201

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Mjā, zandarts uz fīderīti ar kukurūzu... Apsveicu! smile

202

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Startēju uz copi. Autobuss Rīga Kurmene. Kaut kur pa vidu solīja rīt Latvijas fīderastu čempions sniegt paraugdemonstrējumus. Jābrauc laikus, aizņemt labākās vietas. Lietus līst kā jau Jāņos. Ja copes vietā laiks nebūs labāks, tad ir ziepe. Man līdzi telts. Bet ja šitā kaltēs.... Nākamā atskaite no pirmās zivs.

203

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

mirtins wrote:

Startēju uz copi. Autobuss Rīga Kurmene. Kaut kur pa vidu solīja rīt Latvijas fīderastu čempions sniegt paraugdemonstrējumus. Jābrauc laikus, aizņemt labākās vietas. Lietus līst kā jau Jāņos. Ja copes vietā laiks nebūs labāks, tad ir ziepe. Man līdzi telts. Bet ja šitā kaltēs.... Nākamā atskaite no pirmās zivs.

Ne asakas, izskatās ka būs riktīga VEČU cope! big_smile

204

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

mirtins wrote:

Startēju uz copi. Autobuss Rīga Kurmene. Kaut kur pa vidu solīja rīt Latvijas fīderastu čempions sniegt paraugdemonstrējumus. Jābrauc laikus, aizņemt labākās vietas. Lietus līst kā jau Jāņos. Ja copes vietā laiks nebūs labāks, tad ir ziepe. Man līdzi telts. Bet ja šitā kaltēs.... Nākamā atskaite no pirmās zivs.

Turies Mārtiņ, uz vakaru paliks sausāks, gaidam ziņas smile

LSMK-MILO

205

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jau 1,5 h copeju... viena vārga copīte... meteo lapā raksta ka vējš 3m sekundē, bet Vallē bērzus pie zemes liec!!! Iesēdos sānu vējā, tādēļ tālo distanci nemaz neatvēru. Strādāju super tuvā un uz 19 metriem. Man ir kādas 8 ēsmas... nekas nelīdz. Sakiet cik bieži mačos Vallē taisījāt pārmetienus? ... Vājš mierinājums... boilinieki arī klusē

206

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

tikko gribeju rakstit, ka supertuvaja bija konkreta cope uz 1 kukuruzas graudu... bet neka... tachu uz 19 metriem tikko vienu mazo spoguleniti ar kukuruzinu dabuju... intervals parmetieniem 7- 10 min

207

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

super tuvaja distance karusa.. zelta.. apala ka placenis... papildus veejam nu jau atkal lietus... super atputa:)))

208 (edited by siluro 2014-06-20 19:51:43)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

mirtins wrote:

intervals parmetieniem 7- 10 min

nebaidies aizmigt tādā tempā darbojoties??????????
Pamēģini tuvajā  1 min, ne vairāk........., kamēr zivtiņa iekustās.........

LSMK-MILO

209 (edited by mirtins 2014-06-20 20:57:36)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

meginaju piecas bet nepienaca.... pameginasu... meginaju minuti... nelidz... saksu pagarinat laiku

