341

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

http://s009.radikal.ru/i307/1411/dc/be5c9b49941d.jpg
бульупе,напротив отчистных.Дальняя дистанция подлещик,вимба(немного не дотягивает до размера) ближняя дистанция,плотва разноколиберная на заброс,как с пулемета.все на опарыша.

342

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šodien atkal upē,vieta klasiskā big_smile .
http://i58.tinypic.com/mcr7cx.jpg
Starts kā jau vēlā rudenī ļoti lēns,jāpagaida kamēr zivtiņa pamostas.Pāris pliči un aiziet mazbreksīts,150 -200g.Pilnā mērā cope iekustas pēc 10.Viena vimba,otra pavisam smuka vimba,breksīts g700.Ūdens pa nedēļu vēl nokrities,duļķīts mērens un turpina palikt siltāks (novembrī smile ).Nu jau 6 grādi.
http://i59.tinypic.com/rmmhbs.jpg
Pēcpusdien pēc pusdienu pārtraukuma(vienbrīd bij diezgan liels klusums) sākās raudas un jeļčiki,izmērs diezgan viduvējs.Paretam tik kāds bonunusiņš.Laiks ar daudzmaz normāls,nedaudz jau uzlija,bet priekš novembra labs.Jau pirms 3 cope pieklusa,metām mieru.Zivju ķeselē patīkams smagums,pāri pa pusspainīti, kg 8 apm.Pārsvarā gan smalce.
http://i57.tinypic.com/ml4jgm.jpg
Nedaudz Sensas raudiņa,nedaudz Salmo raudiņa,Milo gaišā zemīte,baltie un pinka.Gaidam ciemos smile !

CMS Valmiera

343

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Man tik darbs, darbs, darbs... zb skatos atskaites gan te, gan Facebook un siekalas tek! big_smile

344

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Pa cik nojuka darbadiena biju spiests big_smile uz dažām stundām braukt uz upi.Barība-salasīju visas puspaciņas atlikumu un
samiksēju.Trapers un Dragons,laikam vēl kaut kas bija.Barotava mazais Matrix ar pielīmētu pašlīmējošo auto lieto disku atsvaru-turas labi jau otro copi.
http://i60.tinypic.com/2433iog.jpg
Ūdens atkal augšā,cm20,nedaudz duļķis.Bija diezgan jāpastrādā kamēr iekustinājām zivtiņu,vislabāk sāka copēt ap 1niem kad bija jābrauc prom smile .
http://i61.tinypic.com/2d91a49.jpg

CMS Valmiera

345

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Лелупка.аккуратные поклевки,поводок ставил метровый.ловилось на опарыша.
http://s014.radikal.ru/i326/1411/cb/42a726b0185e.jpg
http://s020.radikal.ru/i704/1411/e2/708b910d12c3.jpg

346 Redaktēts Kartfels (2014-11-17 00:21:07)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sestdien pamodos priekš brīdienas netipiski agri. Laikam jau reflekss izstrādājies. Ledusskapī vējš svilpo, jādodas ārā. Bik aizrāvos ar pedālju mīšanu un rezultātā nonācu makškjernieku veikalā
Veikalnieks mani apbūra un biju spiests braukt jaunos zābakus iesvētīt. Nācās pirkt arī ēsmas un barības. Pat mitili nopirku.
Nolēmu braukt tā, lai pa gaismu var iekārtoties. Tikko arbraucu, paliek tumšs smile Vējš sejā tāds, ka ne iemest ne ko cutu. Ilgi dīdos, kā suns, kas stabu atrast nevar un beigās nosēžos vietā kur vismaz punkjus nepūš atpakalj degunā smile
Paēdu iepirktās bulkas, apēdu desas lunkji un saprotu, ēst man gribējās ne makškjerēt smile
Tā dikti negribīgi pamētāju tumsinjā, siltajā skafandrā cīnijos ar gribēt gulēt, izvelku smuku raudu. Nu vismaz kaut kas. Tad mega pūtiena laikā brekšuks nocopēja tā, ka palēcos. Tad divi plicīši un viss, man apnika. Pusnaktī braucu mājās.
Forši, kas var būt labāks par vakarinjām novembra vidū pie upes smile

p.s. un kur nu bez prikoliem. Gjērbjot nost silto fufaiku maku uzliku uz mašīnas jumta big_smile:D:D Žanra klasika blj......

