221 (edited by Maris 2014-06-26 11:56:26)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Trapera vidējā līmeņa barības nez kāpēc ir baigi sakrāsotas,katrs tas cepuma gabaliņš ir citā,reizēm spilgtā krāsā. Tā krāsviela arī varētu būt lielākā ķīmija tai pasākumā.Kŗāso vairāk jau dēļ copmaņiem man šķiet smile.Tāpati Gold sērija šķiet krietni dabiskākā krāsā.Tās alerģiskās lietas protams ir stingri individuāli,man teiksim ir po...,gan no Sensas gan trapera.Maisu 99% ar rokām,līdz elkoņiem spainī smile .Patīk man kautkā ar roku visu izčamdīt smile .Nomazgāt gan reizēm nevar pat pāris piegājienos par smaržu nemaz nerunājot.

CMS Valmiera

222

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Man līdzīga lieta bija dēļ ūdens kuru izmantoju iemaisot barību, pats ar Traper barībām daudz strādāju un nevarētu teikt ka baigi saēd ādu, bet nu katram jau sava reakcija.

223

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Dresden wrote:

Man līdzīga lieta bija dēļ ūdens kuru izmantoju iemaisot barību

Kas tas par spec ūdeni, kurš rokas saēd, vai k-ko ne tā sapratu roll ????????????
Vispār es arī uzmanos, vismaz caur sietu barību laižot izmantoju parastos darba cimdus, bet maisu ar urbjmašīnu, jo reizēm bik sasprēgā pirksti, arī no Milo.........

LSMK-MILO

224

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Bāc, pat nebiju tik tālu aizdomājies.
Jau šķita, ka man ir kāda ādas slimība piemetusies, vai kādas vielas organismā trūkst. Visa roku āda čupā.

225

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:
Dresden wrote:

Man līdzīga lieta bija dēļ ūdens kuru izmantoju iemaisot barību

Kas tas par spec ūdeni, kurš rokas saēd, vai k-ko ne tā sapratu roll ????????????
Vispār es arī uzmanos, vismaz caur sietu barību laižot izmantoju parastos darba cimdus, bet maisu ar urbjmašīnu, jo reizēm bik sasprēgā pirksti, arī no Milo.........

Kādreiz copēju Lielupē pie Zirgu salas, tur tas ūdens riktīgi indīgs, kaut kas līdzīgs purva ūdenim ar dūņām uz grunts. Man no tā ūdens gandrīz nagi nomaucās! smile Tas pats bija arī Ventā tikai ne tik traki, gadās blakus iztek kaut kāda upīte vai grāvis ar mālainu ūdeni, tad vot tas māls reāli noēd ādu. smile

226

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Mēs ar draugu šoreiz bijām izmantojuši vienādu barību - abiem šī problēma smile Nu bet jā - katram ir sava reākcijas pakape.
Sorry ka tāds offtopic sanāca smile

227

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kartfels wrote:

Bāc, pat nebiju tik tālu aizdomājies.
Jau šķita, ka man ir kāda ādas slimība piemetusies, vai kādas vielas organismā trūkst. Visa roku āda čupā.

Var būt, ka tomēr vitamīnu trūkums........... big_smile big_smile

LSMK-MILO

228

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:
Kartfels wrote:

Bāc, pat nebiju tik tālu aizdomājies.
Jau šķita, ka man ir kāda ādas slimība piemetusies, vai kādas vielas organismā trūkst. Visa roku āda čupā.

Var būt, ka tomēr vitamīnu trūkums........... big_smile big_smile

Kalcijs un smadzenes trūkst.
Nolecot no Daugavas kuģīša klāja uz Krastmalas trotuāra salauzu pēdu trijās vietās. Būs arī jāoperē.
Bat tā - mašīna ir, ekipējums ar sakrājies, indīgais Trapers ar iepirkts, atvaļinājums pieteikts. Lupīšu uz jūsu copes atskaitēm un audzēšu mušu kāpurus uz savas kājas droši vien līdz pēdējo sēņu mežā laikam sad

Atvainojos par spamu smile Biš jau ir besītis.

