181

Re: Makšķeres/Удочки

Atbilde imperiālismam-Volvo smile
Preces cena tirgū veidojas no pieprasījuma un piedāvājuma savstarpējās attiecības! Šajā gadījumā SALMO drīzāk apgriezīs apgrozījumu un preces pirkšanu pasūtot uz veiksmīga stāsta pamata (viņš ir labs tā saka Ukraiņi forumā un kā viņš met....) no mazajiem tirgotājiem smile jo nafig sūtīt ja aizej aptausti, nopērc labu kātu, kuram ir pieejams servis, spices smile  Bet, tanī pašā laikā tas taču nenozīmē, ka šie kāti būs paši labākie- vai ne smile Aha ha  vai hi hu hu- vairāk sliecos piekrist Jana spriedumam!

P.s. Pusi sezonas nocopēju ar TEAM SALMO testa kātu līdz 50gr.-labs kāts un ja tāda līmeņa kāti būs patstāvīgi pieejami būšu gandarīts viņus pirkt, neatkarīgi no tā vai tas ir MILO, SALMO, ĒSMA utt.!

182

Re: Makšķeres/Удочки

MC2 wrote:

Atbilde imperiālismam-Volvo smile
Preces cena tirgū veidojas no pieprasījuma un piedāvājuma savstarpējās attiecības! Šajā gadījumā SALMO drīzāk apgriezīs apgrozījumu un preces pirkšanu pasūtot uz veiksmīga stāsta pamata (viņš ir labs tā saka Ukraiņi forumā un kā viņš met....) no mazajiem tirgotājiem smile jo nafig sūtīt ja aizej aptausti, nopērc labu kātu, kuram ir pieejams servis, spices smile  Bet, tanī pašā laikā tas taču nenozīmē, ka šie kāti būs paši labākie- vai ne smile Aha ha  vai hi hu hu- vairāk sliecos piekrist Jana spriedumam!

P.s. Pusi sezonas nocopēju ar TEAM SALMO testa kātu līdz 50gr.-labs kāts un ja tāda līmeņa kāti būs patstāvīgi pieejami būšu gandarīts viņus pirkt, neatkarīgi no tā vai tas ir MILO, SALMO, ĒSMA utt.!

Vajag mācēt lasīt starp rindām ...
Nez kurā vietā es salīdzinu SALMO AR dRENNAN MATCH PRO vai DAIWA TOURNAMENT ! smile smile smile...
Neauglīga diskusija .

Ar humora sajūtu ar ne visai... smile

TEAM VOLVO

183

Re: Makšķeres/Удочки

Volvo,
Ar humora sajūtu ir vairāk nekā kārtība un ar informāciju par gaidāmo produktu arī smile

184

Re: Makšķeres/Удочки

Aiziet aiziet, klope briest !!!!

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

185

Re: Makšķeres/Удочки

Sadot pa muti dēļ gaumes, kvalitātes, maciņa biezuma, pieejamības!!! Laba klope briest !!! smile

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

186

Re: Makšķeres/Удочки

Jāpielej nedaudz eļļa ugunij big_smile .Pēdējā laikā gandrīz visi pazīstamākie sportisti un ne tikai ir iesaistījušies makšķeru radīšanā un tirzniecībā ne tikai kā agrāk teica ārzemēs bet arī Krievijā,Ukrainā un pat pie mums.Nekā slikta jau tur nav,pat visai saprātīgi liekas ka cilvēks kas kautko sajēdz piedalās pie procesa.Parasti gan ar cenām viņi piebrauc visai tuvu pazīstamāko brendu augstākā līmeņa makšķerēm.Sit mani nost bet tīri psihaloģiski es nevarētu nopirkt Salmo par DuchMastera cenu,it īpaši tikai pēc reklāmas.Saprotot ka labu mantu tomēr pa lēto uztaisīt it kā nevar,jācer ka Salmo būs izdevies kaut kur pa vidu trāpīt.Gribētos ka labs instruments,it sevišķi ja vēl būs brīvi pieejamas dažādu testu spices,būtu pieejams kā saka plašākām tautas masām smile .Kātu vēl nav bodē bet razborkas jau sākas big_smile big_smile big_smile .Kad tā ziema vienreiz beigsies....