347

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vitalij rakstīja:

Лелупка.аккуратные поклевки,поводок ставил метровый.ловилось на опарыша.
http://s014.radikal.ru/i326/1411/cb/42a726b0185e.jpg
http://s020.radikal.ru/i704/1411/e2/708b910d12c3.jpg

Zinam šo vietiņu ;-)

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

348

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Pie mums nav sliktāk kā Itālijā.Milo diena Gaujmalā smile .
http://i59.tinypic.com/rc0l7s.jpg
Tikai maigi sakot diezgan dzestrs laiciņš.Cope ar laikam tāpēc vāja.Starts bija baigi lēnais,pēc tam itkā iesila bet visai drīz zivtele palika kaprīza.Uz barības stāvēja taču ņemt negribēja.Kaut kādu nabadzību jau salasīju.Labi ka ciemkukulī atvestais Siluro tradicionālais starta dzēriens mājās ātri atsildīja big_smile .Manta!
http://i60.tinypic.com/116qh5w.jpg

CMS Valmiera

349

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Māra rakstītajam vēl tikai gribu piebilst- ja fīdera dresētāji vēl šo to ķēra, tad pluda pavēlniekiem šodien gāja pavisam švaki.
Tā kā fīders rullē, vismaz šodien smile .
Tāda sajūta, ka šā gada sezonu esmu beidzis.
Visiem NE ASAKAS !!!!!!!!
Trinam āķus !!!!!!!!!!!
Drīz pavasaris

LSMK-MILO

350

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Plānotais izbrauciens uz Lielo upi nobira,nācās vien svētku copi pavadīt turpat pie mājas,Gaujmalā.Ierados pavēlu, ap pus10,bet par brīnumu mana iecerētā vieta bedres lejasgalā bija brīva.Pārējās visas praktiski bija aizņemtas,itsevišķi tur kur nesen vēl daudz maz ko vilkām smile .
http://i62.tinypic.com/24o6khu.jpg
Šoreiz cope ar pirmo metienu,taču ļooti knapa.Lēnītem daudz maz iekustās.Barojām ar traki iternacionālu maisījumu,puspaka GGardons,divas puspakas Traper Golda,Milo gaišā zeme,Traper sausiņi zeļonkas krāsā.Viens no lielākiem jeļčikiem smuki atvieglojas varen zaļā krāsā smile .
http://i59.tinypic.com/2ik5ncm.jpg
Tākā Sensas tīri labi sadzīvo ar Traperi.Neiztrūka ar adbilstoši svētkiem patriotiskais moments smile .
http://i60.tinypic.com/2en6td1.jpg
Varen smuks laiciņš pēcpusdien,saulīte,vēja tikpat kā nav.Cope ar uzlabojas.
http://i59.tinypic.com/2zg6mph.jpg
Trijos metu mieru,kaut ko jau saķēru,turmāk sola mīnusus tad jau redzēs vai maz vēl sanāks pafīderēt.Priecīgus svētkus!
http://i57.tinypic.com/xpot9v.jpg

CMS Valmiera

351

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Pamodos pavēlu ,bet copēt nekad nav par vēlu big_smile Nobraucu uz 29.km. ,bet ne Borodas vietu. big_smile Izbrīnīja copmaņu nebūšana tik medīgā vietā...Sāku 9.00 ,beidzu 13.30 . Barība SALMO brexis + zeme .Uz āķa tikai pinki ,jo pārējie labumi palika virtuvē uz palodzes,ibio... Iet pie citiem un prasīt sauju baltos ,pāris sliekas un puskilo motiļa traucēja iedzimtā kautrība big_smile big_smile big_smile
Nomērījos minūtes laikā ,jo tur viss sen skaidrs big_smile Rezumē -tur viss notiek ,abreki salasījušies dziļumā un gaida ,kad viņus iešūpos ... big_smile  Vienam garlaicīgi ( piedod Dresden ,visas predjavas Valmieras mobilajiem operatoriem) big_smile .
12.zivis - 1.5kg. ,četri 1.2kg. viens mazākais 0.5kg. ,pārējie ~1.kg. Visiem svētku noskaņu un labu apetīti !
http://sa.uploads.ru/t/Vbpkc.jpg
http://sa.uploads.ru/t/G5joP.jpg
http://sa.uploads.ru/t/Y49Sh.jpg