229

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nu vecīt, turies... vasara tev ir pa dirsu. Toties kāds kaifs būs atgriezties uz lielajiem rudens brekšiem:DDDD

230

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nu ko, aizbraucu šodien pafeederot turpat zem Jelgavas. Biju uz vietas 3:20 - gandrīz visas vietas jau no vakara aizņemtas, apsēdos pēdējā, kas bija.
Kā izradījās tomēr neērta vietiņa, dubļi krastā, koroče nākamreiz padomāšu divas reizes, vai nepameklēt vēl kādu citu punktu.
No rīta +5C, migla. Ap 4:30 pirmais metiens.
Pa dienu sanāca noķert tikai 11 brekšu bernus un vienu raudiņu (kopējais svars 1.6kg). Nekā nopietna nebija.
Ņema uz sarakano + baltais. Uz makaroniem vienu arī izvilku. Uz baltajiem nebiju baigi spiedis.
Barība bija divos veidos: Traper Select Breksis dzeltenās krāsas un Traper Feeder Breksis brunas krāsas.
Kas interesanti, gandrīz visi uz pirmo barību dabūti. Uz Feeder tikai viens man liekas, kaut kā vāji bija uz to.

Varbūt jau jāpāriet uz nakts režīmu, bet kurš zina, von šodien koleģis paziņoja, ka šodien Venta pa dienu kaut ko labu noķera, bet konkretajā vietā - 5 metri no tās jau nekā nav gandrīz smile
Neskatoties uz to, ka bonusu nebija, galaicīgi nebija un atpusties sanāca, tagad vēl paliek izgulēties smile

231

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vakar par manu salauzto kāju apžēlojās māsa ar draugu smile
Galu galā nonācām pie Lielupes Kalnciemā.
Veselības stāvoklja dēlj sanāca nopietnākā fīdercope mūžā.
Sēdēju kā pielīmēts krēslā. Iemetienus veicu no sēdus pozīcijas. Metieni sanāca baigi precīzie.
Riktīgi bieži pārmetu, jo nu mērkjis bija, ka man noteikti jānokjer zivs.
Tas man arī izdevās. Vidējā pirksra izmēra breksīc. Mani pārnjēma milzīga gandarījuma sajūta. Dikti sagribējās to kā nosvinēt. Bet es lejā pie upes, ar salauztu kāju un velszin kur visoār.
Sanjēmos, uzrāpos krastā, ar krukjiem davilkos līdz celjam. Tur paveicās nostopēt businju. Onkuls kā reiz uz bodi mauca. Atveda arī atpakalj. Piemāvos strauji, jo silts jau no iepriekšējās dienas. Nogāzos ar visiem krukjiem pljavā. Izrubijos. Pamodos, debesis, zāle, pukjītes, tā smaržo. Sajutos tik labi kā bērnīnā. Kaifs!!!
Uz celjiem aizrāpoju līdz upei, tur mani palīgi dusmīgi, ar mani vairs nerunā.
Turpinu intensīvi bombardēt savu točku ar traperu. Copēja uz tikai baltie+kukurūza. Cik nokjēru es neatceros, jo visas vidējā pirksta zives uzreiz metu atpakalj. Neko lielāku i nenikjēru.

Tā lūk smile

232

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kartfels wrote:

Sanjēmos, uzrāpos krastā, ar krukjiem davilkos līdz celjam. Tur paveicās nostopēt businju. Onkuls kā reiz uz bodi mauca. Atveda arī atpakalj. Piemāvos strauji, jo silts jau no iepriekšējās dienas. Nogāzos ar visiem krukjiem pljavā. Izrubijos. Pamodos, debesis, zāle, pukjītes, tā smaržo. Sajutos tik labi kā bērnīnā. Kaifs!!!
Uz celjiem aizrāpoju līdz upei, tur mani palīgi dusmīgi, ar mani vairs nerunā.

Ideāla cope, līdzīgi nosvinēju Līgo! big_smile

233

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šitā sen nebiju smejies!