210

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Paliels klusums šai sadaļā,vai nu baigi velk visi tā ka nevar stāstīt smile vai arī......Man ar variants  vai arī smile .Saradušies bija darbi un pēc mačiem uz copi esmu ticis tik pāris reizes.Pagājušo nedēļu biju Gaujā,pārbaudīt vienu brekšu robu.Robs gan aktuāls tik no kāda pusjūlija,palielam tā ar bija.Sākumā raudiņas,pa kādam jeļčikam,plicēnam un klasiski Gaujai pēc nepilnas stundas stabili uzsēžas maile.Gaujas renģe ņem visu,jebkurā daudzumā,brīžiem ar efektīvu 50g barotavas izsitienu no vietas smile .Un tā līdz pusnaktij,vēlāk gan nedaudz vājāk.Brekšu bērni aktivizējās no rīta,līdz pieciem nedaudz pacopēja.Pēc tam raudiņa un no septiņiem kā akā.Uz dzīvo bija divas mistiskas copes,palielu jeļčiku kaut kas pakampa,bet neuzsēdās.Zobu pēdu nav,zivtele stipri   saburzīta visā garumā.Kolēģis teica veca līdaka bez zobiem big_smile .Skatījos internetā,mūspusē ūdens atdzisis līdz 13,8 grādiem.Globālā atdzišana.
Vakarnakt ezerā.Rauda līdz tumsai copēja labi,likās ka būs smile .Bija atkal tas nepareizais vējš smile gandrīz sejā,jau trešo reizi aplaužos tai pūtienā.Norima tik pie rīta.Pa nakti var teikt pa tukšo,breksēni plaukstas izmērā pamodās tik ar gaismu un pēc stundas jau laikam atkal aizgāja gulēt. Ap pieciem atsākas rauda,go home.Mierinājuma balvā zandartiņš apaļš kilo un 80g,tas uz otra kāta ar filejiņu.
Man jau šovakar sākas smile ,darba balle.Ardievu ves.sapr smile.Lustīgas Līgas unj priecīgus Jāņus jums visiem,laiku jau sola ne īpaši,kas jādara ziniet.Za ribalku smile .Līgo !
http://smileys.on-my-web.com/repository/Drinks/drinking-42.gif

CMS Valmiera

211 (edited by siluro 2014-06-21 18:09:37)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Es arī šodien no rīta puses biju līdz Gaujai aizšāvis, cerībā kādu lielo sapalu izmānīt. Tikšana ar visām pendelēm līdz copes vietai izvērsās par veselu piedzīvojumu, labi ka bija mačete, ar ko taku vietām patīrīt. Nonākot līdz vietai, konstatēju, ka kukurūza palikusi mājas. Nav laba zīme. Tā arī bija. Lielais neviens nepieteicās, tikai 3 zemmēri, vēl pa kādam jeļčikam, no kuriem viens bija izcils gigants, vēl plicis un rauda. Maile apbrīnojami neaktīva roll . Vispār ūdens arī stipri duļķains, bet laikam jau pie kūtrās copes vainīgs kukurūzas trūkums big_smile
Ne asakas arī Jums!!!!!!!!!
Trinam āķus!!!!!!!!
LĪGO!!!!!!!!

LSMK-MILO

212 (edited by mirtins 2014-06-21 18:33:57)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nu tagad neliela atskaitīte par pirmsjāņu copi, jo iespējams, ka vairāk pa svētkiem copēt netikšu. Pārējie ģimenes locekļi ar auto bija devušies Baltkrievijas robežas virzienā, tādēļ es sēdēju mājās un domāju, domāju, domāju... un beigās izdomāju. Ja nav auto, jābrauc copēt uz

PunBB bbcode test

Rīga - Valle - Kurmen... kaut kur pa vidu. Tā kā devos turp piektdien, bet Paradizē nakšņošana vienam pašam par dārgu. Tiešām roka neceļas ņemt priekš viena paša māju. Tādēļ nobrieda doma copēt arī pa nakti. Tātad jāņem līdzi telts, guļammais, paklājiņš un vēl vesela gūzma visādu pribambasu. Tas beigu galā izskatās šādi

PunBB bbcode test

Tas tad arī ir lielākais mīnuss - ja vēl pieskaita neskaitāmas ēsmas, dzeramo un ēdamo pašam sev, ir baigais nesamais.