TEAM VOLVO

352

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Volvo, zinu, kur biji. Tur arī forša vieta, jo dziļums tālāk. smile Žēl, ka mīnusi sākās, es ar bij gatavs parīt doties, bet nekā. Sagaidīs atkusni (ja būs), nu tad gan. Tie paši breksīši tur arī ziemā sēž. smile

353

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Boroda -nekas tur nav savādāk kā uz laipām ...
Pirmā kante aiz niedrēm līdz 5.m.,tad galds līdz 40 spoles apgriezienem ,tad kante līdz 8.m.ar galdu līdz 58 apgriezieniem ,kur dziļums jau 10.m. Tur tas 29.km.ir tāds nosacīts ,jo viņš ir stipri garāks par 1000.m. big_smile
Vasarā divreiz nobraucu ar eholotu .
Ir protams lokāli nelīdzenumi ar gliemeņu koncentrāciju ,bet tas jau ir stipri jāmeklē nezinātājiem.

TEAM VOLVO

354

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Un tā abas brīvdienas pa upi smile .Siekalas jau tecēja skatoties uz tiem Volvo brekšiem bet nu nekādi netiek uz tiem lielajiem ūdeņiem.Bet nu savs dīķīts kaut kā mīļāks smile .Bildes jau gan izliku Feisbukā,tehniskās detaļas kā saka šeit.Droši vien ka pēdējā atskaite šogad,sezona izskatās  cauri.Sesdien apsēdos turpat iepriekšējā atskaitē minētajā vietā.Dziļums ap 2+ metri,straume uz 50 g.Pēc lielā ūdens grunts bedres lejasgalā sanesta ar visādu drazu un zivīm kaut kā patīk vairāk uzturēties tur, nekā vajadzētu būt vēlā rudenī-dziļumā.Uztaustīju kaut kādu gružu čupu un aiz tās ieklipsējos.Uz copi protams jāuzgaida lai gan zivis parādījās jau uz 3-4 metienu.Nezinu kā lai apraksta pašu copi-brīžiem knapi pamanāma spices ietrīcēšanas,staipīšana,5g plicīts vasarā ņem asāk.Bija gan arī asāki rāvieni kad paši nejauši uzsēžas.Copes retas-3-5 min.Bet nu izmērs tiešām skaists,brīžiem izlec pat tādi 200g+ kumeļi.99procenti jeļčiks,viens riktīgs grosgardons,daži sapalēni līdz 300g.
http://i61.tinypic.com/2mfiyyw.jpg
Laikam jau sakarā ļoti kaprīzo copi ļoti daudz shodu visādās distancēs,realizācija labi ja 60 %.Otrā dienā tai vietā nosēdinājām bračku bet pats nosēdos vēl zemāk uz sekluma pusi.Pārbaudīt vai citur ar mākam ko noķert big_smile .Viss atkārtojās 100%,gan zivis tās pašas, gan loms beigās izskatījās tik pat liels.Bija iteresants moments-piecērtu uz copi taču nāk netipiski smagi.Zivi jūt,taču tā tirināšanās neatbilst smagumam.Izrādās divas barotavas-
http://i59.tinypic.com/ae6qyq.jpg
Un divas zivis-
http://i57.tinypic.com/vnk1h2.jpg
Biju vēl aizķēris kāda norautu barotavu ar visu vēl spriganu raudu galā smile .Abas dienas copēju ar to pašu maisījumu kas iepriekšjā atskaitē,bija noglabāts saldētavā.Tā ar apm. 2kg izvilku 3 normāla garuma copes reizes.Mini barotava,reizēm pildīju tikai katrā 3-5 metienā.Gaļa,gaļa,gaļa smile .Abas dienas ļoti mierīgs,nedaudz miglains laiks ar temp.nedaudz virs 0.Praktiski bez vēja,tā kā bija pat tīri silti.Laikam jau sezonu noslēdzām,cope bija grūta bet visai aizraujoša,kā lai sagaida pavasari smile .Pēc prognozes izskatās ka viss sad .Būs laikam pēc nezcik gadu pārtraukuma jāatsāk urbt ledu smile.

CMS Valmiera

355

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jā, Māri, prognozes sola mīnusus... eh, man nesanāca pēdējo copi veikt, bet gan jau. Ja tā parēķina, tad pavasars būs jau pēc 4 mēnešiem. smile Mans domā ziemā dažās vietās ar ziemas fīderi padarboties. Kātiņš, protams, īss, barotava atbilstoši straumei, pavadiņš, āķītis un galā kāds motilītis ar pinku, vai balto. smile

356 Redaktēts Kartfels (2014-12-21 14:57:19)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Ķeram svētku sajūtu. Buļļupe. Tikko.
http://s017.radikal.ru/i419/1412/06/fb7294db3d94.jpg


I togo kolēģim divi ķīši, bariņš ar sīkvimbām un viena mēra vimba.
Man 1 ķīsis, viena zemmēra vimba un viens plaukstas izmēria zembreksis.