Team Ēsma

234

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Pēdējā laikā daudz darba,uz copi tiek labi ja reiz nedēļā.Vakar ar norāvu no 3.00-12.00 un mājā gulēt lai tiek uz copi.Pamostos ap 17.00-sieva cep renģes smile .Saldētavā līnīts,gan zandartiņš,bet šiem redz renģes.Slikta zīme laikam smile .Nu neko darīt,kā jau garīgi slims cilvēks devos pārnakšņot uz ezeru.Ezerā ap 19.00,neviena cilvēka.Bet nu ilgi viens neņemos,atbrauc divi čaļi ar skuķiem un makšķerēm(priekškam ? big_smile ) laivā,apmetas netālu.Pēc tam vēl divi,vectēvs vecmeistars ar mazdēlu tipa.Vieta maza,ar manu atļauju viens nosēžas vienā pusē,otrs otrā.No vakara cope ne īpaši,stundā pa karotei,pārsvarā plaukstinieki breksēni.Ap tumsu čaļi ar skuķiem nosvīst.Pirms pusnakts piesakas apmēra zandartelis,atlaižu uzreiz vaļā,pilna māja ar renģēm kā nekā big_smile .Vecmeistaram neķeras,sāk atcerēties vecos laikus smile .No pusnakts neliela aktivitāte,pieķeras pirmais vietējais standartbreksis nedaudz zem kilo.Pēc tam klusums,klausamies vecmeistara stāstos.Par to ka kādreiz uz pliku slieku varējis lielus darbus sadarīt.Par trīskilo līņiem kas izvadot ierokas pusmetru dūņās ka nevar pakustināt.Par līņu āķu profila izliekumu specifiku.Par to ka izmēģinājis visas pērkamās barības bez ievērojama rezultāta.Pēc tam pārgājis atpakaļ uz auzu pārslām un nekādu izmaiņu.Neķeras tāpat big_smile .Garlaicīgi nav.Līdz gaismai vēl pāris apkilo standarti.Sāk līt,kaimiņi pošas mājā.Vecmeistaram zero,mazdēlam kāda asaka laikam bija.Pirms pieciem jau sākas rauda bet pa starpu viens gandrīz stadarts (bildē) izleca.Brekši vecmeistaram,zandarts vaļā,tīri trauki,6.20 jau mašīnā,labi līst.Kopumā jāsaka cope diezgan garlaicīga,bet nu kautko jau sakasījām.Pa cik nebija laika tikt uz bodi un labā paika jātaupa paši ziniet kam copēju ar Šaļāpina putru ar kanēlīti, kā redzams darboties var.Nu labi smile trešdaļu Sensas pakas piebēru.Ja ne tās renģes...... smile .Ne asakas !
http://i60.tinypic.com/awu7hk.jpg

CMS Valmiera

235

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

šodien aizlaidu līdz Gaujai, visur baigā straume. Nobāzējos aiz krācēm seklā līcī. Ap 3 pirmais iemetiens, un uz reiz smuka cope. Lēni stīvēju uz krastu, a šī pie Krasta zālē un prom. Kādu copes katrā metienā, katra 3 krastā. mazas raudiņas un mailītes. Ap 4 pus pieciem parādās sīki breksēni. Piecos piesakās kaut kas liels, tikai viens. Mājās nosveru 1,6 breksis. Ta līdz 8 mazas raudiņas un par starpu kāds 100 breksēns.

236

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Ну вот и состоялась первая вроде как ночная рыбалка на Лиелупе smile
Приехали позавчера с другом около 18:00 на место, всё занято, но чудное дело - как раз одно место осталось свободным, на него то и засели, при этом еще один друг должен был подъехать около полуночи.
Начали раскладываться, то се. Очень коса пригодилась, недавно в Депо купил, ибо дно очень заросшее оказалось, да и камыши по бокам очень мешали. Около часа наверное ушло только на покос smile
Около 20:00 все таки уже забросил фидеры.
Пообщались с соседом, который необнадежил, сказав что после заката 20 минут поклюет, а потом можно до 7 утра дрыхнуть... Вот тебе и ночная рыбалка smile Так и оказалось - ни одной поклевки за ночь. Не знаю почему так - видимо особенности этого места.
Но скучно не было, ибо и водку взяли, и друган подъехал в полпервого - тоже косил себе место во тьме. Хорошо что никто не видел его пока мы там ходили - туман дичайший, видимость метров 5, а он такой идет по дороге к своему месту в труселях, в толстовке с капюшоном на голове и с вполне реальной косой, хоть и маленькой!  big_smile Реально кондрашка хватить может с перепугу, если такого встретишь big_smile
Ну короче отсидели ночь, пусто.
Утром тоже както глухо поначалу, но потом у меня 700гр подлещик и пошли поклевки хорошие , но опять лоханулся - не засекались, а одну хорошую рыбку протянул и сошла. Короче поставил поводок 70 см и другой крючек, в итоге 1кг лещик сразу. Потом еще какое то время поклевало, полкилошный один и всяких поменьше еще штук 5.
Два подлещика вообще на заброс на погружении кормушки напали, я обалдел с такого big_smile
Эта радость длилась примерно 2 часа максимум, потом после 10 утра заглохло все и в 11 засобирались домой.
В итоге в сумме 3.4 кг рыбок поймано. А если бы сразу чухнул поводок сменить на подлиннее, то скорее всего и побольше было бы... Снова опыт получил smile
У друзей ничего толкового, только мелочь совсем и той немного. Когда у меня расклевалось, хотели убить, думали что у меня какое то секретное оружие есть smile
Кстати впервые за 7 лет, что я ловлю, инспектор проверил рыболовную карточку - ехали там по берегу всех проверяли!
Ну вот такой отчет, я очень доволен рыбалкой, понравились эти пару часов клева smile