Toties ir arī savi plusi. Konkrētais Kurmenes autobuss griežas iekšā uz Kurmeni kāreiz gar Makšķernieku paradīzes ceļagalu. Un par pāris eirām var sarunāt, lai izlaiž pret vārtiem:)))

Tā nu esmu klāt. Kamēr formalitātes, kamēr, aizstiepju visu uz izraudzīto vietu, kamēr saslienu telti, lai būtu kur no lietus mantas noslēpt, kamēr iemaisos, kamēr visu... ir jau vakars. Copēju pa kreisi aiz lielās salas. Salas galā. Doma bija vienu distanci likt pie salas, otru tālumā gar salas galu. Sinoptiķu prognozes par Rietumu vēju 3m/s pārvērtās par ziemeļnieku ar tādu ātrumu, ka dīķmalas bērziņus lieca pie zemes. Atklāti pateikšu - es tālo distanci pamēģināju pataustīt, taču no šīs domas atteicos, jo tādā vējā, tas būtu bezcers. Iebarojos uz pustuvo distanci un tuvo. Sākums labs... stundu bez copes. Mainu ēsmas, kuru man bija 8 vai 9, sākot no motiļa un sliekām, beidzot ar četru dažādu smaržu makaroniem... Viss beztolku. Mainīju pavadas, āķus, barošanas intensitāti. Teikšu atklāti - Siluro ieteikums, barot katrā minūtē, sevi neattaisnoja. Pirmās dienas vakarā, parādījās neliela kustība - uzsitieni parāvieni, dažas aizgājušas zivis un divas izceltas - maza spogulenīte un karūsa. Realizācija bija zem katras kritikas. Es pat nesapratu kādēļ. Visas zivis ņēma uz vienu nelielu kukurūzas graudu. Kopā ar baltajiem ignorēja, vairākus kukurūzas gradus arī. Dipi nestrādāja vispār.

Kad sāka satumst, cope vispār pieklusa. Vienā pārmetienā uzreiz pēc barotavas nogrimšanas, kāts sāka drudžaini raustīties. Paķēru un jūtu, ka zivs stāv uz vietas. Tad tā lēnām sāka staigāt. Sapratu, ka tā nebūs mazā, tādēļ par visām varītēm centos noturēt tālāk no otras makšķeres. Pamazām zivs pienāca pie krasta un es izmisīgi centos to iesmelt tīkliņā pat lāgā neieraudzījis. Tas neizdevās, un es sapratu, ka ar manu sačoku, tas var neizdoties. Pacēlu zivi uz augšu un tā nostājās tā, ka varēja redzēt daļu muguras... Nu ja tā ir karpa, tad pipec....!!!! Pasaucu netālu copējošo boilinieku, kurš atsteidzās ar savu lielo karpu ķeseli. Arī ar to pirmajā mēģinājumā nekas nesanāca. Zivs satrakojās un metās prom. Tā vairākas reizes. Līdz vienā piegājienā es to pacēlu vairāk virs ūdens un man gandrīz kājas saļodzījās... pļac! Līdaka. Paņmēma uz vienu kukurūzas graudiņu. Ibio! Pavada resna. bet ko nozīmē līdakai 0,18 pavada... pasaku kaimiņam paldies par palīdzību un atvainojos jau pirms laika, ja sanāks, ka pa lieko nācis talkā, jo jebkurā brīdī pavada var izbeigties. Taču vēl pēc diviem piegājieniem kaimiņš ar veiklu rokas kustību iesmeļ zivi un dod ķeseli man. Fļac ku smaga... Izeļu, šī sāk ārdīties. Es pat lāgā nezinu pie kura gala ķerties. Tumsā mēģinu sačamdīt āķi, bet tad kaimiņš ieslēdz pieres lukturi un es ieraugu, ka manas makšķeres āķītis smuki lūpas kaktiņā ieķēries... Vot paveicās. Saku kolēģim, ka laidīšu zivi vaļā. Šis saka, ka lai tā labāk nedarot, jo Miervaldim tas nepatikšot. Tā arī izrādās, Miervaldis priecīgs, ka vēl viens razbainieks nodušīts, kas moka karpeles un karūsas. Ar kaimiņa svariem nosveram līdaku - 6,9 kg. Mans rekords! Vēlāk, kad nodušīju un aizstiepu līdz Miervaldim, nosvērta rādīja 6,76... da tik un tā septiņniece.... ipio!