CMS Valmiera

187

Re: Makšķeres/Удочки

Maris wrote:

Jāpielej nedaudz eļļa ugunij big_smile .Pēdējā laikā gandrīz visi pazīstamākie sportisti un ne tikai ir iesaistījušies makšķeru radīšanā un tirzniecībā ne tikai kā agrāk teica ārzemēs bet arī Krievijā,Ukrainā un pat pie mums.Nekā slikta jau tur nav,pat visai saprātīgi liekas ka cilvēks kas kautko sajēdz piedalās pie procesa.Parasti gan ar cenām viņi piebrauc visai tuvu pazīstamāko brendu augstākā līmeņa makšķerēm.Sit mani nost bet tīri psihaloģiski es nevarētu nopirkt Salmo par DuchMastera cenu,it īpaši tikai pēc reklāmas.Saprotot ka labu mantu tomēr pa lēto uztaisīt it kā nevar,jācer ka Salmo būs izdevies kaut kur pa vidu trāpīt.Gribētos ka labs instruments,it sevišķi ja vēl būs brīvi pieejamas dažādu testu spices,būtu pieejams kā saka plašākām tautas masām smile .Kātu vēl nav bodē bet razborkas jau sākas big_smile big_smile big_smile .Kad tā ziema vienreiz beigsies....

Cik noprotu tieši to arī centās panākt. Uzražot labas kvalitātes kātu ne par kosmiskām cenām. Spriežot pēc atsauksmēm tas ir izdevies.

188

Re: Makšķeres/Удочки

es domāju, ka TEAM SALMO zīmols vispār nav domāts tautai klasiskajā izpratnē smile Tautas klase ir Taifun, Supreme, maksimums Diamond big_smile
Pēc kataloga izskatās Jaunie Elite Feeder, un Team Energy ir jau nopietniem cilvēkiem, bet Team Tournament vispār domāju būs kosmosā

189

Re: Makšķeres/Удочки

smile meitenes arī dali tautas klasē un nopietniem cilvēkiem smile ATVAINOJOS TIEM KAM LIEKOS BRUTĀLS smile man liekas ja, kas dzīvē aizrauj, patīk, interesē, gribi iepazīties smile tad uz priekšu!!!!
P.s. Makšķerēšana pārsvarā cilvēkiem tomēr nav iztikas jautājums lai to dalītu klasēs.

190

Re: Makšķeres/Удочки

zhivs wrote:

es domāju, ka TEAM SALMO zīmols vispār nav domāts tautai klasiskajā izpratnē smile Tautas klase ir Taifun, Supreme, maksimums Diamond big_smile
Pēc kataloga izskatās Jaunie Elite Feeder, un Team Energy ir jau nopietniem cilvēkiem, bet Team Tournament vispār domāju būs kosmosā

Nu nebūs ,nebūs kosmoss... smile
Varētu iemest ciparus visām sērijām jau šovakar ,bet...neskriesim pa priekšu vilcienam . smile
Paciešamies līdz otrdienai ,tad jau būs ļoti konkrēti .

Kas attiecas uz " tautas klasi " ,-te TU draudziņ biki kļūdies ... smile smile smile
Pat rūdīti dubinšķiki ,kuriem ir vēlme iziet uz citu līmeni ( feederi ) ,cenšas nopirkt vismaz DIAMOND sēriju.
Lai man kāds te nepārmestu kategoriskumu apgalvojumos ( smile ) ,es spriežu pēc viena SALMO veikala feederu pārdošanas .
Domāju ,ka Lāčuks un Kvarcs pateiks to pašu .

Katalogā ir pāris kļūdas sad

TEAM VOLVO

191

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
volvo wrote:

...
Lai man kāds te nepārmestu kategoriskumu apgalvojumos ( smile ) ,es spriežu pēc viena SALMO veikala feederu pārdošanas . ...

smile smile smile

Nu re, nav jau nemaz tik grūti arī pamatot, ja vien ir vēlme. smile

smile smile smile

TEAM VOLVO

192

Re: Makšķeres/Удочки

NG copeslietās
tā arī būs aptuveni, plaukta cenas Tournament kātiem būs aptuveni šādas,
Pikeris 3m 40 g - 190,-
fīderis 3,3m 50 gr - 200,-
fīderis 3,6m 70 gr - 165,-
fīderis 3,9m 90 gr - 170,-


otra Team Salmo sērija ENERGY būs cenās līdz 110 eiriem

CMS Valmiera

193

Re: Makšķeres/Удочки

Blin,tas kas man gribētos pats dārgākais.Jāgaida atkal līdz ziemas izpārdošanai smile .

CMS Valmiera

194

Re: Makšķeres/Удочки

Maris wrote:

Blin,tas kas man gribētos pats dārgākais.Jāgaida atkal līdz ziemas izpārdošanai smile .


A kam tev 3,3 metrus garu fīderi? Tas ir priekš Gaujas mīļākais izmērs, vai kā smile)) Man pa Lielupi, Buļļupi un Daugavu strādājot, 4,2 tā tik vien ir big_smile Kantes malai lai pāri pārceltu bez zacepa prasās kaut kas garš.