237

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Takā ūdens līmenis Gaujā krīt, aizlaidu pasēdēt. Teikšu tā cope nebija aktīva, bet kaut ko salasīju. Visi pliči atlaisti, lai dzīvo. A 4 vimbas paņēmu uz mājām. Baroju ar kaut kādu traper zaļo barību un uz āķa liku baltos. Likās ka pa Vidu karpa staigā, būz jāaizlaiž nākamnedēļ. smile)

238

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Pašlaik ar kruķiem bakstu uz durvju pusi loriņus. Briest pirmā nakts cope ar salauztu kāju big_smile
Ja līdz ūdenim tikšu, ta jau kaut ko uzrakstīšu smile
Laidīsim uz Buļļupi, lai nav tālu un nav liels aplauziens, ja tukšā.

239

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

melnais06 wrote:

Takā ūdens līmenis Gaujā krīt, aizlaidu pasēdēt. Teikšu tā cope nebija aktīva, bet kaut ko salasīju. Visi pliči atlaisti, lai dzīvo. A 4 vimbas paņēmu uz mājām. Baroju ar kaut kādu traper zaļo barību un uz āķa liku baltos. Likās ka pa Vidu karpa staigā, būz jāaizlaiž nākamnedēļ. smile)

Pēc kā to varēja pateikt?

240

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kartfels wrote:

Pašlaik ar kruķiem bakstu uz durvju pusi loriņus. Briest pirmā nakts cope ar salauztu kāju big_smile
Ja līdz ūdenim tikšu, ta jau kaut ko uzrakstīšu smile
Laidīsim uz Buļļupi, lai nav tālu un nav liels aplauziens, ja tukšā.