Šī bilde, lai varat saprast, kādēļ es nevarēju iesmelt līdaku sačokā. Šajā uztveramajā tīkliņā esmu iesmēlis 2kg breksi. Kilogramnieks vispār pa vieglo:))) Nu ... septiņniece līdaka tā lāgā tur nesatilpa:DDD

PunBB bbcode test

Ar prieku lieku šo kroksi pret Māra zanderu. Nav jau protams tik cienījami - jo dīķis un līdaka... toties gandrīz septiņi kā gā:DDD

Par šodienas copi neko daudz nevaru teikt. Viss pilnīgi garām. Ja neskaita vienu nogulētu rīta copi, kad gandrīz karpele kātu ūdenī ierāva, pārējais bija tikai nelieli pastiepieni un raudeļu uzbrukums.  Toties kaimiņš šodien izcēlās, pēc visiem priekšrakstiem noķerot divas gotiņas uz astoņi kīlo. Ielieku bildi, jo bez šī cilvēka palīdzības, es ar savu septiņnieci līdaku tagad nelielītos.

PunBB bbcode test

Es savu mazo karpeli paņēmu, jo līdaka pa nakti to bija nospiedusi. Mēģināju reanimēt, bet nekas neizdevās.

Atklāti pateikšu - kompānija bija laba, naktī teltī nosalu, jo bija knapi 3 - 5 grādi. Vienbrīd likās ka būs salna. Vējš pūta nenormāli, kā noķert karūsas un karpas, nesapratu. Gan jau šodien LV fīderastu čempions pastāstīs, kā zivis jāķer.

Ne asakas arī pārējiem:)))

213

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Tā vienmēr,Mirtinam 7 kg lidaka,bet man KARPA 1,42 kg....Absolutā Vecumnieku novada championa tituls,divi diplomi un buča no Vecumnieku mēra. Jā, vel baigi smukā pildspalva......Sacenes super,tikkai zivis gribejas vairak,PALDIES organizatoriem.

214

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Всем привет.Сегодня были в калнцемсе,в месте соревнований.ловится густерка.Мотыль,пинк-до лодошки,на красного червя покрупнее и дольше ждать.Несколько хороших поклевок дал мимо на червя,Поменял размер крючка,2 хороших дождался.
http://s020.radikal.ru/i713/1406/29/d07e1bd8a763.jpg

215

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveiki visiem!
Te būs mana pirmā atskaite šajā formumā un varbūt uzreiz arī daži jautājumi pa tēmu smile
Iepriekš biju baigi sakoncentrēts uz spiningošanas, bet pagajušajā gadā dēļ dažiem ārējiem faktoriem sanāca pārslēgties arī  feederim par ko nemaz neželoju smile
Nu, lūk, tad pati atskaite par vakardienas copi.
Bijām ar draugu pie Vitoļiniem zem Jelgavas.
Laika apstakļi nu tādi, švaki, maigi runājot... Ļoti nestabīli, vienu brīdi vejš mierīgs, pēc tam stiprs, ap 11-13 lietus normāls bija, arī bija sajūta ka makoņi lido  nevis vienā virzienā, bet kur kurām gribas smile
Koroče no 3:20 līdz 21:00 sanāca noķert tikai plicišus ap 20gb uz abiem, vēl mazulīši visādi, nu un paris ļoti mazi breksīši ap 200gr. Visi atlaisti atpakaļ.
Bet raustīja visu laiku kaut kas. Bija paris labas copes bez rezultāta.
Sukātāji pa pilno vakar strādāja - apsukā tā, ka pat neredz praktiski, ka tur kaut kas notiek.
Esma bija baltais, kasteri sanāca,  makaroni ar saulespuķu elļu, sarkanie. Kukuruzu gribēju paņemt, bet aizmirsu.
Barība Traper Sekret sarkanais un dzeltenās krāsas, abi mēģināti, it kā uz sarkano šoreiz sliktāk bija - mazie negribēja to ņemt, varbūt tas ir tieši labi tomēr.
Viss bija mēģināts, bet rezultāti tomēr neiepriecinoši, gribētos kādus bonusus tomēr smile Apriļa labākais rezultāts šeit bija 5kg ar 8 labām zivtiņām.

