100 . Kratīšana telpās maz ko nozīmē ,bet pēc sajūtām tas ir LĪMENIS ... Es pat teiktu - BOMBA . Kadrs ,kuram ir divas DAIWAS TOURNAMENT , sajūsmā norūca ,ka 100. arī būs viņa bagātajā kolekcijā un tiks turēts vienā tubusā ar DAIWĀM ... smile . Ja kāds bija domājis par to kātiņu -viņu ir ļoti maz ,tikai 28.gab .uz visu Baltiju ... Līdz pirmdienai viņu var kratīt Piedrujas 5a .

Kātiņa svars pie 3.90 garuma ir tikai 198.gr .
Plaukta cipars 249.95 eur . Sportistiem cena runājama .

Nu jā, man patika tava atbilde uz jautājumu- vai TOURNAMENT 100 atveda?

Jā, atveda, tikai vienu un tas ir mans! big_smile

Domu gājiens pareizs... smile
Kurš grib 100. ,tas viņu arī dabūs ,tik roka jātur uz pulsa smile

TEAM VOLVO

364

Re: Makšķeres/Удочки

volvo wrote:
volvo wrote:

Pēc ilgas gaidīšanas šodien beidzot atnāca TEAM SALMO TOURNAMENT 100 . Kratīšana telpās maz ko nozīmē ,bet pēc sajūtām tas ir LĪMENIS ... Es pat teiktu - BOMBA . Kadrs ,kuram ir divas DAIWAS TOURNAMENT , sajūsmā norūca ,ka 100. arī būs viņa bagātajā kolekcijā un tiks turēts vienā tubusā ar DAIWĀM ... smile . Ja kāds bija domājis par to kātiņu -viņu ir ļoti maz ,tikai 28.gab .uz visu Baltiju ... Līdz pirmdienai viņu var kratīt Piedrujas 5a .

Kātiņa svars pie 3.90 garuma ir tikai 198.gr .
Plaukta cipars 249.95 eur . Sportistiem cena runājama .

A vel saka ka es esmu spekulants un bariga, tādu ažiotāžu uztaisīja it kā pirmais cilvēks uz mēness izsēstos! big_smile

P.S. Tomer nonakam pie beigu cipara tāda kāds tas ir un nespējam angļu kvalitati uztaisīt par 5 euro. smile

365

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
Dresden wrote:

...
A vel saka ka es esmu spekulants un bariga, tādu ažiotāžu uztaisīja it kā pirmais cilvēks uz mēness izsēstos! big_smile

P.S. Tomer nonakam pie beigu cipara tāda kāds tas ir un nespējam angļu kvalitati uztaisīt par 5 euro. smile

smile smile smile
Nu beidz, beidz, kur Tu ažiotāžu saskatīji, vairāk jau izskatās ka kremt par to ka konkurents uzradies. smile
Biznes paliek biznes un nav svarīgi par cik ko var uztaisīt, svarīgi ir par cik var pārdot. smile


Nekāds lielais biznes uz tiem kātiem nesanāk. big_smile Bet to cik viņi ir labi zin tikai tas kam tādi ir. smile

366

Re: Makšķeres/Удочки

Labdien....
Kur var nopirkt Originala Japana Shimano Spole un kati feeder.... Negribu China sad maja lapa

Riga ir originala Shimano tikai razots Japana.....

Team Rogislavs

367

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

Labdien....
Kur var nopirkt Originala Japana Shimano Spole un kati feeder.... Negribu China sad maja lapa

Riga ir originala Shimano tikai razots Japana.....

Atmet šo negudro domu... smile
Ko tik pēkšņi pārmeties no BROWNING fana uz SHIMANO ? Gudras basņas saklausījies...? Tad jau labāk uzreiz uz DAIWA produktiem skaties ,- kāti labākie ... smile

skaties PM !

TEAM VOLVO

368

Re: Makšķeres/Удочки

Labdien...
Es mekleju interneta neatradu..Kur var nopirkt Shimano aernos feeder 90g test cik cena??