Labvakar makšķernieki!
Līdz ūdenim tikām. Protams, ne bez piedzīvojumiem smile
Klasiski gandrīz aizbraucām bez ēsmas. Labi, ka šis moments ātri atklājās. Problēmu novērsām operatīvi.
Biedram braucot kaut kas atlūza izpūtējam, visu ceļu biju stresā, jo šķita, ka kuru katru brīdi man tas kaut kas iedursies ānusā.
Mašīnīte rūca zvērīgi!!! Kā rallijā. Visas meičas atskatījās, bet prieki mazi, jo arī visi veči blenza big_smile
Paši norēcāmies līki.
Tikām Buļupes vietā netālu no ietekas/iztekas Lielupē. Ļoti skaistā vietā. Tieši pretī tēlnieka Paula Jaunzema mājām. Ekskluzīvi.
Pirms mums bija viens onka, kurš tieši taisījās prom. Vienu asarīti pa visu dienu esot bijis izsēdējis. Papļāpājām, pasmējāmies. Biedrs mans ar nupat kā no operācijgalda, vārdu sakot onkam iestāstījām, ka abi divi izmukām no slimnīcas, lai uz copi tiktu big_smile:D:D Un šķiet viņš noticēja. Prom esot novēlēja mums veiksmi. Es tā šķībi nolūrēju. Parasti jau copmens copmenim ko citu saka big_smile
Bet nu labi. Kamēr sametām upē rīkus jau bija gana satumsis, lai vairs negribētos ar mezgliem un āķīšiem krāmēties.
Komforts mums bija priekš manis nepieredzēts. Galds un pat saliekamā gulta ( saliekamā gulta tagad ir manā višlistē )
Ar tumsiņu uz galda uzradās divi trauciņi. Viens tāds glaunāks 0,7 otrs bik prastāks 0,5 tilpumā.
Ā tas vēl nekas, sajūtot šmigas asemību saradās melnais miljons ar haļavčikiem - gigantiskiem odiem. Jā, jā. Mums katram bija pretodu līdzeklis, vienam pūšamais, otram ar bumbiņu, kā dezītis padusēm. Man šķita, ka nepalīpdz. Lietojām abus kokčikā, miksā. Smērēju ne tikai plikās vietas, bet arī drēbes. Pluss pīpējām nonstopā ( šito mēs nākamajā dienā smagi nožēlojām ) Bļin sakoda pat saģipsēto kāju sad Šodien nēsāju galdnieku collštoku līdzi, lai varu pakasīt smile
Karoč pa nakti nekas nenotika, tas ja par copi. Vai arī neko neatceros.
Biedrs atgūlās uz saliekamās koikas pačučēt, es nē. Nezinu kāda iksa pēc, bet pa naktīm copē nekad neguļu. Vai nu bail, vai nu baigi ceru smile
Uzaustot gaismai kolēģis guļ. Es no sava krēsla redzu, ka šim baigi sūrais copējiens uz fīdera.
Nu kliedzu cik jaudas, Janka, Jānnnnnkāāā, Te copēēēē. Pats tak es nevaru fiksi piecelties un aizskriet. Janka drīz mostās, bet nu cik atceros/neatceros pilnīgā pofigā lēnām, ļoti lēnām līdz fīderim aizgāja. Vroģi cirta, bet vai bija galā pirmais, vai nē - nu neatceros.
Pēc šī incidenta sēžam abi uz gultas un prātojam. Pratojam par kaut ko. Un johaidī, uz mana fīdera cope, arī konkrēta. Biedrs momentā gatavs skriet un dot pa muti. Bet es lepni uz kruķiem pieceļos un paziņoju, ka ES PATS VARU!!! Lieki piebilst, nomaucos var teikt ar knābi pret zemi big_smile:D:D Ar to arī epizodei beigas.

Katrs ieņēmām savas vietas un davai, copēt.
Pa ceļam garda, bieza asā zupiņa uz prīmusiņa. Veselīgi, nekaitīgi padzērieni. Copes. Prieki. Un tūliņ nežēlīgā spēku slepkava saulīte virs galvas.
Sīkos metām atpakaļ. Kopumā 4 gab tādi, nu pēc manām domām krietni virs 531 grams brekšuki. Man pa ceļam vies asītis cepams bet atpakaļ, biedram rauduks smuks, kurš arī atpakaļ.
Beigās man šķita ūber, super, truper, ellē ratā cope, bet galā apsolūts mikroizmēra ķīsītis. Gandrīz pat nemanīju viņu tārpu mainot big_smile

Kā jau minēju, slepkavu sauli ilgi nevarējām izturēt. Biedram ta labi, varēja iebrist tuvu līdz olām upē, tas jau ticu palīdz, bet es tik sapņo par vēsu vannu smile

Tos četrus lielākos nogalinājām ar cēlu mērķi. Biedrs tos aizveda māsas drauga omei un opītim uz apēšanu. Vai nav skasti ko a?! Manuprāt superīgi.

Aizmirsu, ko beigās rakstīt gribēju, bet šķiet to, ka he he, man ir atvaļinājums sākot no pagājušās pirmdienas. Un tikai todien nebiju darbā. Es to dienu uzsūcu, kā bite nektāru, priecājos, kā bērns. Un tas bija ko lo sā li. Un tādam ir jābūt atvaļinājumam, un tā vajadzētu dzīvot, un tā vajadzētu izmantot savu brīvo laiku. Šī viena diena man deva vairāk, kā reiz viens vesels mēnesis bez pauzēm brīvs.

Atā, līdz nākamajam mikro atvaļinājumam:)