Nu tad daži jautājumi, varbūt varēsiet kaut ko parekomendēt attiecībā uz konkrēti šo vietu:
    - Dziļums šeit bija ap 4-5 metriem cik sapratu, vai ir jēga braukt uz tām vietām, kur ap 8m metriem - blakus tur aiz pagrieziena ir tieši tāda vieta. Tikai tur ar džipu jābrauc, īpaši kad list smile
    - Vai jūnijā beigās ar brekšiem tā ir normāli, ka vaja cope tāda? Vai vienkārši laika apstakļi slikti un pēcnarsta periods vainīgs? Jo viens breksitīs ap 250gr bijā tāds kā ar sasisto ķermeņi, kas, cik saprptu, liecīnā tieši par to ka tikko iznarstējies esot.
    - Kā vispār šeit ir vasarā ar brekšiem, vai labāk sēdēt piemēram Varkaļu kanālā un būs labāk? Jo pavasarī gāja tīri labi, bet tur visur iet labi.

Nu kaut kā tā smile

216

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Были сегодня на достаточно не предсказуемой и сложной рыбалке.
Но результат стараний достигнут , наконец то побил свой личный рекорд.

У коллег , как и у меня были хорошие поклёвки. Так называемые не останавливаемые паровозы.
Было поймано много густеры , у меня два леща один меньше килошки , а второй 2.660 Кг.

http://sd.uploads.ru/t/FjUqz.jpg

И видео , как я его отпускал. smile

https://www.facebook.com/photo.php?v=71 … mp;theater

Team Ēsma

217

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

На выходных был с семьей на Венте, в том месте, где проходили соревнования. Конечно, больше отдыхали, чем ловили, но рыбалка получилась интересная. Сначала начала клевать мелкая плотвичка, подлещик, густера, окунь. К вечеру подошла рыба покрупнее, но уже не было сил ловить - отправился спать. В общем поймано пару подлещиков, лещик, небольшой голавль и мелочь.  Ловил на пинк,  мотыля, опарыша. Лучше всего работал красный с белым. Обязательно вернусь на Венту еще раз, уже на полноценную рыбалку.

PunBB bbcode test

218

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Вот и я сегодня снова побывал под Елгавой. На этот раз значительно лучше чем в прошлый.
Погода очень порадовала до 2-х дня, когда подвалила туча, ветер и холод. До этого очень приятно было ловить, да и рыбке видимо погода нравилась.
Был с другом, который можно сказать почти впервые на фидер. Сделал ему снасти, показал как и что, на второй заброс у него лещик ровно на кило smile  Все как надо - новичку бонус полагается. Правда после этого у него только мелочь бомбила.
Я же сидел туканил по моему до 9-10 каких, когда зарядил наконец то собственноручно накопанного красного с белым. Были правда до этого хорошие поклевки на макароны и белого, но все не засеклось, как потом оказалось крючки хреновые попались - затуплялись мгновенно, Owner, между прочим.
На первый заброс этой наживки мощная поклевка, подсечка, тяжесть и сход - крючек разогнут, опять они же виноваты smile Ну ничего, ключик походу подобран, жалко что раньше не попробовал не знаю почему.
Короче вскорости хорошая поклевка и лещ на 1.5кг в подсачеке - мой рекорд! Радости нет предела! smile
Потом еще подлещики на 900гр примерно + около 300гр парочка. Поклевки, то-сё, но более ничего крупного - погода начала меняться и как то поутихла движуха. Но и на этом спасибо!
Кормил  Трапер Секрет желтый. Все бы ничего, но все руки облезли после него, кожа адски сухая теперь и даже как то болит. Надо думать как решить эту проблему...
Очень порадовала поездка в целом, да и кое какой новый опыт получен.

