201

Re: Makšķeres/Удочки

Šodien biju iebraucis pie Agra Milo veikalā apskatīt sezonas jaunumus! Milo mani patīkami pārsteidza ar jauniem dažāda līmeņa kātiem un pievilcīgām plaukta cenām smile Veči, kas vēl tikai pošas sezonai-uz priekšu!!!

202

Re: Makšķeres/Удочки

MC2 wrote:

Šodien biju iebraucis pie Agra Milo veikalā apskatīt sezonas jaunumus! Milo mani patīkami pārsteidza ar jauniem dažāda līmeņa kātiem un pievilcīgām plaukta cenām smile Veči, kas vēl tikai pošas sezonai-uz priekšu!!!

Bijām vakar,redzējām http://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/respect-055.gif

CMS Valmiera

203

Re: Makšķeres/Удочки

Sveiki!Vai varētu kāds pastāstīt kautko par Korum cs series?

204

Re: Makšķeres/Удочки

slenders wrote:

Sveiki!Vai varētu kāds pastāstīt kautko par Korum cs series?

Ar ko Tevi ieinteresāja tieši šis kātiņš ?

TEAM VOLVO

205

Re: Makšķeres/Удочки

Ar ko Tevi ieinteresāja tieši šis kātiņš ?

Amm es zinu kad veči ķer uz to katu un es gribētu uzināt kautko vairāk varbūt jāpērk tieši šis kāts!!

206

Re: Makšķeres/Удочки

slenders wrote:

Ar ko Tevi ieinteresāja tieši šis kātiņš ?

Amm es zinu kad veči ķer uz to katu un es gribētu uzināt kautko vairāk varbūt jāpērk tieši šis kāts!!

Jāāā -paskaidrojums vienkārši perfekts  : ) smile smile . Gaidi PM !

TEAM VOLVO

207

Re: Makšķeres/Удочки

Amm paldies.

208

Re: Makšķeres/Удочки

slenders wrote:

Amm paldies.

Kāts ir labs, un cena laba. Viņam ir dažādi testi un garumi, taču labāk Tev izstāstīs Dresden. Ā, jā, kāts ir divdaļīgs līdz ar ko transportēšanas garums ir aptuveni 1,80m.

209

Re: Makšķeres/Удочки

Sveiki vīri,iesakiet kādu fīderīti copei Ventā un Gaujā 3,6m ap 100gr,gaidiju ng sasolītos team salmo bet nevaru vairs sagaidīt,jauno sezonu negribas sākt ar veciem kātiem.Cenā kautkur 100+eur.

210

Re: Makšķeres/Удочки

worm wrote:

Sveiki vīri,iesakiet kādu fīderīti copei Ventā un Gaujā 3,6m ap 100gr,gaidiju ng sasolītos team salmo bet nevaru vairs sagaidīt,jauno sezonu negribas sākt ar veciem kātiem.Cenā kautkur 100+eur.

Droši dodies uz Milo veikalu, daudz labu kātu  smile http://miloveikals.lv/lv/kontakti

211

Re: Makšķeres/Удочки

Kungi -buļļi ,tie ,kas gaidīja TEAM SALMO . Šodien Piedrujas 5a viņi tika izlikti .
TEAM SALMO TOURNAMENT -40.GR.- 189.95 EUR.
TST                                     - 50.GR.-199.95 EUR
TST                                     -70.GR. -162.95 EUR
TST                                     -90.GR .-169.95 EUR

TEAM SALMO ENERGY         -40.GR. -62.95  EUR
TSE                                     -100.GR.-95.95EUR
TSE                                     -120.GR.-95.95EUR
TSE                                     -130.GR.-99.95EUR
TSE                                     -150.GR.-99.95EUR
TSE                                     -180.GR.-105.95EUR

Kas gribēja -pasteidzās ,jo viņu ir maz sad

TEAM VOLVO

212

Re: Makšķeres/Удочки

Ir doma iegādāties papildus fīderi ar testu līdz 70-80 gr.,  garums varētu būt 3,3 - 3,6 m, prasās mazākām ūdens tilpnēm. Cenu domāju 70 - 100 eur, bez spoles.
Pašlaik lietoju 100 gr 3,6 m Salmo fīderi.