Team Rogislavs

369

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

Labdien...
Es mekleju interneta neatradu..Kur var nopirkt Shimano aernos feeder 90g test cik cena??

http://www.fishingfield.eu/fishing-rod- … -8109.html Normāls veikals! smile

370

Re: Makšķeres/Удочки

Gnome wrote:
RoginskisLV wrote:

Labdien...
Es mekleju interneta neatradu..Kur var nopirkt Shimano aernos feeder 90g test cik cena??

http://www.fishingfield.eu/fishing-rod- … -8109.html Normāls veikals! smile


Esi pirkt? A ja kina razots sad

Team Rogislavs

371

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:
Gnome wrote:
RoginskisLV wrote:

Labdien...
Es mekleju interneta neatradu..Kur var nopirkt Shimano aernos feeder 90g test cik cena??

http://www.fishingfield.eu/fishing-rod- … -8109.html Normāls veikals! smile


Esi pirkt? A ja kina razots sad

Šo to esmu no turienes sūtījis. Protams ka ķīnā, kur tad vēl? Tagad tak viss no turienes...

372

Re: Makšķeres/Удочки

Gnome wrote:
RoginskisLV wrote:
Gnome wrote:
RoginskisLV wrote:

Labdien...
Es mekleju interneta neatradu..Kur var nopirkt Shimano aernos feeder 90g test cik cena??

http://www.fishingfield.eu/fishing-rod- … -8109.html Normāls veikals! smile


Esi pirkt? A ja kina razots sad

Šo to esmu no turienes sūtījis. Protams ka ķīnā, kur tad vēl? Tagad tak viss no turienes...

Nu bļin ,es tak Tev mēnesi atpakaļ teicu ,ka ne ĶĪNAS FĪDERI ir tikai no DAIWA . smile

TEAM VOLVO

373

Re: Makšķeres/Удочки

es jau nopirkt Shimano aernos 120g kopa ar piegade 145 euro razots malaizija pfu pfu kina

Team Rogislavs

374

Re: Makšķeres/Удочки

Son atveda smile
Made in Malaysia. labi nav KINA tongue

http://savepic.ru/7329006.jpg

Team Rogislavs

375

Re: Makšķeres/Удочки

Diemzel atskiribas nekadas starp Kinu, tikai tiri psihologiskas.

376

Re: Makšķeres/Удочки

Skaidrs Ūsiņš....Ceru ka tureet kati nesaludz

Team Rogislavs

377

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

Skaidrs Ūsiņš....Ceru ka tureet kati nesaludz

Piedod ,bet atkal iesmēju ,-neviens brexis Tev kātu nesalauzīs ... smile Vai tas kāts ir lipināts Ķīnā ,Malaizijā ,Taivānā vai DAIWAS rūpnīcā SKOTIJĀ ( UK ) ,....ar piebildi ,ja pašam ir smadzenes .
Ne asakas Rogislav !

TEAM VOLVO

378

Re: Makšķeres/Удочки

Sveiki fīderisti! Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli par salmo elite feeder 90 kātu, jo no ķeršanas ar supremi negūstu gandrīz nekādu prieku.

379 (edited by Maris 2015-06-29 13:48:13)

Re: Makšķeres/Удочки

asarnieks wrote:

Sveiki fīderisti! Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli par salmo elite feeder 90 kātu, jo no ķeršanas ar supremi negūstu gandrīz nekādu prieku.

Neķeras vai ? smile .Man nezin kāpēc liekas ka tas prieks jāgūst no zivju ķeršanas nevis no kāta.Tipa velku brekšus pa 2-3 kilo bet prieka nekāda jo kāts pa lēto ? big_smile .Šogad Salmo kausā Ventā kad pēc pirmās dienas pa 0ēm otrās dienas vidū pieķērās 100g raudiņa vot tas bij prieks smile .Kā mazam bērnam kas dabūjis ilgi kāroto mantiņu.
Ja pa tēmu tad man liekas ka NG kādu laiku atpakaļ teica ka tie būšot tipa Okumas Solitrona kloni.Ja tas daudz maz atbilst patiesībai tad normāls kā saka nākamais solis aiz tās supremes.Kas tev viņā īsti nepatīk-nemet kā vajag vai kur vajag,tests pa jēlu vai vienkārši nesmuks ? big_smile .
p.s.Man nav galīgi nekas pret labiem instrumentiem,drīzāk otrādi,zināma atkarība novērojas smile .

CMS Valmiera

380

Re: Makšķeres/Удочки

Mati, es vēlos iegādāties eliti, jo vēlos kārtīgi izjust gan to, kā pretojas gan brekšuks, gan kāda cita zivs un vēlos ķert arī ar vieglu rīku, jo supremi dēļ svara nav ērti turēt rokā.