195

Re: Makšķeres/Удочки

Mirtin, kad tu paņemsi rokās to 3,3 m fīderīti, tad domas mainīsi smile:):)

Bet taisnība par Daugavas hesiem un Lielupes atsevišķām vietām ir, labi 4,2m var būt ir pārspīlēts, bet 3,9 prasās gan tai kantei, Gaujā tuvajai distance šie 3,3m kātiņi ir vienkārši ideāli smile:), arī Voleriem, abet Zundas kanālam neko jaudīgāku I nevajadzēs, tur zivju ir ļoooti daudz, bet copes attālumi 5-15-25 m smile:):)

par jaunajiem kātiem runājot, tie, kurus redzēju un redzēšu LČ protokolos kā dalībniekus var rēķināties ar biki patīkamākām cenām, brīnumu gan nebūs šiem kātiem, bet biki pieregulēt pieregulēsim smile

196

Re: Makšķeres/Удочки

Maris wrote:

NG copeslietās
Pikeris 3m 40 g - 190,-
fīderis 3,3m 50 gr - 200,-
fīderis 3,6m 70 gr - 165,-
fīderis 3,9m 90 gr - 170,-

nu lūk, ko tad pēkšņi visi sarāvās, tā taču tautas klase, kādus 2-3 vajag paņemt ar dažādiem testiem un vēl kādu rezervei lai ir tongue

197

Re: Makšķeres/Удочки

smile:) NEBAIDI CILVĒKUS

runa iet tikai par pašu TOP klasi, ir Energy sērija, kur kātiņi ir arī izcili, sevišķi smalkie smile, bet cenas jau stipri stipri patīkamākas, sevišķi sportistiem

ir atjaunotā Elites sērija, kas ir uzlabots un paplašināts  Okuma Silitron , ļoti labās cenās ...

a ja pareizi un laicīgi parunājas , tad vienmēr visu var sakārtot, lai visi būtu apmierināti smile:):)

198

Re: Makšķeres/Удочки

NG wrote:

smile:) NEBAIDI CILVĒKUS

runa iet tikai par pašu TOP klasi, ir Energy sērija, kur kātiņi ir arī izcili, sevišķi smalkie smile, bet cenas jau stipri stipri patīkamākas, sevišķi sportistiem

ir atjaunotā Elites sērija, kas ir uzlabots un paplašināts  Okuma Silitron , ļoti labās cenās ...

a ja pareizi un laicīgi parunājas , tad vienmēr visu var sakārtot, lai visi būtu apmierināti smile:):)

Laikam jākļūst par sportistu, lai cena būtu patīkama. big_smile

199

Re: Makšķeres/Удочки

mirtins wrote:
Maris wrote:

Blin,tas kas man gribētos pats dārgākais.Jāgaida atkal līdz ziemas izpārdošanai smile .


A kam tev 3,3 metrus garu fīderi? Tas ir priekš Gaujas mīļākais izmērs, vai kā smile)) Man pa Lielupi, Buļļupi un Daugavu strādājot, 4,2 tā tik vien ir big_smile Kantes malai lai pāri pārceltu bez zacepa prasās kaut kas garš.

Neteiksim ka mīļākais bet parocīgākais gan.Ir man Colmic Black Style 3,3 70g,gandrīz tas ko vajag.Vietās  kur es makšķerēju ar 3,3 var iemest vecim otrā pusē mugursomā,kantis ar mums savādākas.Smalkumus ķeru kā saka no rokas un ar 4,2 tas man liekas diezgan neērti.Bet nu tam kātam jāvar droši iemest 50g vidēju barotavu,Gauja tomēr.

CMS Valmiera

200

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
zhivs wrote:
Maris wrote:

NG copeslietās
Pikeris 3m 40 g - 190,-
fīderis 3,3m 50 gr - 200,-
fīderis 3,6m 70 gr - 165,-
fīderis 3,9m 90 gr - 170,-

nu lūk, ko tad pēkšņi visi sarāvās, tā taču tautas klase, kādus 2-3 vajag paņemt ar dažādiem testiem un vēl kādu rezervei lai ir tongue

Tie kas grib, jau paņēmuši vai paņems, tik cik to vēlēsies, bet lielos vairumos tas noteikti nebūs. Un ne jau cena te noteicošais faktors. smile Lielākajai daļai no tiem kas grib sev atļauties tādas klases un cenas kātus, tādi jau ir un atliek vien piepirkt iztrūkstošās pozīcijas.

Neviens nesarāvās... smile smile smile
Un nejauc p ar P... smile
Par tautas klasi te jau sen pārrunājām .
Un jā -man būs visi četri TOURNAMENTI ,un pats galvenais ,es par to nekaunos...

TEAM VOLVO