Ūdens vēl mīksts, barotava grimst labi. Makšķerēt var smile

Karoč priecīgus visiem Ziemas Saulgriežus!

357 Redaktēts Pedro Sanchez (2014-12-21 22:23:10)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šodien satiku daudz labus cilvēkus Voleros.. ))

http://s50.radikal.ru/i130/1412/99/1c1ab6a9cd35.jpg
http://s020.radikal.ru/i706/1412/51/9af98ee5e02a.jpg
http://s017.radikal.ru/i410/1412/92/d2309c002bf4.jpg
http://s008.radikal.ru/i303/1412/3f/2b72d494eea2.jpg
http://s019.radikal.ru/i641/1412/6b/ef07695379e5.jpg

358

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Svecināti kolēģi ! Lai gan likās ka sezona noslēgta vēl vienu copi tomēr sagaidījām smile .Rīgas kungi bija sasparojušies un nu jau jāsaka tradicionālais Ziemassvētku pasākums notika atkal Voleros.Copmaņu un līdzjutēju šoreiz stingri vairāk, A zonu gandrīz aizpildījām.Pati cope jāsaka atbilstoši gadalaikam-vāja protams.Es vismaz nekādu loģiku tai zivju uzvedībā neatradu,brīžiem ķērās ar smuku copi,brīžiem  absolūts tukšums.Daudz protams nemanāmu,neņemamu copju.Bet bija tomēr ļooti interesanti,konkurence ar jāsaka PČ līmenī smile .Laiciņš ar noturējās mums par godu,brīžiem pat saulīte uzspīdēja,zivtiņu noķērām,cepumiņu iegrauzām(pavisam nedaudz smile ),daudz labu cilvēku satikām.Prieks bija atkal jūs kungi satikt ! Priecīgus un jaukus Ziemassvētkus jums visiem !
http://sf.uploads.ru/t/n2rL4.jpg

CMS Valmiera

359

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveika sabiedrība !
Šorīt pamodos ar neaprakstāmām sāpēm dvēselē ,-gribu feederēt ! A man brīvdiena un ledus apnicis kā rūgta nāve ,jo visas brīvdienas praktiski uz ledus ... Tā kā organismam atteikt nedrīkst ,-kautkur jābrauc .
Mājās ātri iejaucu SALMO fīderi ar zemi ,saģērbos ,paķēru motili un pinkus un laidos uz vienu vietu ,kur dienas trīs atpakaļ bija brīvs ūdens .
Bingo ,ledus nav ...
No priekiem pat svinu nepavalkāju pa grunti ,-ieklipsējos uz šaru un iemetu trīs barotavas ar motili ...
Tā bija dubultkļūda  big_smile
Pirmkārt tajā distancē bija ahujenna daudz gliemežu  ( - 7 pavadas )  ,otrkārt ,-uz motili nostājās ķīsis ...ibio...
Mainīju taktiku uz lohu variantu -uz āķa 2.pinki + 2 motiļi ,barotavas vietā svins ,....un džigo pa visiem vektoriem .... big_smile
Apnika pēc 2.stundām . Rezultātā divi asari virs 100.gr.+ tāda pat rauda ...ķīšus atdevu saimniekam ,kurš dīvainā kārtā raudu ignorēja ... big_smile big_smile big_smile
p.s.-centīšos ielikt bildītes ,ja atradīšu kabeli...

TEAM VOLVO

360

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

http://img6.uploadhouse.com/fileuploads/20573/20573536-100x100-8a4d7e2dfc1b8467961324883ffcdba9.jpg http://img5.uploadhouse.com/fileuploads/20573/20573535-100x100-5f8a1d0e316060b728a6f1eca43e4659.jpg http://img4.uploadhouse.com/fileuploads/20573/20573534-100x100-c09d5efe99539b376b9e4b5711b2fc47.jpg http://img3.uploadhouse.com/fileuploads/20573/20573533-100x100-14160a31b62e9a13296fdf9f161b2c48.jpg

TEAM VOLVO