Daudz neapmeklējot veikalus, varbūt kāds var panākt pretī un izpalīdzēt ar padomu.

213

Re: Makšķeres/Удочки

Nav nemaz tik daudz to veikalu kurus būtu vērts apmeklēt. Un tie paši visi Rīgā.Tā kā labāk tomēr mēģināt jo ar kātiem kā ar meitenēm-zināmā mērā gaumes jautājums.Tādā cenu diapazonā man patīk Okumas Solitrons 3,6 70g-upi velk un arī ezerā nav galīgs bomis. NG laikam teica ka jaunā Salmo Elite būšot apmēram tas pats.

CMS Valmiera

214

Re: Makšķeres/Удочки

MC2 wrote:
worm wrote:

Sveiki vīri,iesakiet kādu fīderīti copei Ventā un Gaujā 3,6m ap 100gr,gaidiju ng sasolītos team salmo bet nevaru vairs sagaidīt,jauno sezonu negribas sākt ar veciem kātiem.Cenā kautkur 100+eur.

Droši dodies uz Milo veikalu, daudz labu kātu  smile http://miloveikals.lv/lv/kontakti

Biju vienreiz aizbraucis uz to Milo veikalu un biju vilies jo iegaju ieksa  un veikals tuks neka nebija
turklat staigaju skatijos kko un neviens neko nepajautaja vai palidzet vai kas ko ka ta ka nu nez  man neiepatikas  varbut kad tagad tur prece savesta ir un  savadak

215

Re: Makšķeres/Удочки

Ingins wrote:

Ir doma iegādāties papildus fīderi ar testu līdz 70-80 gr.,  garums varētu būt 3,3 - 3,6 m, prasās mazākām ūdens tilpnēm. Cenu domāju 70 - 100 eur, bez spoles.
Pašlaik lietoju 100 gr 3,6 m Salmo fīderi.

Daudz neapmeklējot veikalus, varbūt kāds var panākt pretī un izpalīdzēt ar padomu.


Varu tev savējo KORUM CSseries kātu ietirgot

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

216

Re: Makšķeres/Удочки

Mr.Snuggles wrote:
Ingins wrote:

Ir doma iegādāties papildus fīderi ar testu līdz 70-80 gr.,  garums varētu būt 3,3 - 3,6 m, prasās mazākām ūdens tilpnēm. Cenu domāju 70 - 100 eur, bez spoles.
Pašlaik lietoju 100 gr 3,6 m Salmo fīderi.

Daudz neapmeklējot veikalus, varbūt kāds var panākt pretī un izpalīdzēt ar padomu.


Varu tev savējo KORUM CSseries kātu ietirgot

Nav bijis darīšanas ar šiem kātiem. Kāds garums, tests, cik spicītes, cik daļīgs, cik lietots utt.
Cik prasi?

217

Re: Makšķeres/Удочки

Sakarīgi angļu kātiņi. Viņus ēsma tirgo. Kādas 15-20 reizes esmu ar viņu copējis. Skaties sludekli Pirkt/Pārdot sadaļā

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

218

Re: Makšķeres/Удочки

Mr.Snuggles wrote:

Sakarīgi angļu kātiņi. Viņus ēsma tirgo. Kādas 15-20 reizes esmu ar viņu copējis. Skaties sludekli Pirkt/Pārdot sadaļā

Kas viņam testiem spicītēm, skatījos uk llapā, bet gudrs nekļuvu, 45 vai 60 gr.

219 (edited by Mr.Snuggles 2014-05-13 12:47:11)

Re: Makšķeres/Удочки

Kāta tests 60g. Spices 1oz un 2oz

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

220

Re: Makšķeres/Удочки

Maris wrote:

Nav nemaz tik daudz to veikalu kurus būtu vērts apmeklēt. Un tie paši visi Rīgā.Tā kā labāk tomēr mēģināt jo ar kātiem kā ar meitenēm-zināmā mērā gaumes jautājums.Tādā cenu diapazonā man patīk Okumas Solitrons 3,6 70g-upi velk un arī ezerā nav galīgs bomis. NG laikam teica ka jaunā Salmo Elite būšot apmēram tas pats.

Domā šis kāts

http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobija … 2761.html#