219

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

MAKz wrote:

Кормил  Трапер Секрет желтый. Все бы ничего, но все руки облезли после него, кожа адски сухая теперь и даже как то болит. Надо думать как решить эту проблему...
Очень порадовала поездка в целом, да и кое какой новый опыт получен.

Tur nav ko domāt - jāmaisa gumijas cimdos vai ar elektrourbi, a pēc tam, uzpildot barotavu, visu laiku jāskalo rokas. Šitā problēma ir arī Sensas barībām. Savulaik, kad Sensas prevalēja sacensībās, lielai daļai sportistu bija sačakarētas rokas. Tāpēc es baigi neraujos ar Sensas strādāt. Traperim nebiju kaut ko tādu novērojis, bet tā kā man tā barība visai labi nepatīk ar to strādāju ļoti maz.

Ja kas Brudam, Milo, Marcelam kā arī Salmo barībai, vismaz tām, ko es esmu vairāk lietojis, šādu problēmu nav. Jā, āda paliek mazliet sausāka, bet lai plaisātu un nāktu nost.... nekad. Man ir aizdoma, ka tādēļ, ka šīs barības pa lielam ir no dabiskiem produktiem, bet tās, kas noēd roku ādu, ir ar kaut kādām stiprām, ķīmiskām piedevām.

Tas ir tikai mans viedoklis, kas izveidojies komunicējot ar vadoošajiem Latvijas sportistiem, un pašam pa bišķim lietojot barības.

P.S. Pa lielam jau var pievienot arī kaut ko dabisku, kas noēd ādu. Mēs tak visi labi zinām kā darbojas latvānis. Ceru, ka pie barībām, tas netiek likts:DDD

220

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

mirtins wrote:

Tur nav ko domāt - jāmaisa gumijas cimdos vai ar elektrourbi, a pēc tam, uzpildot barotavu, visu laiku jāskalo rokas. Šitā problēma ir arī Sensas barībām. Savulaik, kad Sensas prevalēja sacensībās, lielai daļai sportistu bija sačakarētas rokas. Tāpēc es baigi neraujos ar Sensas strādāt. Traperim nebiju kaut ko tādu novērojis, bet tā kā man tā barība visai labi nepatīk ar to strādāju ļoti maz.

Ja kas Brudam, Milo, Marcelam kā arī Salmo barībai, vismaz tām, ko es esmu vairāk lietojis, šādu problēmu nav. Jā, āda paliek mazliet sausāka, bet lai plaisātu un nāktu nost.... nekad. Man ir aizdoma, ka tādēļ, ka šīs barības pa lielam ir no dabiskiem produktiem, bet tās, kas noēd roku ādu, ir ar kaut kādām stiprām, ķīmiskām piedevām.

Tas ir tikai mans viedoklis, kas izveidojies komunicējot ar vadoošajiem Latvijas sportistiem, un pašam pa bišķim lietojot barības.

P.S. Pa lielam jau var pievienot arī kaut ko dabisku, kas noēd ādu. Mēs tak visi labi zinām kā darbojas latvānis. Ceru, ka pie barībām, tas netiek likts:DDD

Nu ja tur būtu iekšā latvānis, tad es šodien rakstītu no slīmnīcas jau, ja vispār rakstītu big_smile
Bet nebiju dzirdējis ka to var izmantot makšēkerēšanā.

Vispār jā - nākamreiz ņemšu cimdus, vai Makitu. Pagaidām neizmantoju baigi daudz barības kā profi - tomēr diezgan dargi. Bet 1 - 1.5kg aiziet pa dienu. Makitu šim ņemt nav obligāti, var arī ar rokām.
Ar Salmo tiešam nebija tādu problēmu. Bet Traper barība manuprāt strādā daudz labāk smile
Citus vēl nebiju mēģinājis.